Şeytani Büyüler Nedir ? Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kişiden kişiye, yapılan işleme, şeytani büyüler değişmektedir. Yapan hocaya, işlemde kullanılacak varlığa göre etkileri de değişmektedir.


Şeytani büyüler diğer adı ile kara büyüler ülkemizde hakkında en az şey bilinen büyü çeşididir. insanlar bilmedikleri şeylere farklı anlamlar yükleyerek bu şeyleri olduğundan farklı bir duruma getirebilmekte. Bu yüzden şeytani büyüler hakkında bir yazı yazmaya karar verdim. Bu yazımızda bu büyü çeşidiyle ilgili aklınıza gelebilecek muhtemelen soruların çoğunu cevaplamaya çalışacağım. Bu yazımızda geçecek başlıklar kısaca şu şekilde olacak: şeytani büyüler nedir, şeytani büyüler nasıl yapılır, şeytani büyüler nasıl bozulur, şeytani büyülerin belirtileri, kimler şeytani büyüler yapar.

Şeytani büyüler
Şeytani Büyüler

Şeytani Büyü Detayları

Kara büyü olarakta bilinen şeytani büyüler tek bir işlemden ibaret değildir. Tek bir büyü ve tek bir amaç için yapılmayan bu işlemler bütünü bir tür büyü kategorisi denilebilir. Kullanım amaçları birçok farklılık göstermekle birlikte genel müdahale ettiği alanlar aşk ve kısmet diyerek genelleştirebiliriz. Ancak tek amacı aşk ve kısmet konusunda müdahale etmek değildir. Aynı zamanda intikam almak için, birisiyle uğraşmak için de kullanılabilir. Aşık etme kısmet konularına müdahale ediyor derken de yanlış anlaşılma olmasın. Bu işlem iyi niyetli yapılan bir işlem değil. Evet bir aşk ile ilgili bir kısmet ile ilgili işlem yapılıyor bu büyü şekli ile ama bu yapılan büyüler kesinlikle rahmani büyülerde olduğu gibi değildir.

Bu büyü şeklinde kişileri birbirinden ayırmak ve o şekilde aşık etmek, aşkından deliye çevirmek gibi şeyler yapıldığı için bu büyü iyi niyetli bir büyü ve iyi amaçlı bir büyü şekli değildir. Bu ismi almasındaki bir diğer neden ise büyünün içeriği ile alakalıdır. içeriğindeki malzemeler dinimizde haram olarak geçebilen şeyler olmakla birlikte yapım aşamasında okunan dualar farklı dillerde olduğu için bu büyü bu ismi almıştır.

Şeytani Büyüler Nasıl yapılır ?

Şeytani büyü yapan medyumlar sadece tek bir amaç kullanmazlar bu büyü kategorisini. Bir büyü sınıfıdır bu büyüler. Bu sınıfta farklı amaçlar için farklı malzemeler kullanılır misal vermek gerekirse aşık etme amacıyla yapılan bir kara büyüde bağırsak gerekirken, göz gerekebilirken intikam amaçlı yapılan büyülerde intikamın ne için alındığıyla ilgili olarak değişebilen malzemeler kullanılabilmekte. Kişiden kişiye, yapılan işleme, şeytani büyü yapan hocaya, işlemde kullanılacak varlığa göre ve daha birçok değişkene göre işlemdeki malzemeler değişiklik gösterir. Bu sebeple bu büyü için şu malzemeler kullanılır diyemem.

Ancak bazı malzemeler vardır ki sabittir. Yani bunlar değişmez her zaman vardır eğer değişiklik olursa bu malzemenin miktarında değişiklik olur. Bu malzemeler hakkında da sizlere bilgi veremeyeceğim çünkü bu malzemeler ile insanlar kendi başlarına bir şeyler yapmaya kalkabilir bu durumda kendilerine musallat gerçekleşir. Bu duruma sebebiyet vermemek adına malzemeleri veremeyeceğim ne yazık ki. Eğer böyle bir büyü yaptırmayı düşünüyorsanız illa ki şeytani büyü yapan hocalar ile görüşmeniz şarttır.

Büyü Nasıl Bozulur ?

Şeytani büyüler yapımında olduğu gibi bozumunda da farklı materyaller gerektirir. Kişiden kişiye bozma işlemi için gerekli malzemeler değişiklik gösterebilir. Bu işlemlerin bozulması oldukça zordur ve uzun uğraş gerektirir bazen yapılan işlem o kadar güçlüdür ki büyüyü bozan medyumun gücü yetmez ve büyüyü bozamaz. Bu sebepten işinin ehli medyumlarla çalışmak, şeytani büyü yapan medyumlar ile çalışmak bu büyü bozmak için en önemli şarttır. Çünkü bu büyüyü yapan hocalar ancak bu büyüden o kadar iyi anlar.

Şeytani Büyüler Belirtileri

Şeytani büyülerin belirtileri kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte genel belirtilerini kabaca sıralayacak olursak uyku bozukluğu, halüsinasyon, ezandan rahatsız olma, uykuda dişleri gıcırdatmak diyebiliriz. Bunlar şeytani büyülerin belirtilerinden sadece birkaçı ayrıca bu belirtiler var diye bu kesinlikle üstünüzde büyü var demek değildir. Öncelikle bir doktora gidilerek bahsi geçen konuda yardıma başvurulmalı sonuç çıkmaması durumunda medyuma başvurulmalıdır.

Bilinenin aksine bu büyüler sadece papazlar ve diğer din insanları tarafından yapılmaz. Gerçek medyumlar, yetkinliğe sahip hocalar ve büyücüler tarafından da bu büyüler yapılabilir ancak bu büyülerin haramlığı sebebiyle medyumlar, hocalar bu büyüleri yapma taraftarı değildirler. Ancak bazı istisnai durumlarda bunu kabul edebilmektedirler.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırmak isteyen, büyü nasıl yapılır öğrenmek isteyenlerin ilk öğrenmek istedikleri büyülerden olan kara büyüler. İnsanlara zarar vermek amacıyla yapıldığı gibi iyi niyetle de yapılabilmektedir. Kara büyü olduğu düşünülen papaz büyüsü yapım amacına yapım şekline göre iyi niyette taşıyabilmekte ve kişilere fayda da getirebilmektedir.

Kara büyüler içerisinde soğutma büyüsü en çok bilinen ve tercih edilenlerindendir. Sabun büyüsünü kişileri birbirinden soğutmak amacıyla yaptıklarında büyüyü bozmak oldukça zor olsa da Medyum İsmail Aktaş Hoca sizlere sorun yaşadığınız her alanda yardımcı olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

70
12 Yorum, 73 Paylaşım, 70 Beğeni

12 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

  2. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

  3. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

  4. Tüm ömrüm boyunca karşıma zorluklar çıktı. Birçok kez yaşamaktan vazgeçmek geldi aklıma. Hocam sağ olsun artık bütün dertlerim sorunlarım kötü düşüncelerim gitti.

  5. Sevdiğimin sevgisini siz olmasanız kazanamazdım hocam. Allah sizden bir değil bin kez razı olsun.

  6. Hocanın telefonu hala aynı değil mi? Aradığımda sürekli numara başkası ile görüşüyor diyor.

  7. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.