Aşk Büyüsü

Aşık edilecek kişinin direnci ve tutumuna göre malzeme değişimi veya yönlendirilecek ruhani varlık aşk büyüsü türünü değiştirilir.


insanlar bir kişiyi sevip aşık olabilir. Aşk dünya üzerindeki en güzel duygulardan birisidir. Aşık olmuş birisi için dünya farklı görünür. Karnında kelebekler uçuşur, aşık olduğu kişiyi gördüğünde kalbi hızlı atar, onun çekimine kendini kaptırır. insan aşık olma duygusunu dizginleyemez. Kişi kime aşık olacağını da seçemez. Aşk duygusu, aşık olunacak kişiyi seçer. Ancak bazen durum beklendiği gibi gitmeyebilir. Böyle durumlarda aşk büyüsü işlemi için medyum hocalardan yardım istenebilir.

Aşk büyüsü
Aşk Büyüsü

Sevdiğiniz kişiye açılmakta zorlanıyor olabilirsiniz veya o kişiye ilanı aşk edip onu sevdiğinizi söylemiş olabilirsiniz ama o sizin duygularınıza karşılık vermemiştir. Belki de sevdiğiniz başka birisi ile bir ilişkisi var. Bu duruma platonik aşk denilir. Sonuç olarak sizin aşkınız sevdiğiniz kişinin ilgisini çekmiyor. Sizde böyle bir durumda aşk büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir ?

Aşk nedir diye sorduğumuz vakit hepimizin cevabı farklıdır. “Dünyanın en güçlü duygusu”, “Vücutta oluşan bir çeşit kimyasal tepkime” gibi. Bunların hepsi de doğrudur. Aşk en güçlü duygulardan birisidir. Bazen başka güçlü bir duygu bu duyguyu ateşler ve aşk o şekilde ortaya çıkar, bazense sadece göz göze gelmek bu ateşi başlatır. Ayrıca diğeri de doğrudur yani aşk bir çeşit kimyasal tepkimedir. Bu kimyasal tepkime sonucu aşık oluruz insanlara veya insanlar bize aşık olur. Bu tepkime bazen bizde gerçekleşirken karşı tarafta gerçekleşmez buda aşkımızın karşılıksız ve havada kalmasına neden olur. Aşk büyüsü yapan hocalar da devreye işte tam burada girerler.

Aşk Büyüsü Hangi Çeşit Bir Büyüdür ?

Bu kişiyi kendinize aşık etmek için yapabileceğiniz bir işlem olan bu büyü, büyü sınıfları içerisinde kırmızı büyü kapsamına girmektedir. Kırmızı büyü sınıfına giren aşk büyüsü farklı amaçlar uğruna kullanıldığı da olmuştur. Genel olarak platonik aşkları çift taraflı ilişkilere çeviren aşk büyüsü, büyüler arasından en çok istenilen ve belki de en zararsız büyülerden birisidir. Rruhani canlıları (Üç harfliler, periler, melekler) yönlendirerek sevdiğinizi size aşık etmeyi amaçlar. Kullandığı malzemeler, dualar, aşk büyüsünün çeşitliliğini sağlar.

Bunlara medyumlar bakım işlemi sonrasında karar verirler. Belki de kişinin size âşık olmamasının belli bir nedeni vardır. Böyle bir neden varsa bunun tespitini sağlayıp medyumlar ona göre aşk büyüsünü şekillendirirler.Aşık edilecek kişinin direnci ve tutumu ne buna göre malzeme değişimi veya yönlendirilecek ruhani varlık değiştirilir. Burada medyum öyle seçimler yapmalıdır ki kişi hem size âşık olsun, hem de direncinden dolayı zarar görmesin. Aşk büyüsü kişileri aşık etmek dışında farklı amaçlar içinde kullanılır.

Ne gibi derseniz sevdiğinizin sizi bırakmasını engellemek için bağlama büyüsü olarak kullanılabilir. Ya da bir çifti ayırmak için kullanılabilir. Aşk büyüsü dediğimiz büyüyü, belirli bir büyü ile ilişkilendirmek doğru olmaz. Büyü işinde uzman bir medyum herhangi bir büyüyü kullanarak bile aşk büyüsü yapabilir. Kara büyü kapsamına girebilecek bir büyüyü gerekli değişiklikleri yaparak bu büyü haline getirebilir. Bu büyüyü yapan medyumun elindedir.

