Yıldız Düşüklüğü

Yıldız düşüklüğü doğuştan olabileceği gibi kimi insalarda da sonradan meydana gelebiliyor. Sonradan oluşan yıldız düşüklüğü farklı enerji yayan varlıkların


Ne işlem yaptıracaksanız yaptırın tutmasındaki en büyük faktör yıldız düşüklüğüdür. Bu durum genelde doğuştan gelmektedir. Bundan dolayı bazı durumlar dışında nazardan ve büyülerden korunamama durumu budur. Yıldız düşüklüğü durumundan kurtulmanız için neler yapmanız gerektiğini açıklayacağım. Yine yazının alt kısmında yıldız düşüklüğü testi yaparak size büyülerin tesir edip etmeyeceğini görebilirsiniz.

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Hepimiz farklı olaylara farklı tepkiler vermekteyiz. Örneğin kimisi yolda giderken böcek ezdi diye üzülürken, kimisi katil olabiliyor. Bu durum bizi biz yapan olaydır aslında. Ne olay yaşarsak yaşayalım hepimizin aurasıda farklıdır. Aura etrafımızı saran elektromanyetik alan oluyor. Bu alan bizim enerji dalgalarımızı göstermektedir. Yıldız düşüklüğü denilen olay, kişinin enerji dalgalarının zayıf olmasından kaynaklı yaydığı negatif eneri dalgalarıdır. Yıldızı düşük kişiler daha agresif, daha depresif durumdalardır.

Yıldız düşüklüğü doğuştan olabileceği gibi kimi insalarda da sonradan meydana gelebiliyor. Sonradan oluşan yıldız düşüklüğü farklı enerji yayan varlıkların etkilerinden kaynaklıdır. Bu durumu aslında nazar çok güzel göstermektedir. Kimi insan doğuştan nazarlı doğar ve bu durum bebeği ölüme kadar götürebilir. Kimi insanda en ufak nazardan etkilenir. Ama üzerinizde muska taşıranız nazardan çok kolay bir şekilde kurtulurken yıldız düşüklüğü öyle değildir.

Hayatınızın her alanında nazar ile sıkıntı yaşıyorsanız bu konuda bir çok dua ve korunma yöntemi bulunmaktadır. Sizde üzerinizde nazar olup olmadığını bilmiyorsanız yada nazardan korunmak istiyorsanız nazar hakkında yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz. https://www.ilkmedyum.net/nazar/

Doğuştan Yıldız Düşüklüğü

Doğuştan yıldız düşüklüğü
Doğuştan Yıldız Düşüklüğü

Kimimizin yıldızı doğuştan düşük olabiliyor. Bu durum doğum esnasında yıldızların bulunduğu konumlardan kaynaklı gerçekleşebiliyor. Doğuştan yıldız düşüklüğü olan durumlarda insanların hayat enerjileri biraz daha düşük olabiliyor. Diğer insanlara göre daha mutsuz, daha huzursuz olabiliyorlar. Bu tip insanlar hayatları boyunca negatif enerji yaymaktadırlar.

Elbette zamanla yıldız düşüklüğü düzelebilir. Okuyacağınız dualarla, manevi duygularınızı yükselterek çözüm bulabilirsiniz. Hayatımızdaki negatif enerjileri ne kadar çok dışarı atarsak o kadar çok rahatlama hissederiz. Eğer bir canlı yada eşya size iyi gelmiyorsa ondan kurtulun yada uzaklaşın. Çünkü o sizin yıldızınızı düşürüyor.

Yıldız Düşüklüğü Belirtileri

Yıldız düşüklüğü yada yıldızların barışmaması gibi terimler islam coğrafyasında sıkça duyulan islami astrolojik terimlerdir. Bir kişinin doğum haritasının tepe noktasında ve birinci evinde Satürn yada Plütonun bulunması durumudur. Yani doğunuz esnada düşük enerjili yıldızların bulunması sizin kaderinizi etkileyen durumdur. Bu durum bütün hayatınızı etkileyecektir. Yıldızınızın düşük olup olmadığınızı anlamanız için bir kaç belirti vardır.

1- Bardağın sadece boş tarafına bakarsınız, dolu tarafını asla görmezsiniz.

Bütün kötü olaylar sanki sadece size geliyormuş gibi hissedersiniz, asla iyi olayları görmezsiniz. Bunun nedeni sizi etkileyen negatif enerjilerden kaynaklıdır. Yaşadığınız olayları düşündüğünüzde aklınıza ilk olarak kötü senaryolar geliyorsa bu durumu düzeltmenin en iyi yolu değişimdir.

