Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Gönül ilişkileri konusunda sıkıntı yaşayan kişi evde aşk büyüsü nasıl yapılır aramaya başlar. Çünkü bilir ki kendisi cüzi iradesiyle etki edemek


Ömrü boyunca sınanan ve sınava tutulan insanoğlunun sınavı ve bu sınava verdiği tepki daima değişmiştir. Kimisinin sınavı sevdikleridir, kimisinin varlığı ile sınanır kimisi yokluğuyla, kimisi yaşayanlarla sınanır kimisi ölümlerle ama herkes bir şekilde sınanır. Kimi zamansa insanlar gönülleri ile sınanırlar. Gönül ilişkileri ile sınanan insanlar birçok farklı şey denerler. Ama dinine bağlı olanların seçeceği yol aşk büyüsüdür. Çünkü sıkıntının Allahtan geldiğini bilen kişi gene çözümün Allahtan geldiğini bilir. Derdi olanlar evde aşk büyüsü nasıl yapılır diye aramaktadır.

Aşk büyüsü nasıl yapılır
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk büyüsü yapımı eski kadim topluluklardan bu yana en çok başvurulan büyü olması sebebiyle oldukça farklılaşmış ve derinleşmiş bir büyü ilmidir. Özellikle internetin yaygınlaşmasıyla çok sayıda yalan bilgiyle kirletilmiş bir ilimdir. Bu ilmin gerçeğine ulaşmak her insana nasip olmaz ve kötü amaçla kullanılabilme ihtimali göz önünde bulundurulursa nasip olmamalıdır.

İster kadın, ister erkek olsun, herkes sevgiye ihtiyaç duyar. Kadınlar daha çok kendilerine kol kanat olacak bir erkek isterken, erkekler ise hayatını düzenleyen, süsleyen, güvenilir, huzur veren ve bakımlı bir eş hayal etmektedir. Büyük umutlarla kurulan evlilikler zamanla yıkılmanın eşiğine kadar gelebilir. Eşler arasındaki aşkın yerini ise başka kötü duygular alabilir ve aldatma, ilgisiz davranma gibi durumlar ortaya çıkabilir. işte aşık etme büyüsü yapan medyumlar da tam bu noktada hayatınıza giriyor. İlişkilerinde sorun yaşayan kişiler bu büyü yardımıyla bulundukları durumdan kurtulabilir ve eski mutlu günlerine geri dönebilirler.

Yapılan bakım sonucu medyumlar kişilere uygun aşık etme büyüsünü tespit edip ona uygun şekilde hareket ederler. Çok sevdiğiniz o insanın size yürekten bağlanmasını, siz ne hissediyor iseniz onun da aynı duygular içinde olmasını istiyor olabilirsiniz. Bu durumda sizin için bir medyuma başvurmak ve bu büyüyü yaptırmak en doğru seçim olacaktır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Gönül ilişkileri konusunda sıkıntı yaşayan kişi aşk büyüsü nasıl yapılır aramaya başlar. Çünkü bilir ki kendisi cüzi iradesiyle bir şeye etki edemez ve değiştiremez. O da mecburen büyü ile kendi isteğini yerine getirir. Ancak özellikle son zamanlarda yaşanan dolandırıcı medyumlar nedeniyle kim kime güveneceğini bilemez hale geldi. Kendisine medyumum diyen ortaya atlayan ve konu hakkında hiçbir fikri olmayan kişiler sizlerin açıklarından yararlanarak sizleri kendi ağlarına düşürmektedirler.

İnsanoğlunun sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yemesi gibi bir alışkanlığı vardır işte tamda bu sebepten ötürü bir kere dolandırıldıktan sonra insanların medyumlara karşı inancı kalmamaktadır. Bu makaleyi asıl yazış sebebim de aslında tamamen bu. Siz değerli kardeşlerimin aşk büyüsü nasıl yapılır arayışına son vermek ve elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak.

Aşk büyüsü duası
Aşk Büyüsü Duası

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Yaptıkları büyüler sayesinde kişilerin aşk hayatı bir düzene girer normalde kendi çabalarıyla insanlara düşündüremeyeceği şeyi bu büyü sayesinde düşündürür. Sadece aşık etmek için değil gönül ilişkileri ile ilgili olan her konuda bu büyü kullanılabilir. Ancak bu büyüyü kullanmak isteyen kişiler medyumlara güvenemez ve kendilerince nasıl yapıldığını araştırırlar. Bu kesinlikle yanlış bir davranıştır. İnternet üzerinde birçok tarif ve anlatım bulunmaktadır, Evet ancak bu kaynaklarda yer alan bilgiler yalan ve yanlış bilgilerle doludur. Üstelik bu işlemler sadece tek bir şekilde yapılabilen işlemler değillerdir. İçeriği kişiden kişiye göre irili ufaklı farklılıklarla doludur.