Aşk büyüsü nasıl anlaşılır
Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Yapılan tüm büyüler kendisini özellikle büyü etkisinde ki kişiye belli eder. En çok yapılan büyü çeşidi olan aşk büyüsünde de kişide pek çok değişiklik meydana gelir. Bu durumdan şüphe etmek ve anlamak için aşk büyüsü belirtileri mevcuttur.

Eğer Size Aşk Büyüsü Yapıldığından Şüphe Duyuyorsanız

Eğer size aşk büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken aşk büyüsü belirtisi şudur: ilk değişim rüyalarınızda meydana gelir. Çünkü rüyalar bizim bilinçaltımızı en el değmemiş ve saf görme imkanımızdır. Eğer normalde hiç görmeyeceğiniz birisini rüyanızda sık sık görmeye başlamışsanız bu ilk işarettir. Genelde uyandığınızda ya çok terlemiş ya da üşümüş olmanız da yaygın görülen bir durumdur. Ve rüyalarınıza dair en net hatırladığınız aşık olmanız için büyü yapılan kişidir.Bunun dışında diğer aşk büyüsü etkileri ise yavaş yavaş kafa dalgınlıkları başlar. Bu dalgınlıklar konuşma esnasında bazen zorlanmalara sebebiyet verebileceği gibi çoğunlukla manevi değeri olan eşyaların kaybedilmesiyle kendini gösterir.

Kişi zamanla bir saat önce ne yediğini hatırlayamaz hale gelir.Zamanla tahmini olarak ilk rüyadan başlayarak 14 gün içinde hiç ihtimal verilmeyen birine karşı kalpte bir sıcaklık hissetmeye başlarsınız. Sanki o kişiye çok farklı açılardan bakmaya başlar ve derin hisler beslemeye başlarsınız. Bu his mantıksız ve rahatsız edici olmasına rağmen geçmez ve kendi kontrolünüzü kaybettiğinizi hissetmeye başlarsınız.Sanki birileri tarafından sürekli izleniyor, takip ediliyor ve hatta kukla gibi oynatılıyor gibi hissedersiniz. Bu durumdan kurtulmak için elinizden hiçbir şey gelmediğini düşünmeye ve üstünüzde bir baskı, çıkmazdalık hissedersiniz.

Eğer Eşinize/Sevgilinize Aşk Büyüsü Yapıldığını Düşünüyorsanız

 Aşk büyüsü etkileri ile eşiniz veya sevgiliniz de bazı değişiklikler gözlemlersiniz. Eşiniz ise gece rüyalarında konuşabilir, başka bir kadının adını sayıklayabilir. Rüyasında terleme ve sanki acı çekiyormuşçasına kaşlarını çatma durumları olabilir.Kafası dalgınlaşmaya başladığı bir cümlenin sonunu unutmaya başlayabilir. Eşyalarını kaybettiğinden şikayet eder ve kayıp eşyaları alakasız yerlerde bulunabilir. Oraya nasıl gittiğine dair hiçbir fikri de yoktur.Sürekli bir tedirginlik, huzursuzluk, uzun süre sakin sakin duramama görülür. Özellikle sizinle birlikteyken daha da tedirgin olmaya başlar.

Çünkü başkasıyla birlikte olan birine yapılan aşk büyüleri aynı zamanda soğutma büyüsü de içerir. Bu nedenle eşiniz/ sevgiliniz sizle iken kendini rahat ve keyifli hissetmemeye başlar. Sizinle daha az zaman geçirmek ister.Aslında evine ve ailesine düşkün, oldukça düzgün bir insanken bir anda olmayacak mantıksız birine aşık olduğundan bahsedebilir. Bu büyünün ileri seviyesine delalet eder. Aşk büyüsü ile bağlandığı kişideki hiçbir kusuru göremez ve onsuz yaşayamazmış gibi hisseder. Ailesi olan çocukları olan kişilerde çocuklarını bile gözü göremez hale gelebilir.Kendini dışarı eş/sevgili ‘ye gösterdiğinden çok farklı göstermeye çabalar.