2- Sabrınız yoktur ve en ufak olaydan etkilenirsiniz.

Negatif enerji yoğunluğu ne kadar fazlaysa bu durum o kadar keskindir. Çünkü tahammül sınırına gelmişsinizdir. Ufak bir kıvılcımla ateş olursunuz. Sesli nefes alan bir insanın bile nefes almasını istemeyecek kadar gerginsinizdir.

3- Özgüveninizi kaybeder ve bütün yaşanılan olaylarda kendinizi suçlarsınız.

Başkalarının başarısızlıklarını bile kendi üzerinize almaya başlamışsınızdır. Ne kadar çaba sarf ederseniz edin, asla başarılı olamayacağınızı düşünürsünüz. Çalıştığınız iş yerlerinin batması durumu bile sanki sizden kaynaklıymış gibi hissedersiniz. Böyle bir durumda kendinizi sorgulamaya başlar, şansız hissedersiniz.

4- Halsizliğiniz ve baş ağrıları artar, bırakın yataktan çıkmayı nefes almaya gücünüz kalmaz.

Yıldızı düşük kişiler üzerlerinde ağrı veya sızı hissedebilir. Herhangi bir sağlık probleminiz yoksa ve sabahları kalkarken halsiz hissediyorsanız yıldızınız düşük olabilir. Yıldızınızın düşük olması fiziksel olarak sizi etkileyecektir. Çünkü olmanız gereken frekansta değilsinizdir ve yanlış enerji yaymaya başlamışsınızdır.

5- Çok çabuk nazara gelirsiniz, en ufak nazardan etkilenirsiniz.

Bu durum artık öyle bir yere gelmiştirki sokakta yürümeye korkarsınız. Çünkü en ufak bakıştan baş ağrılarınız başlamıştır bile. Sürekli esnemenizde yine bu durumla alakalıdır. Takıntılı hale gelmişsinizdir.

6- Bütün işleriniz yarım kalır. Çünkü azimli değilsinizdir ve tembellik yapmak istiyorsunuzdur.

Adım atmaya dermanınız kalmamıştır. Ne iş yapsanız o iş elinizde kalıyordur ve bu durum sizi artık yormaya başlamıştır. Bundan dolayı hiç bir şey yapmak istemezsiniz. Bir şey yapmak yerine yatıp uyumak istiyorsunuzdur. Gezmeye bile dermanınız yoktur. Böyle bir durumda yıldız düşüklüğünden kaynaklı olabilir.

Dinimizde Yıldız Düşüklüğü Var mı?

Yıldız düşüklüğü dinimizde var mı?
Yıldız düşüklüğü dinimizde var mı?

Burcunuza bakılıyor ve deniliyor ki yıldızınız düşük, yada yıldızınız yüksek. Sizde gök yüzünde kendi yıldızınızı arıyorsunuz, acaba benim yıldızım hangisi diye. Muhtemelen bir çoğunuz bu şekilde düşünmüşsünüzdür. Gökyüzüne bakarak acaba bu yıldız benim doğum günümemi denk geliyor diyerek binlerce farklı düşünceye kapılıyorsunuz. Aslında yıldız düşüklüğü gökteki yıldızlar ile alakalı bir tanımlama değildir.

Bir kişinin bazı işleri kötü gidebilir. Para kazanamaz, eline attığı elinde kalır yada evine hırsız girer. Bu gibi durumlarda kişinin yıldızı düşük derler. Yada derlerki bu adamın yıldızı yüksek, enerjisi yüksek ne iş yapsa başarılı oluyor. Astrologlar bakıyor, bu adamın enerjisi yüksek, yıldızı yüksek diyorlar. Nereden görüyorlar, başlarında yıldız mı var? Yada gökten yıldız iniyorda onu mu görüyor. Orada bir şeylere bakıyorlar ve bu kişinin yıldızı düşük yada yüksek diyorlar.

Aslında dinimizde yıldız düşüklüğü yada yüksekliği diye bir kavram yoktur. Yıldız demek yerine nasip demek daha doğru bir terminoloji olacaktır. Senin nasibin açık mı, senin nasibin kapalı mı. Doğru olan nasip meselesidir. Çünkü nasip kaderin içindedir ve kişinin çalışmasıyla yada çalışmamasıyla ölçülür.