Aşk Büyüsü Yapanlar

Aşk büyüsü, insanların medyumlara yüzyıllardır en çok başvurma sebebidir. Öyle ki en çok çeşidi olan ve nesillerdir bizlere aktarılan kadim büyü kitaplarında en çok yer kaplayan büyü konusu aşktır. Bunun sebebi de aşkın tek bir insana bağlı olmayan derinlikli bir duygu durumu olmasıdır. Ve insanın var oluşunun temeli olan aile kavramının da temelinde aşk duygusunun yatmasıdır.

Bu nedenle insanların hayatında aşk bu denli büyük bir yer kaplamaktadır.Fakat bu kadar önemli bir konuda büyü yapmak içinde gerekli geçerliliğe sahip olunmalıdır. Aşk büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmayan yada hiçbir temele oturmayan adına büyü denen uygulamalarla hiç bir yere varılamaz. Hatta istenilen sonuçların tam tersi olabileceği gibi tasalluta dahi sebep olunabilmektedir.

Aşk Büyüsü Yapacak Kişinin Özellikleri

Aşk büyüsü yapılışı
Aşk Büyüsü Yapılışı

Aşk büyüsü yapan medyum büyü yaptıran kişinin hem istekliliğini anlamak hem ulaşması zor malzemelere ulaşmak için hem de ayırdığı vakit ve bilgisi için karşılığında maddi bir şey istemek zorundadır. Bu çok eski kadim toplumlarda da böyleydi. Bazı büyüler karşılığı tavuk, değerli taş, çuval pirinç gibi şeyler verilirdi. Günümüzde bunu insanların hayalleriyle, duygularıyla oynamak için kullanan şarlatanlar maalesef mevcuttur. Bu gibi insanlara çok dikkat edilerek aşk büyüsü yapacak medyum bulunmalıdır.

Aşk büyüsü uygulamalarını yapabilmek için yapılacak büyünün türü çok önemlidir. Öyle ki ak büyü dediğimiz daha iyi amaçlarla yapılan ve temiz araçlarla yapılan ve iyicil cinlerden yardım alınarak yapılan büyüler mevcuttur. Fakat sanki bu tarz büyüleri yapmanın hiçbir sıkıntısı olamazmış gibi yansıtılmakta ve pek çok gencimiz kulaktan dolma bilgilerle bu tip büyüleri yapmayı deneyerek kendi hayatlarını büyük sıkıntılara sokmuştur.Fakat kırmızı ve kara büyü olarak da aşk büyüleri vardır. Ve bu tür büyüler direk kişinin bilincine müdahale içerdiği için oldukça dikkatli yapılmalıdır. Öyle ki yanlış yapılması sonucu aşık edilecek kişinin akli dengesini tehlikeye atabilir, beden bütünlüğüne zarar verebilirsiniz. Bu sebeple ısrarla siz denemeyin ve mutlaka işinde uzman aşk büyüsü yapan hocalar ile çalışın diyoruz.

Aşk Büyüsü Yapanlar Ve Beden Ötesilikleri

Öncelikle bir aşk büyüsü yapanlar arasında olmak ve uygulamanın kesin sonuç verebilmesi için bedensiz varlıklardan yani cinlerden yardım almak gerekmektedir. Ve bildiğimiz dünyanın dışından olan bu varlıkların yardımına başvurmak her beşer için uygun bir yol değildir. Çünkü tıpkı biz insanlar gibi onlarında nefsi ve sınavı vardır kısacası; bazıları iyilik için bizlere yardım ederken bazıları eğlenmek için ve kötülük için bizlerle iletişime geçer. Bu nedenle onlardan nasıl ve hangi noktalarda yardım alması gerektiğini aşk büyüsü yapan hocalar tarafından yapılması oldukça elzem bir meseledir.

Uygulamalar sırasında yapılacak tılsım ve dualar herkeste (tam uygulasa dahi) geçerli olmayacaktır. Çünkü halk arasında el verme ya da bade alma olarak bilinen bir yolla benim gibi insanlara bu yetenek diğer insanlara yardım edebilmemiz için yüzyıllardır verilmektedir. Bir nevi aşk büyüsü yapan medyum olmak bedensiz varlıklar ve maddi varlıklar arasında köprü kurmak onların birbirlerine yardım edebilmelerini sağlamak için vardır. Bu nedenle bu tarz konular bilen birine bırakılmalıdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evde ?