Daha bakımlı olmasına rağmen daha dağınık olmaya başlar. Özellikle tuvalette geçirdiği zaman git gide artar. Gece vakti dahi aynaya bakmaya ve sürekli gözleri dalmaya başlar. Aşk büyüsü etkileri genel olarak bu şekilde anlaşılabilir.Fakat bu belirtiler zaman zaman büyüden bağımsız bir şekilde ortaya çıkabileceği için iyi bir aşk büyüsü yapan medyum tarafından yıldızname bakımı yapılarak kişide büyü olup olmadığı kesinleştirilmelidir. Bazı aşk büyüleri yapıldıktan ve tuttuktan sonra zamanla güçlenme özelliğine sahip olabilir. Kişilerin hayatını daha da zora sokabilir.

Aşk büyüsü belirtileri
Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşk Büyüsü Belirtileri 

Başarıyla yapılmış tüm büyülerin büyünün yapıldığı kişi üzerinde etkileri görülür. Bu etkilerin görülebildiği büyülerden birisi de aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü yapan hocalar tarafından size yapıldığını anlayabilmenizin ve aşk büyüsü yaptırdığınız kişide işe yarayıp yaramadığını anlamanız için pek çok işaret mevcuttur. Bu işaretlerin bazıları sadece büyünün yapıldığı kişi tarafından anlaşılabilirken bazıları dışarıdan bir gözle dahi anlaşılabilir.

Aşk Büyüsü Yapıldığının En Önemli Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsü belirtileri olarak kişi de görülebilecek ilk belirti rüyalardır. Eğer aşk büyüsü yapan medyumlar size bu işlemi yapmış ise kişi rüyasında sık sık aşık olduğu kişiyi görmeye başlamışsa bu ilk belirtidir. Ancak rüyaların yapısı da oldukça önemlidir. Rüyalar daha silikleşmeye, efsunlulaşmaya başlar. Sanki bir sis bulutunun ardındaymış hissi vermeye başlar. Ve genelde rüya sırasında yer çekimi yokmuş gibi hissedilmeye başlanır. Ve daha önce hiç öyle hisler beslenmeyen bir kimseyse rüyalarda o his oluşmaya başlar.

Aşk büyüsü yapan hocalar bu belirtilerden hareketle üzerinizde büyü olup olmadığını kolaylıkla anlar.Geceleri uykular çok ağır olmasına rağmen silkelenme hissi gibi bir hisle uyanmalar olmaya başlar. Gece uykuda normalden fazla üşüme, terleme gibi durumlar olur. Kişi uykudan uyandığında kalbinde bir sıkışma hissi ve ağırlık hisseder.En önemli ikinci aşık etme büyüsü belirtisi ise kişide bir dalgınlık hali vuk’u bulur. Kişi sık sık eşyalarını koyduğu yerleri unutmaya, eşyalarını kaybetmeye başlar. Konuşma esnasında kafa karışıklıkları, dalgın konuşma hali, başlanan cümlenin devamını getirememe gibi durumlar görülmeye başlar. Ve kişinin sebepsizce aklına aşık olunun kişinin adı gelmeye, bilinç altında onun ismi geçmeye başlar.

Zaman zaman ilgisiz yerlerde o ismi zikretmeye başlar. Başka bir isim söyleyecekken aşık olunun kişinin adını söyleme gibi durumlar görülmeye başlanır.Kişinin ruh halinde bir takım değişimler görülmeye başlar. Sebepsizce sinirli ve gergin hissetmeye başlar. Sanki birileri tarafından takip ediliyormuş, sürekli izleniyormuş gibi hissetmeye başlar. Zaman zaman dalgın olduğu sıralarda sanki tenine bir rüzgar değiyormuş gibi ürperir. Biri ona dokunmuş gibi hissedebilir.Ama tabi ki en önemli belirti sürekli o kişiyi görmek, nerede olduğunu ve ne yaptığını düşünmektir. Daha önce belki de hiç o gözle bakılmamış hatta belki de haz edilmeyen birine karşı yoğun bir sevgi ve bağlılık duygusu oluşmaya başlar.

Aşk büyüsü duaları
Aşk Büyüsü Duaları

Aşk Büyüsü Kaldırılabilir mi?

Bu saydığımız aşk büyüsü belirtileri yakın çevrenizde birileri tarafından sizde gözlemlenebileceği gibi kendinizde fark edebileceğiniz durumlardır. Eğer kişi bu durumdan rahatsızlık duyuyorsa veya artık tasallut durumu söz konusuysa mutlaka bir medyumdan yardım alınmalıdır. Çünkü aşk büyüleri içerisinde ak büyü olarak sayılabilecek büyüler olmasına karşın yapılırken ki hatalar veya kırmızı büyüye başvurulması sonucu tasallut (musallat) durumlarıyla karşılaşabilmektedir. Bu durumda aşk büyüsü yapan medyumlar yardımıyla tasallut durumundan kurtulmak mümkündür.