Yıldız Düşüklüğü Testi

Yukarıda yazılan belirtiler aslında yıldız düşüklüğünüzün olup olmadığını göstermektedir. Tabi her ne kadar belirtileri yazmış olsamda bazen fark edemeye bilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken yıldız düşüklüğü testi olmalıdır. Yukarıda yazan belirtilerden hiç birisi yoksa, ben ücretsiz olarak yardımcı olabilirim. Ancak yine de bir kaç soru ile bu durumu kısmende olsa anlarız.

İlk olarak elinize bir kağıt ve kalem alın. Sonra aşağıda yazan soruların cevaplarını bu kağıda yazın. Cevapları olabildiğince dışarıdan gözlemci olarak çözmeye çalışın. Çünkü kendiniz bu durumun içinde olduğu için hissedemeyebilirsiniz. Unutmayın cevapları 1, 2 yada 3 şeklinde not alın. Eğer bütün her şey hazırsa başlayalım.

 • Baş ağrınız ne durumda? Sürekli ağrı oluyor mu?
 1. Evet sürekli ağrıyor
 2. Ara ara ağrıyor
 3. Çok fazla ağrım olmuyor
 • Gün içerisinde kendinizi yorgun hissedip uyuyor musunuz?
 1. Evet, düzenli olarak her gün bir saat uyurum
 2. Her gün olmasada fırsat buldukça uyurum
 3. Gündüzleri asla uyumam
 • Etrafınızda olan sosyallik durumunuz nasıldır?
 1. Asla sosyal değilimdir. Sürekli başkaları benle konuşmaya çalışır.
 2. Eğer ilgimi çeken bir konu varsa konuşurum. Yoksa konuşmam.
 3. Genelde bütün konuşmaları ben yaparım.
 • Hayatınızda bir problem meydana geldiğinde nasıl tepki verirsiniz?
 1. Problem çözülemeyeceğini düşündüğüm için ağlarım.
 2. Kaderde buda varmış der üzülürüm.
 3. Umrumda bile olmaz.
 • Her gün farklı bir hastalık ile mi uyanıyorsunuz ?
 1. Evet ne yazık ki her gün farklı bir yerimde fiziksel bir ağrı hissediyorum.
 2. Bazen kendimi hasta gibi hissederim ama hastalanmam.
 3. Yoksa ben asla hasta olmuyorum.
 • Sizce üzerinizde nazar var mı?
 1. En ufak rüzgardan nazara gelirim.
 2. Bir kaç arkadaşıma nazar değdiğini gördüm.
 3. Asla nazara inanmam.
 • Peki sizin nazarınız başkasına değer mi?
 1. Kime bakış atsam nazarımdan etkilenir.
 2. Bazen bu şekilde hissediyorum.
 3. Nazar ne bana değer, nede başkasına nazarım değer.

Evet sorulara verdiğiniz cevaplar bittiyse şimdi hesaplamasına geçebiliriz.

Yıldız Düşüklüğü Hesaplama

İnsanlığın varoluşundan beri mistik olaylar hep ilgilerini çekmiştir ve bu ilimlere ilgi duymuşlardır. Bunun en büyük nedeni geleceği bileceklerine olan inançlarıdır. Yıdızname de bu duruma bi örnektir. Yukarıdaki testi tamamladığınıza göre hesaplamasına geçebiliriz. Toplam yedi sorudan ve bu sorular içerisinde üçer adet cevabı olan basit sorulardı. Elbette bu sorular size kesin bilgi vermesede en azından fikir sahibi olabilirsiniz.

Sorulara verilen cevaplardan birinci şık en çok yıldız düşüklüğünü gösteren sinyallerdir. İkinci şık ise ortadadır, ne düşük ne de yüksek diyebiliriz. Üçüncü şık ise yıldızınızın yüksek olduğunu gösterir. Buradan yola çıkarak şu şekilde bir hesaplama yapabiliriz.

 • Eğer yedi sorunun hepsinde de birinci şıkkı işaretlediyseniz ne yazık ki yıldızınız düşük demektir.
 • Bu cevaplardan hiç üçüncü şık yoksa yine yıldızınız düşük oluyor.
 • Birinci şıktan iki tane, ikinci şıktan iki tane ama üçüncü şıktan üç tane varsa bu durum yıldızınızın yüksek olduğunu göstermektedir.
 • Durum yukarıdakinin tam tersi durumsa. Yani Birinci şıktan üç adet cevap varsa, ikinci şıktan iki ve üçüncü şıktan yine iki ise o zaman ne yazık ki yine düşük oluyor.