Büyü yapımı hassas bir konu olduğu için yapılabilecek ufacık bir hata bile büyük sıkıntılara sebebiyet verecektir. Bu yüzden aşk büyüsü nasıl yapılır diye arama yapınca dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayrıca bu büyünün yapımı için ilim ve bilgi sahibi olmak en az birkaç kez bu büyüyü yapmış olmak gerek. Yoksa kişinin yaptıkları bir işe yaramaz. Tam tersine kendisine ve çevresindekilere sıkıntılar oluşturur. Burada kişiye sadece bir seçenek kalır o da aşk büyüsü yapan medyumlara güvenmek. Ancak ortam bu şekildeyken kimi seçmek gerek, insanlar doğal olarak bilemiyorlar.

Bunların yanı sıra internette birçok farklı sitede yer alan medyum yorumlarına aldırış etmemek gerek. Çünkü çamur at izi kalsın düşüncesiyle dolandırıcı medyumlar gerçek medyumlara çamur atmakta haklarında kötü şeyler söylemektedirler ki kendi pazar payları artsın. Bu sebeple o tür sayfalara tamah etmemenizi tavsiye ederim. Bu yüzden net bir şekilde söylemek gerekirse güveneceğiniz medyum hocalara işlem yaptırmanızı tavsiye ederim. Yapılacak işlem ister kara büyü, ister bağlama büyüleri olsun güvenmezseniz yapılan işlemden sonuç alamazsınız.

Aşk Büyüsü Yapımı Günah mı ?

Sadece aşk büyüsü için değil tüm büyüler için en çok sorulan soru budur. Eğer yapılış amacı kötü değilse ve kötücüllerle işbirliği içermezse caiz olduğu bilinmektedir. Öyle ki Osmanlı zamanında padişahların dahi başvurduğu bir işlemdir büyü.Aşk büyüsü de sevenleri kavuşturmak, dinimizce farz sayılan evliliğe hizmet etmek gibi kutsal amaçlarla yapılmaktadır. Bu nedenle caiz ve zararsız bir işlemdir. Fakat pek tabii özellikle dikkat edilmesi gereken husus kötücüllerden zarar görmemektir.

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır konusuna bugün değinip bilgi vermeye çalışacağım. Konu evde aşk büyüsü yapımı ile ilgili olacak ancak bu konuya değinmeden önce aşk büyüsü nedir kısaca anlatarak siz değerli din kardeşlerime bilgi vermek istiyorum.

Evde aşk büyüsü
Evde Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapan hocalar kişilerin gönül ilişkilerini düzene sokmaya dair her türlü şeyi yapabilmektedir. (Aşık etmek, bağlamak, soğutmak, ayrılmak gibi birçok örnek verebiliriz) Aşk büyüsü de bu sebepler için kullanılan bir büyü çeşididir. İsmi aşk büyüsü olsa dahi aşk dışında gönül ilişkilerini düzenlemeye dair birçok konuya değinmekte ve sıkıntı yaşayan birçok insana yol gösterici olarak gönül ilişkileri konusunda yardımcı olabilmektedir. Ancak yapımı oldukça zor, sıkıntılı ve üst düzey ilim gerektiren bir işlem olduğundan sıradan her insan yapamaz . Tamda bu sebepten ötürü aşk büyüsü evde yapımı gibi aramalara girişmek akıl karı değildir bunun yerine güveneceğiniz bir medyuma başvurmak daha kolay ve garantili olacaktır.

Zaten makalemizin ilerleyen kısımlarında bu konuya değineceğim. Ancak asıl mevzuya girmeden önce birkaç noktayı daha anlaşılır kılmak için açıklama yapmam gerektiğini düşünüyorum. İnsanlar olarak ömrümüzün her anının bize bir imtihan olduğunu ve sınandığımızı unutmamamız gerek. Bazen gönül ilişkileri ile imtihan edilen insanlar bu duruma farklı şekilde cevaplar verirler. Aşk büyüsü yaptırmakta bu duruma verilen bir tepkidir. Ancak aşk büyüsüne başvuran kişiler internette bulacağı medyumların kendisini dolandırıp dolandırmayacağına güvenemez çünkü ortalık şu an sahtekâr ve dolandırıcı medyumlarla dolu ve bu durumda sizlere de hak veriyorum.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Araması Yapan Kişilerin Dikkatine

Böyle bir arayışa girdiyseniz bilmeniz gereken bir şey var ki o da girdiğiniz kaynaklarda yer alan bilgilerin %70’inin yanlış olduğu geri kalan %25’lik kısımda yer alan bilginin eksik olduğudur. Geri kalan %5 işe muallakta kalınması gereken şeylerle doludur yani kendisi bu işlemi yapmak isteyenlerin işlemi bulması oldukça zordur. Daha ona varmadan zaten belirtmek gerek ki kişiden kişiye göre büyünün yapılış şekli farklılık gösterir.