Aşık Etme Tılsımı

Büyüye tarih boyunca en çok başvurulma sebeplerinin başında aşk gelmektedir. Aşk çok kutsal ve insana sınav olarak Allah-ü Teāla tarafından verilmiş bir histir. Pek çok insan bu duyguyla baş etmekte zorlanır. Çok kez de aşık olunan kişiden istenilen karşılığın alınamaması sonucu büyük ruhsal yıkımlar yaşanır. Ama aşka karşılık bulamama her zaman evlilik öncesi ve gençlerin başına gelen bir durum değildir. Evliliğin ilerleyen zamanlarında taraflardan birisinin başka insanlara ilgi duymaya başlaması veya içindeki sevginin azalması sonucu da aşk acısı insanı bulabilmekte.Bu gibi durumlarda kişileri birbirine bağlayabilmek için yapılan en önemli uygulamaların başında aşk tılsımları yani vefkle yapılan aşk büyüleri gelmektedir. Vefkle yapılan büyüler bilgisiz insanlar tarafından yapılması oldukça sakıncalı uygulamalardır. Kesinlikle aşk tılsımı yapan hocalar tarafından yapılmalıdır. Kişi kendisi denememelidir.

Aşık etme büyüleri, etkili ve kesin sonuçlar sunan uygulamalardır. Bunların başarıyla sonuçlanabilmesi için aşık etme tılsımı yapan medyumun alanında uzman ve deneyimli olmasına ihtiyaç vardır. Çünkü bu tılsımlar yaşanan ilişkinin durumu, kişilerin bazı özelliklerine göre farklı şekillerde uygulanmayı gerektirmektedir.

Evde aşk büyüsü
Evde Aşk Büyüsü

Tılsım Nedir?

 Aşk Tılsımı, büyü uygulamaları için bir kağıt veya deri parçası gibi bir malzeme üzerine uygulanır. Medyum bu malzeme üzerine yapılacak büyüye göre hayvan kanı, insan kanı, mürekkep, kömür gibi şeyler kullanarak gerekli yazıları yazar ve şekiller çizer. Bu uygulama rast gele ya da bilmeden uygulanamaz. Yıllardır nesilden nesile geçen ilimlerin ışığında belirli bir kurala göre yapılmalıdır. Bu uygulamaya vefk adı da verilir. Aşık etme büyüleri içinde en etkili büyüler vefk yardımıyla yapılır ve kesin sonuçlar verir.

Aşık Etme Tılsımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Aşık etme tılsımı uygulamaları sadece tılsımın oluşturulmasından ibaret değildir. Yazılan dualar ve çizilen şekillerin dışında hazırlık aşamasında okunan dualar ve sözlerde mevcuttur. Aşık etme tılsımı olarak hangisinin uygulanmasının daha doğru olduğuna kararı mutlaka aşık etme tılsımı yapan medyumlar vermelidir. Bu nedenle medyuma ilişkinin durumu ve yapılacak işleme göre aşık edilecek kişinin bilgileri, ona ait bir şeyler verilmesi gerekebilir. Medyum uygun bulduğu büyüye göre gerekli tılsımı, uygun duaları ederek hazırlar.

Aşık Etme Tılsımı Hangi Durumlarda Yapılır?

Yapılan aşk büyüleri çeşitli konuları kapsamaktadır. Bu konuların başında karşılık alınamayan aşklar bulunmaktadır. Bir kimse, aşık olduğu kişiden karşılık alamıyorsa, bu tılsımlara başvurularak aşka karşılık bulmak mümkündür. Bir diğer aşk tılsımı etkisine ihtiyaç duyulan konu da yolunda gitmeyen ve tek taraflı olarak bitirilmek istenen ilişkilerdir. Zamanla biten aşklar, evlilikleri ya da uzun süreli ilişkileri bitmeye mahkum eder. Bu durumda büyülere başvurularak, aşkın yeniden canlanması sağlanmaktadır. Ancak bu uygulamalara başvuracak olan kimselerin, aşk büyüsü yapan hocalardan destek alması şarttır. Zira büyülerin etkisi bir ömür boyu sürmektedir ve yapımı oldukça ciddiye alınması gerekir. işinin ehli olmayan medyumlar tarafından yapılması durumunda büyük sorunlara sebep olabilir.