Ama bu duruma üzülmeyin elbette derdi veren rab dermanıda verir.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Yükseltilir

Yıldız düşüklüğü nasıl yükseltilir
Yıldız Düşüklüğü Nasıl Yükseltilir

Genelde büyülerden çok çabuk etkilenen kişiler için kullanılan yıldız düşüklüğü tabirini arttırmaya çalışabilirsiniz. Bu işleme başlamadan önce kesinlikle hesaplama yapmanız gerekmektedir. Eğer yaptığınız hesaplamalar sonucu yıldızınız düşük çıkarsa o zaman işleme başlayabilirsiniz. Yıldız yükseltmek için yapabileceğiniz bir sürü işlem bulunmaktadır.

Yıldız yükseltmek için en çok bilineni ve en kolay olan yöntem Esma’ül Hüsna okumaktır. Çok uzun zamandan beri kullanılan bu yöntem kadim kitaplarda da yazmaktadır. Zaten bir duanın gücü en güzel Rabbin isimleri kullanıldığı zaman ortaya çıkar. Her gün, günde bin defa olmak üzere El Vedud, El Latif ve El Vehhab okunmalıdır.

 • Ya Vedud esması fazileti ile etrafınız tarafından sevilen birisi olursunuz.
 • Nazik ve merhametli davranmak anlamında olan Ya Latif esması fazileti sayesinde rızkınız bollaşır ve eviniz bereketlenir.
 • Bağışlamak anlamını taşıyan Ya Vehhab esması fazileti sayesinde insanlara karşı daha dirayetli ve güçlü gözükürsünüz.

Bu zikir en tesirli yöntem olmasa bile sizi rahatlatacaktır. Ayrıca su içerekte yıldızınızı yükseltebilirsiniz. Bilindiği üzere vücudun yarısından çoğu sudur. Gün içerisinde su içerek kandaki oksijen seviyesini yükseltebilir ve negatif enerjileri azaltabilirsiniz. Suyu hazırlamanız için aşağıdaki tarifi uygulayabilirsiniz.

 • Her şeyin başı niyet olduğu gibi bunda da yine niyet ederek işinize niyet ederek başlayınız.
 • Bir bardak su alınız.
 • Suyun içerisine bir çay kaşığı kadar karbonat atınız. Fazla olmasın çay kaşığını silme atsanız yeter.
 • Ve son olarak bir çay kaşığı pembe kristal tuz atınız.
 • Sonra içerisindeki her şey eriyene kadar karıştırın.
 • Hazırladığınız karışımı tek dikişte bitirmeniz gerekmektedir.
 • Günde 3 kez içebilirsiniz.

Yıldız Düşüklüğü İçin En Tesirli Dua

Yıldız düşüklüğünü artırmak için daha tesirli bir yöntem arıyorsanız dua okuyabilirsiniz. Derdi veren Rab ise dermanı yine uzakta aramamak lazım. Yıldız düşüklüğü için en tesirli dua 71 ayetel kürsi, 71 nas, 71 felak, 71 ihlas, 71 fatiha dualarıdır. Ayrıca yine nazar duaları okumakta en tesirli yıldız yükseltme duaları arasındadır.

Yıldızı Düşükler İçin Dua

Yıldızınızın düşük olması durumunda yapmanız gereken uygulama tam olarak şöyle olmalı.

 • Tam 3 hafta boyunca bu uygulamayı yapmanız gerekir.
 • Perşembe gününü Cumaya bağlayan gece başlamalısınız.
 • İlk olarak niyet ederek abdest almalısınız.
 • Allah rızası için 2 rekat namaz kılmalısınız.
 • Son olarak niyet edilir ve dua okunmaya başlanır.
 • 3 kez ard arda Erhamerrahimin demelisiniz.
 • Baba adınızı söyleyerek “olma” diyiniz.
 • Anne adınızı söyleyerek “doğma” diyiniz.
 • Allah’ım benim yıldızımı yükselt, bahtı açık kullarından ihsan eyle. Sana inanır sana sığınırım, ne istersem senden isterim Allah’ım. Diyerek duanızı bitirin.
 • Son olarak yine 3 kez ard arda Erhamerrahimin demelisiniz.

Yıldız Düşüklüğüne Karşı Dua

Yukarıda anlattığım işleme karşı yine okuyacağınız dualar ile daha fazla koruma sağlayabilirsiniz. Sırasıyla aşağıdaki işlemleri takip etmeniz gerekir.