Çünkü kişilerin bir kişi ile bir kişi arasında dağlar kadar fark bulunmakta. Bir kişi diğerinin kopyası gibi olmadığı için her işlem bir diğerine yapılandan daha farklı yapılmaktadır. Yani kişiden kişiye büyünün içeriği değişir. Büyü yapmak için büyük bir bilgi birikimi gerekmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşmek şarttır. (Bir büyüyü düzgün ve olması gerektiği gibi yapabilmek için o büyüyü birkaç farklı kişi üzerinden birkaç kez yapmış olmanız gerekir).

Aşk Büyüsü Yapma Konusunda Kime Güvenilmeli ?

Sizlerin güvenini gerçekten hak eden aşk büyüsü yapan medyumlar yaptıkları işlem tutmadığında para iadesi yapan medyumlar olacaktır. Çünkü işlemine güvenmiyor olsa veya sizlerden para koparmak niyetinde olsalar böyle bir şey demezler. Bir diğer tüyom ise ruhsatlı ve vergi levhalı medyumlara güvenmeniz yönünde olacak. Dikkat etmeniz gereken diğer husus ise farklı internet sitelerinde yer alan internet yorumlarıdır.

Bu yorumların birçoğunda gerçeklik payı yoktur. Çünkü kendini medyum olarak tanıtan sahtekârlar kendi Pazar paylarını arttırmak için her türlü pisliği yapmakta ve iyisi kötüsü demeden herkese çamur atmakta herkesi kötülemektedirler. Kendi açtıkları medyum tavsiye siteleri ile aşk büyüsü yapan medyumlar içerisinde gerçek sahte demeden hepsini kötüleyip kendilerini yüceltmektedirler. Bu yüzden internet yorumlarına aldırış etmemeniz, inanacağınız sitelerinde gerçekten güvenilir olması sizin için en doğrusu olacaktır.

Aşk büyüsü çeşitleri nasıl yapılır
Aşk Büyüsü Çeşitleri Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Musallata Sebep Olabilir mi ?

Musallat vakalarıyla da benim gibi medyumlar oldukça sık karşılaşmaktayız. Bu gibi durumların oluşması aslında sanıldığı kadar kolay olmamakla birlikte bilgisizce yapılan büyülerde maalesef karşılaştığımız bir durumdur.Aşk büyüsünde aşk büyüsü yapan hocalar veya yapılan kişiye musallat olunması durumu genelde bu kişilerin itikakında bozukluk olmasından kaynaklanır. Çünkü itikakı eksik olan kişilere yardım amaçlı gönderilen cinlerle alemler arası bir kapı da açılır. Bu kapıdan kötücüllerin o kişiye ulaşması kolaylaşır.

u tarz durumlarla karşılaşılmaması için bilen bir medyuma uygulama yaptırılmalı ve medyum eğer gerek görüp o kişiye bazı ödevler verirse mutlaka bunlara uyulmalıdır. Ödevlere uyulduğu halde musallat gibi bir durumdan şüphe ediliyorsa da hemen uzman ve güvenilir aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşülmelidir.

Mum ile Aşk Büyü Nasıl Yapılır Evde

Aşk büyüsü yapan medyumların yaptığı değişikliklere göre büyüler farklılık gösterse de temelinde dayandığı birkaç şey vardır o da inanç. Kişi büyüyü yapana, büyüye yeterince inanırsa istedikleri mutlaka yerine gelecektir. Hangi büyünün yapılacağı, büyünün nasıl yapılacağı gibi etmenler kişilere göre farklılık göstermektedir. Ben rastgele bir örneği sizlerle paylaşacağım. Ama tekrar ediyorum bu işlemleri yaparsanız sizin için tutar diyemem. Çünkü her insan için büyüler farklılık göstermektedir. Bir mum üzerine aşık olması istenen kişi ve onun annesinin isimleri Arapça olarak yazılır. Daha sonra Esmalar ve bazı dualar okunur.

