Medyum İsmail AKTAŞ’a soracaklarınız mı var ?

Medyum İsmail AKTAŞ sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iletişim bilgilerini aşağıya bırakmıştır. İstediğiniz zaman bu kanallar aracılığı ile kendisine ulaşabilirsiniz.

Telefon: +90 (555) 752 0075

WhatsApp: Hocam Yardımcı Olabilirmisiniz ?

YASAL UYARI !

Site ve facebook sayfası içerisinde bulunan içerikler fikir ve sanat eserleri sayılması sebebiyle bu sitelerde yer alan içeriklerin herhangi birisi (Fotoğraf, video, müzik, yazı) herhangi bir sayfada Medyum İsmail AKTAŞ’ın bilgisi ve izni olmadan, paylaşılmasının karşılığı olarak koşulan şartlardan herhangi birisinin karşılanmaması durumunda her türlü hukuku hakka sahiptir.

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Medyumlarla ilgili başından binbir türlü sıkıntı geçmiş biri olarak ilk kez bir medyumdan tam memnun kaldığımı paylaşmak istiyorum.internette çok araştırıp İsmail Aktaşı buldum. Vefk yaptırdım. işlemle ilgili tüm bilgileri neler yapacağını nasıl kullanacağını adım adım anlatıyor sorduğunuz sorulara yanıt bulabiliyorsunuz.Vefk elime ulaştıktan 20-30 gün arasında etkisini görmye başladım. İsmail Aktaş işi dediği gibi yaptı Allah kendisinden razı olsun. Eğer çalışmayı düşünenler varsa ilkmedyum.net adresinden ulaşabilirler.Telefonda görüşerek çok iyi yardımcı oluyor.