 • İlk olarak yukarıda yazan işlemlerin hepsini yapmalısınız.
 • Sonrasında 71 ayetel kürsi okuyunuz.
 • 71 adet Nas suresini okuyunuz.
 • 71 adet Felak suresini okuyunuz.
 • 71 adet ihlas suresini okuyunuz.
 • Son olarak 71 adet Fatiha duasını okuyup amin diyerek duaları bitirebilirsiniz.

Yıldız Düşüklüğü Duası

21 gün boyunca denediniz ve hala bir sonuç alamıyorsanız ekstra olarak aşağıda yazan işlemleride yaparak bu ritüeli sürdürün.

 • Bütün işlemleri sırasıyla yapmayı unutmayınız.
 • Namaz kılma ritüellerini bitiriniz.
 • 71 kez okumanız gereken duaları kesinlikle 71 kez okuyunuz. Ne eksik ne fazla.
 • Eğer kaçıncı kez dua okuduğunuzu unutuyorsanız tesbih yardımı ile okuyunuz.
 • Dua okuma işlemleriniz bittikten sonra 3 kez Ya Selam diyiniz.
 • Yine Ya Selam diyerek ilk olarak sağınıza, sonra solunuza, yukarınıza, aşağınıza, önünüze ve son olarak arkanıza üfleyiniz.
 • Tüm üfleme sırasında Ya Selam demeyi unutmayınız.

Yıldız Yükselmesi İçin Dua

Yıldız düşük olmayabilir ama daha dirayetli, daha güçlü olmak istiyor olabilirsiniz. Böyle durumda yıldız yükseltme işlemi yapılır. Bunun için yine yıldız düşüklüğü tedavisinde kullanılan duaların hepsini okuyabilirsiniz. Yada bana bilgilerinizi whatsapp aracılığıyla gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Yıldız Düşüklüğü Tedavisi

Hangi işlemi denerseniz deneyin bir sonuç alamadığınızda farklı tedavi yöntemleri aramaya başlarsınız. Yıldız düşüklüğünün en kadim koruma yolu koruma muskalarıdır. Yine Süleymanın mührünü üzerinizde taşıyarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Ama size özel bir çalışma yapılması elbette kesin sonuç verecektir.

Eğer sizde bir tedavi yöntemi arıyorsanız İsmail AKTAŞ sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Whatsapp aracılığı ile bilgilerinizi gönderdiğinizde ücretsiz olarak bakım hizmeti sağlayacaktır. Eğer gerek görürse koruma muskası yazacaktır. Koruma muskasını edindiğinizde yıldızınız düşük olsa bile negatif enerjisi nötürleyeceği için hiç bir olaydan etkilenmezsiniz.

Yıldız düşüklüğü nasıl belli olur?

Yıldızınızın düşük olup olmadığını anlamak istiyorsanız bunun için test ve hesaplama yapabilirsiniz. Ayrıca belirtilerde de yazdığı gibi üzerinizde etkileri varsa yıldızınız düşük olabilir. Düşüklüğün belli olabilmesi için belirtilerine bakmanız yeterli olacaktır.

Yıldız yükseltmek nedir?

Yıldız düşüklüğü duası kim tarafından okunmalıdır?

Yıldız düşüklüğü duası nedir?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

37
19 Yorum, 42 Paylaşım, 37 Beğeni

19 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.

 2. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

 3. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

 4. Hocam merhaba 6 yıllık ilişkim var ama sevgilim evliliğe yaklaşmıyor istiyor ama bişey engel oluyor sanki baktırabilir miyiz ? nasıl bi işlem yapabiliriz konuyla ilgili şimdidedn teşekkürler hocam.

 5. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.

 6. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

 7. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

 8. Eşimi bana geri getirdiniz ya hocam. Bana cennetleri verdiniz. İnşallah cennetlerde sizin olur.

 9. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

 10. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?

 11. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

 12. Hocam, yıldız yükseltme duasını hergün mü okumamız gerekiyor yoksa her perşebeyicuma ya bağayan gece mi okunmalıdır?

 13. Arkadaşlar büyü falcılık bunlar Allah’a şirk koşmak diyelim ki etkisini gösterdi sonra kötü sonuçlarla karşılaşırsınız Allah muhafaza ya burda bulunma sebebim tanıdığım brii için etkili nazar duası bakmakti yapmayin

 14. Hocam bende cok nazara geliyorum ve herseyım ters gıdıyor ve geceleri benı koekutuyorlar lütfen yardımcı olurmusun cok zor gunler gecırıyorum