Aşk muskası
Aşk Muskası

Aşk Tılsımı Nasıl Hazırlanır?

Örneğin bazı uygulamalarda, hazırlanan tılsıma yazılacaklar at kanı kullanılarak yazılır ve aşık edilecek kişinin tırnak parçası veya saç teline sarılıp muska haline getirilir. Ve büyünün yapılmasını isteyen kişiye verilir. O kişide bunu kendisine aşık etmek istediği kişinin evinin kapısında bir noktaya saklar. Ardından büyünün yapılmasını isteyen kişiye aşık etme tılsımı yapan medyumlar tarafından bazı dua ödevleri verilir ve aşık edilmek istenen kişinin gözü bir daha hiç kimseyi görmez olur.Bu uygulamalar aşık edilecek kişinin başkasıyla evli olması, hali hazırda evli olup evine geri bağlanmak istenmesi ya da yeni bir aşkın oluşmasına vesile olmak için yapılabilir. Aşık olmanın bu denli çok çeşidi olması nedeniyle aşık etme tılsımlarının da çokça çeşidi vardır. Sizde aşk tılsımı yapan hocalar ile çalışmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır?

Etkili bir aşık etme tılsımı yapabilme için aşkı talep edilecek olan kişinin bazı bilgileri gerekmektedir. Bu bilgiler genel olarak bakım yapmak için gerekli olan bilgilerdir. Ancak kimi durumlarda bu bilgilerden fazlasını kullanmaları gerekebilmektedir. Büyü yapan ve yaptıran kimsenin adı, anne adı ve doğum tarihi bilgileri tılsımda kullanılabilmektedir. işinin ehli olan bir medyum, sahip olduğu bilgileri ebced hesabı ile hesaplayarak, ortaya çıkan rakamlarla bir tılsım hazırlar. Bu tılsım, adeta talep edilen aşkın şifresi niteliğini taşır. Herkes için hazırlanacak tılsım, bu nedenle farklı olacaktır. Tılsım hazırlandıktan sonra bunun kullanılışı da farklı şekillerdedir.

Bazen bu tılsım, yaptıran kimsenin üzerinde taşınır. Böylelikle aşık edilmek istenen kimse kendisini gördüğü zaman ona aşık olur. Bazen hazırlanan tılsımın gül suyu, yağmur suyu gibi olumlu enerjileri yüksek olan maddelerle çözülmesi gerekmektedir. Elde edilen bu karışımın aşkı talep edilen kişiye bir şekilde içirilmesi gerekecektir. Bazen de aşk büyüleri ile etkilenmek istenen kimsenin kıyafetlerine ya da bulunduğu yere bu tılsım yerleştirilir. Oldukça güçlü olan bu büyüler, kısa sürede etkisini gösterir.

Aşk Muskası

Bu muska yardımıyla insanlar sevdiğini elde etmeyi amaçlarlar ancak bunu yapabilmek için öncelikle tecrübe sahibi bir aşk muskası yapan hoca bulmaları şarttır. Yapılacak olan muska çok etkilidir. Bu sebepten ötürü işlemin yaptırılacağı kişiyi iyi seçmek çok önemlidir. Eğer yanlış ellerde bu işlem yapılmaya kalkılırsa kişilerin hayatında düzeltilemez yarıklara sebebiyet verebilir ve büyük zararlara sebep olur, tehlikeli sonuçlar ortaya çıkarır. Doğru medyumu seçmediğinizde oluşabilecek bu sorunları yaşamayacağınız doğru medyumu seçtiğinizde ise sevdiğinizi kendinize sonsuz bir sevgi ile bağlayabilirsiniz.

Aşk muskası yapılan kişi sizi görmeden nefes alamaz hale gelir ve size karşı çok büyük bir sevgi ile bağlanır. Muska bulunarak yok edilmediği taktirde etkisi geçerliliğini koruyacak ve katlanarak devam edecektir. Bu riski ortadan kaldırmak adına yaptığım bazı işlemleri kişilere göndermiyorum. Çünkü böyle sorunlar oluyor, kişiler inançsızlık edip açıp tılsımı bozuyor, yanlışlıkla düşürüyorlar bu gene tılsımı bozuyor.

