Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu bir çok kişinin aradığı cevaptır. Ben gerekli bilgiler versem dahi bu bilgiler olmadan işe yaramaz.


Bana gelen soruları kontrol ettiğimde en çok karşılaştığım sorulardan bir tanesi bağlama büyüsü nasıl yapılır oluyor. Sorunlar ile sınandığımız hayatımızda hepimizin farklı sorunları oluyor kimisi varlığı, kimisi yokluğuyla sınanırken kimisi aşkı ve gönlü ile sınanıyor. Bu imtihanların Allah tarafından bizlere verildiğini unutmamak gerek ve hiçbir şekilde isyan etmemek gerek. Yoksa imtihandan geçemeyiz ve sonumuz cehennem olur alimallah. Bu yüzden hep sabır etmek gerek, sıkıntımız her ne olursa olsun.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu sorunlardan kurtulmak için insanlar farklı şeyler denerler. Yokluk ile imtihan edilen yokluğu en aza indirgemek için didinir çalışır. Varlığı ile sınanan varlığını paylaşarak kendini mutlu eder, rahatlar ve o şekilde sınavdan geçer. Peki, gönlü ile sınanan ne yapar? Gönlü ile sınanan ne didinip çalışıp varlık edinmeye çalışmakla sıkıntısını yok eder ya da azaltır veya varlığını paylaşarak sıkıntısını azaltıp yok eder. Gönlü ile sınanan unutmaya çalışır, uzaklaşmaya çalışır ama sonunda fark edeceklerdir ki dönüp dolaşıp geldikleri yer aynıdır. Bu yüzden fazla bir seçim hakları yoktur bağlama büyüsü yaptırmak isterler.Ancak günümüzde medyumluk öyle bir hale gelmiştir ki ortaya medyumum diye çıkanlar insanları hayatlarından bezdirmiştir.

Bu sebeple insanların hiçbir şekilde medyumlara inancı ve güveni kalmamıştır. Gene medyumlara bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler vardır ve daha önce medyumlara denemiş ve birçok konuda ağzı yanmıştır. Sütten ağzı yananın yoğurdu üfleyerek yemesi misali bu kişiler de medyumlara karşı yargılı ve mesafeli yaklaşırlar. Sahtekâr medyumlar yüzünden diğer medyumlara karşı da bir ön yargı olduğu için medyuma işlem yaptıracak kişiler internet yorumlarına bakıyorlar. Ancak bilmedikleri bir şey var ki bu yorumların gene sahte medyumlar tarafından oluşturulmuş olduğu. Bu sahte medyumlar medyumluğu bir iş sektörü olarak görüyorlar ve kendi tabirleriyle Pazar paylarını arttırmak için her türlü kötülüğü ve adiliği yapıyorlar.

Çamur at izi kalsın mantığı ile ilerleyerek iyi kötü demeden tüm medyumlara çamur atıyorlar. Şimdi asıl konumuza gelelim bağlama büyüsü nasıl yapılır hakkında birkaç bir şey dedikten sonra makalemizi sonlandıralım.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu konuda siz değerli okurlarıma bilgi veremeyeceğim çünkü bağlama büyüsü yapmak büyük ilim ve bilgi isteyen bir konudur. Ben gerekli bilgiler versem dahi bu bilgiler olmadan işe yaramaz. Üstelik birde bu büyü tek başına ve bilgisizce yapılması en tehlikeli büyülerden birisidir. Sizlere bağlama büyüsü nasıl yapılır anlatmak yerine bu büyüyü yapan medyumları nasıl seçmeniz gerektiği ile ilgili tüyo verebilirim.

Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü yapan birçok medyum ve medyum olduğunu iddia eden insan güruhu vardır. Bunlar içerisinden seçim hakkınızı para iadesi yapan ve sertifikası olan medyumlardan yana kullanmanızı tavsiye ederim. Para iadesi demek yapacağı işleme olan büyük güvenin temsilidir. Sertifika ise Türkiye Devleti tarafından kolay kolay alınabilen bir belge değil.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
2 Yorum, 55 Paylaşım, 51 Beğeni

2 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.