Belirlenen gün ve gece saatlerinde mum yakılıp, bazı okumalar, çevirmeler yapılır ve dilek tutulur. Geriye kalan erimiş parçalar ya toprağa gömülür, ya suya veya ateşe atılır, ya da el değmeyen ve ayak basmayan bir yerde saklanır. Kimi durumlarda işlem birkaç gün sürdüğü için mum yeniden ve yeniden yapılır.

Kırmızı Mum ile Aşık Etmek

Aşık etme büyüsü yapan medyumlar ilk olarak kendisi için bir yol belirlemelidir. Mesela mumun ne kokusunda olacağı, ipinin neden yapılacağı, ipin ne renk olacağı, mumun ne renk olacağı gibi şeyleri belirler. Sonrasında bu mumun içeriğindeki yağ için hangi hayvan kullanılacağını, bu hayvanın hangi organı ile ne yapılacağını belirler. Duruma göre büyünün yapılacağı kişilerin ismi muma yazılır duruma göre anne ismi yazılır bazı durumlarda farklı bilgiler yazılır. Bu şekilde büyü için bir yol haritası çizilir.

Bundan sonrasında ise okumalar ve çevirmeler başlar. Büyüyü yapan kişi kimi zaman mumu yakarak bu okumaları yapar kimi zaman her duayı okuyuşunda mumu bıçakla keser kimi zaman okumalar günler sürdüğü için bitmiş mumdan yeniden mum yapar. Bunlar aşık etme büyüsü yapan medyumlar tarafından belirlenen ve değişiklik gösteren etmenlerdir.

Kırk Bir Dikiş Büyüsü ile Aşık Etmek

Bu da gene aşık etme büyüsü yapan hocalar tarafından belirlenen çerçevelerde değişikliğe uğramaktadır. Ben sizlere rastgele bir versiyonunun yapılışını kabaca anlatmaya çalışacağım. ilk olarak bir pamuk ipliği bulmanız gerekmektedir. 45 Santim uzunluğunda olması yeterlidir. ipliğine bir düğüm yaptıktan sonra çok sıkmadan dudağa yakınlaştırmanız ve bir Fatiha suresi okumanız gerekmektedir Daha sonra 11 defa art arda sevdiğiniz bireyin adını mırıldanarak “O ismin kalbini kendime bağladım” sözünü demelisiniz.

Bilinçsiz ve kusursuz yapmanız durumunda net netice verme olasılığı gerektiğince yüksek bir büyü çeşididir.Bu büyüler evde yapılan kolay büyüler sınıfında gibi gözükebilir fakat ne kadar kolay gözükse de mutlaka uzman bir medyumdan yardım istemek gerekir. Büyüler ilim gerektiren konulardır. Kesinlikle basit değildir. Başından sonuna kadar büyük tecrübe gerektiren uygulamalardır. Evde yapılan kolay büyüler olarak aratma yaptığınızda karşınıza birçok büyü çeşidi çıkabilir fakat asla kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız.

Düğüm Atarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Düğüm atarak aşık etme büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap verecek olursak, öncelikle aşık etme büyüsü yapan hocayla görüşmek şarttır. Kendi başınıza bu büyüyü kalkışmamanızı tavsiye ederim. illa kendim yapacağım derseniz size gene rastgele bir yapılış tarifi vereyim ki aklınızda fikir oluşsun. Sizin yapacağınız ve sizin için tutacak işlemde illa ki farklılıklar olacaktır bunu unutmayın ve birebir verdiğim tarifleri uygulamayan. Mutlaka bir medyum ile konuşun. 40 cm uzunluğunda pamuk bir iplik gerekmektedir.

Bu ipe çok sıkmadan bir düğüm atarak dudağa yaklaştırmak ve Fatiha süresini okumak gerekir. Ardından sırası ile bir Ayet El Kursi, üç ihlas, ipe okunur. Daha sonra 11 defa büyü yapılan kişinin ismiyle birlikte ard arda isim, kalbini kendime bağladım denilmelidir. Sözleri bilinçli ve eksiksiz yapmak gerekir. Şunu unutmayın ki herkesin iradesi farklıdır ve herkese her işlem tutmayabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
2 Yorum, 50 Paylaşım, 47 Beğeni

2 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

  2. Evimde uzun süredir bi huzursuzluk bi müsibet dolanıyordu. Evimin huzuru için vefk yaptırdım.20 gün sonra etkisini görürsün demişti hocam 15. gün etkisini görmeye başladım çok şükür huzurumuz yerinde gerçekten inanarak yaptırırsanız etki gösteriyor İsmail hoca bu konuda çok iyi Allah razı olsun ondan.