Aşk büyüsü nasıl bozulur
Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Aşk Muskası Çeşitleri

Bende bu sebepten ötürü bazı işlemleri kişilere göndermiyorum. Aşk muskası, sevilen kişiden aynı şekilde karşılık bulabilmek amacıyla yapılan muskaların genel adıdır. Genel olarak bir parça deri, kağıt, üzerine yakarak, kömürle, mürekkeple özel şekiller çizilerek oluşturulurlar. Etkisi oldukça yüksek bir yöntemdir fakat yapılışı kolay değildir.internette yapılışı anlatılan pek çok muska mevcuttur fakat büyük bölümü eksik bilgiler içermektedir. Özellikle muska yapımında eksik bilgiler muskanın tamamen işlevsiz hale gelmesine neden olur.

Bu nedenle kulaktan dolma bilgilerle aşık etme muskası yapan medyum hocalardan yardım almadan kendi imkanlarınızla denememenizi tavsiye ederim. Zira muhtemelen kendinizi boş yere yormaktan ve umutlandırmaktan öte bir anlamı olmayacaktır.

Aşk Muskasının Kime Yapıldığı Önemli Mi?

 Aşk muskaları konusunda en çok dikkat edilmesi gereken husus kim tarafından kime yaptırıldığıdır. Bir kadın tarafından erkeğe yapıldığında farklı bir erkek tarafından kadına yaptırıldığında farklı uygulamalar yapılmaktadır. Bazı durumlarda aileler tarafından veya tamamen farklı bir üçüncü kişi tarafından iki kişiyi birden etkileyebilecek muskalar yaptırılır. Bu gibi durumlarda uygulamalar bambaşka bir hal alır.Fakat en çok dikkat edilen ve yapılırken özen gösterilmesi gereken ayrım cinsiyettir. Bu cinsiyet ayrımının temeli kadınların regl dönemi olarak modern anlamda adlandırılan kanama dönemlerinin varlığına dayanır.

Çünkü kadınların ruhani yanlarını etkileyen bu dönemler hesaba katılmaksızın yapılan bir muska yanlışlıklara yol açabilir. Bir çok insan tarafından bilindiği üzere kadınlar hamilelik ve kanama dönemlerinde ruhani varlıkların etkisine ve iletişimine daha açık bir hale gelir. Bu durum kadının üzerinde taşıması gereken bir muska yapılıyorsa kadını korumasız kılabileceği için uygulamanın sonuçsuz kalmasına bazen de istenmedik sonuçlara sebep olabilir.

Aşk Muskası Yapımında Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Konular Nelerdir?

Aşık etme muskası yapılırken çizilen şekiller ve yazılan sözler hissel olabileceği gibi çoğunlukla sabit bir takım ilimlere dayanır. Yani rastgele karalamalardan ne korkmaya ne de ciddiye almaya gerek yoktur. Burada yine en önemli konu muskayı yapan kişinin ilim sahibi olmasıdır. internette muska adı altında paylaşılan pek çok görsel var fakat hemen hemen hepsi rastgele çizilmiş ve karalanmış kağıt parçalarından ibaret maalesef.Aşık etme muskası hazırlanırken kullanılan materyalde tıpkı yazılanlar gibi rastgele değildir. Her materyal her materyalle kullanılmaz. Örnek olarak; ceylan, geyik, yılan gibi bazı özel hayvan derilerinin üzerine içeriğinde kurşun olan bir malzemeyle çizimler yapmak o deri parçasının saflığını öldürür.

Aşk büyüsü yapılan kişi nasıl olur
Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Olur

Aşk Muskası Ne Amaçlarla Yapılır

Aşk muskası yapan medyumlara bu işlem yaptırılması düşünülüyorsa mutlaka net olmak ve amacını doğru belirlemek gerekiyor. Mesela kişi bir kişiyi aşık etmiyor olabilir, birisinden ayırmak için aşık etmek istiyor olabilir, intikam alıp onu kendine köpek etmek ve yüz vermeyip onu aşkından deli etmek istiyor olabilir. Kişi ne amaçla yapacağını iyi belirlemelidir. Bu muskayı kime yaparsanız yapın size büyük bir aşkla bağlanacaktır. Bu yüzden özellikle ilişkinizde yaşanabilecek problemler karşısında ilim irfan sahibi, aşk muskası yapan hocalara başvurarak onlardan destek alınabilir. Ayrıca çiftler birlikte karar vererek kendilerine yapılacak işlemlerden korunmak amacıyla da bu büyüye başvurabilirler.

Aşk Muskası İle Kısa Süre İçerisinde En Doğru Etki

Aşk muskası yapan hocalardan destek alarak en kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edip bağlayabilirsiniz. Kişilerin inancı ve güveni tam olduğu sürece işlem çabuk bir şekilde gerçekleşir ve geçerliliğini korur.

Saflığı ölen bir deriden aşık etme muskası yapmakta mümkün değildir.Son olarak aşk muskaları, muska yapılırken sadece çizim yapmak ve efsunlu sözleri yazmak yeterli değildir. Söylenen dualar ve yapıldığı vakitler özeldir. Nerede saklanacağı, ne süreyle saklanacağı ve daha sonra o muskayla ne yapılacağı çok önemli ayrıntılardır. Her muskanın uygulamasında değişen bu kadim bilgilere sahip olmadan yapılmamalıdır. Mutlaka aşık etme muskası yapan hocalar ile görüşülmelidir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşık etme büyüsü kişinin sevdiğine kavuşmasına vesile olduğu için genel olarak ak büyü olarak görülür. Yalnızlığın ancak Allah’a mahsus olması ve dinimizde hadislerle de övülen evliliğin kutsallığı nedeniyle uygulanmasında da bir sıkıntı olmayan büyü çeşitleridir. Fakat oldukça çeşitli yöntemler ve uygulamalar mevcuttur. Kara büyü olarak sayılabilecek şekilde yapılanları çok tavsiye edilmemekle birlikte eğer kişi çok büyük bir çıkmazdaysa bilgili bir medyumdan yardım alarak uygulatmasında bir sakınca yoktur. Fakat kırmızı büyü ile yapılan aşık etme büyüsü tehlikelidir. işinde uzman bir aşık etme büyüsü yapan hocalar ile çalışmanız gerekir.Burada size yapımı en kolay olan ve kalben saf, temiz bir istekle uygularsanız çözüme kavuşmanızı sağlayabilecek bazı yöntemlerden bahsedeceğim.

Aşk büyüsü malzemeleri
Aşk Büyüsü Malzemeleri

Düğümle Aşık Etme Büyüsü

Düğüm, aşık etme büyüleri arasında en yaygın olarak bilinenlerden ve farklı yorumları mevcut olan büyüdür. Fakat içerisinde kara büyü materyalleri bulundurmaması nedeniyle en yapılması kolay olanı ve tehlikesizi ketenden yapılmış bir ip ve kullanılmış at nalıyla yapılanıdır.Bu büyüde; kullanılmış at nalına ketenden yapılmış iple imsak vakti kıbleye dönerek düğüm atılır. ilk düğüm atılırken cinlerin musallatını engellemek için mutlaka abdestli olunmalıdır. Aksi takdirde uygulama tehlikeli bir hal alabilir ya da ters tepmeye sebep olabilir.

ilk düğüm atılırken aşık edilmek istenen kişinin sureti göz önünde canlandırılır ve 41 kez “…kişinin aşkı için” denilerek düğüm kalp hizasında tutulur. Bu uygulama 41 gün boyunca tekrar edilir. 41 günün sonunda kişi kendisini aşık etmek istediği kişiye gösterir ve aşık olması istenen kişinin kalbi ısınmaya başlar. Takip eden 41 gün boyunca da büyünün kalıcılığının sağlanması için her yatsı vakti düğümlerden birisi çözülür ve at nalıyla kalan ip bir çınar ağacının dibine dilekler dileyerek ekilir.

Saç Kılıyla Aşık Etme Büyüsü

Bu büyüde aşık etme büyüsü yapılacak kişinin saç kılına ihtiyaç vardır. Eğer aşık edilecek kişi kadın ise suyla, erkekse toprakla kavuşturulması ve tılsımlı sözcüklerle yapılmalıdır. Halk arasında başvuranların oldukça çok olduğu bir büyüdür ve sadece kadınlara yapıldığında tuttuğuna dair yanlış bir kanı vardır.Aşık etme büyüleri için öncelikle aşık edilecek kişinin saç teli edinilir. Bu saç teli kırmızı bir mumun üzerine yakılıp eritilmesiyle kaplanır. Ve mum tekrar donup tekrar mum haline getirilir. Aynı işlemi büyüyü yapan kişi kendi saç teliyle ve beyaz bir mumla yapar. Birisi kırmızı birisi beyaz içinde saç telleri olan bu iki mum elde edildikten sonra Hilal olan bir gece beklenir. Hilal yeni başlangıçlar gecesidir. Bu nedenle gökyüzünde hilal olması önemlidir.

Eğer aşık etme büyüsü yapan hocalar ile çalışacaksanız zaten işiniz daha kolay olacaktır. Çünkü bütün aşamaları aşık etme büyüsü yapan medyumlar kendileri sizin adınıza niyet ederek yaparlar.Elde edilen iki mum hilal ışığını alabilecek açıklıkta bir alanda yakılıp birbirlerine karıştırılır. Bu işlem sırasında 77 adet besmele-i şerif okunur ve ardından kişinin yalnız kendi sesini duyabileceği şekilde “Rabbim sen yerleri-gökleri, her şeyi yaradansın. Tüm kainatı yoktan var eden kullarına hiss-i verensin. Gönlümdeki masumiyeti en iyi bilensin ve gönlüme bu sevgiyi koyan sensin. Bana verdiğin sevginin karşılığını da bana verebilecek olanda sensin.” denir.Birbirine karışan kırmızı ve beyaz mum aşık edilecek kişi erkekse toprağa gömülür. Kadınsa içi boş bir saksı toprağına gömülür ve eve alınır sonrasında yedi gün her gece besmele-i şerif eşliğinde sulanır.

Aşk büyüsü nasıl anlaşılır
Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Sonrasında aşık edilecek kişinin gönlüne bir kıvılcım nakş edilmiş olur ve hayırlısıyla evliliğe gidebilecek ömürlük bir sevgi oluşur.Tabi bu iki yöntemde uygulanırken çok masum ve temiz duygularla aydınlık birer kalple yapılmalıdır. itikat bu büyülerin temelidir. Daha farklı ve kesinliği olan aşık etme büyüleri de mevcuttur fakat bilmeyen kişilerce yapılması sakıncalı olduğu için aşık etme büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır?

Burada örnek olarak sevenleri kavuşturmak amacıyla yaptığım bir aşk vefkini vermek istiyorum. Fakat tabii tüm ayrıntılarını internette yetkisiz kimselerce okunup denenmesini engellemek amacıyla veremem. Çünkü muskalardan dahi daha etkili olan vefk işlemi istenmeyen sonuçlara en basitinden olmayacak umutlara sebep olabilir ve ben kimsenin günahına girmek istemem. Bu konuda mutlaka aşk vefki yapan medyumlar ile görüşmelisiniz.Aşk vefki esnasında sevilen kişiye ait anne baba adı doğum tarihi gibi bilgiler mutlaka edinilmelidir. Vefk işleminde ebced esas olduğu için bu bilgiler ile efsunlu rakamlar ve şekiller oluşturulur.

Daha sonra bembeyaz ve altıgen şeklinde kesilmiş bir kağıda gereken efsunlu şekiller çizilip üzerine rakamlar yazılır. Bu esnada büyüyü yapan kişi tarafından 3 gün boyunca dualar edilir. Dualar ve işlemlerle mühürlenen vefkler büyüyü yaptırana verildikten sonra büyüyü yaptıran kişiden en önemli beklenti işlem sonuç verene dek farz namazlarını kaçırmayarak inancını taze tutması ve verilen vefki üzerinde etine değecek şekilde taşımasıdır.Burada örneklendirerek kafanızda bir şema oluşturmaya çalıştığım aşk vefki en geç üç hafta içerisinde mutlaka sonuç veren bir işlemdir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

28
6 Yorum, 31 Paylaşım, 28 Beğeni

6 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

  2. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

  3. Bana 3 harfliler musallat olmuştu etkisinden bi türlü çıkamıyordum medyum İsmail sayesinde rahat bi nefes aldım kurtuldum çok şükür.Hayırlı günler haneme büyü yapılmış ve ev halkı olarak zor günler geçiriyorduk İsmail hocamı buldum internette aradım 2 kez telefonda görüştük ve büyüyü bozdu Allah razı olsun işinde çok iyi bir hoca.hocam size ayrılık büyüsü yaptırdım gerçekten başıma bela olan o kişiden kurtuldum Allah sizden razı olsun hocam size yaptırdığım aşk büyüsü söylediğiniz gibi 5 gün değil ama 3 günde gerçekleşti çok şaşırdım

  4. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

  5. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.