Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacak etkili bir yoldur. Büyü yaptırmak istediğinizde neler yaparsınız?


Sevgililerin en büyük korkusu sevdiği kişiyi kaybetmek, başka birine yar etmektir. Her ne kadar böyle bir duruma mahal vermeseniz, engel olmaya çalışsanız da hayat bu. Belli olmaz her şey olabilir ve isteğiniz olamayabilir. Kimi zaman yapılan hatalar, kimi zamanda anlaşmazlıklar yolların ayrılmasına sebep olabilir.

Maalesef sevdiğiniz kişi kollarınızın arasından kayıp gider. Ne yaparsanız yapın ne söylerseniz söyleyin onu geri döndüremezsiniz. Fakat bunun bir çözüm yolu vardır. İşte şimdi sizi Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü hakkında bilgilendireceğim.

Ayrılan sevgiliyi geri döndürme büyüsü
Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Hocalar tarafından yapılmasını tavsiye ettiğim bu büyü kişilerin gönül ilişkilerinde her konuya el atan bir büyüdür. Yani ilişkinize dair her şeyi yapabilen bir büyü çeşididir. Örnek vermek gerekirse:

 • Bir kişiyi kendine aşık etmek
 • Bir kişiyi kendinden veya başka birisinden ayırmak
 • Sevdiğinle arandaki muhabbeti ve aşkı tekrarlamak
 • Kendine bağlamak
 • Sevdiğin kişinin başkasını sevmesini ve başkasının onu sevmesini engellemek

Gibi işlemler bu büyü ile yapılabilir. İsmi, genel kullanım amacı geri getirmek olduğu için insanlar geri getirme büyüsü anar olmuştur. Birçok insan profesyonel destek almak ister. Ancak ya maddi güç yetersizliğinden ya da güvensizlikten dolayı kendileri yapmak isterler.

Ayrılan sevgiliyi geri getirme büyüsü, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacak etkili bir yoldur. Birçok farklı kaynakta göreceksinizdir ki bu işlem istediğiniz gelişmelere sebep olacak ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Geri getirme büyüsünü deneyen pek çok kişi de memnun kalmıştır. Oldukça rağbet gören çalışmalardan bir tanesidir.

Ayrılan Kızı Geri Döndürme

Ayrılan sevgiliyi geri getirme büyüsü, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacak etkili bir yoldur. Birçok farklı kaynakta göreceksinizdir ki bu işlem istediğiniz gelişmelere sebep olacak ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Geri getirme büyüsünü deneyen pek çok kişi de memnun kalmıştır. Oldukça rağbet gören çalışmalardan bir tanesidir.

Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılabilen bu büyüler oldukça etkili ve zor büyüler içerisindedir. Bilmeyen kimselerin bu büyüyü yapmaya kalkışmaması gerekir. İşinin ehli medyumlarca yapıldığında yapılması söylenen her şey yapıldığında, bütün şartlarına riayet edildiğinde etkisi ömürlüktür. Ayrılan sevgiliyi geri getirme büyüsü yapılacak kişinin bilgilerini ve ne tür sebeplerden dolayı ayrıldığınız hakkında bilgileri almakla başlar.

Bakım sonucu doğru yolu çizerek kişiye özel bu büyüyü uygular ve istenilen amaca ulaşır. Kişi için uygun işlem, zaman belirlendikten sonra ayrılma sebebine odaklanarak kişi için vefk çalışması başlatılır. Vefk, sevgilinizin ayrılma kararını yeniden gözden geçirmesini, size karşı beslediği bir kırgınlık varsa yok olmasını sağlar. Öfke, nefret, kin gibi duyguların aşk, sevgi ve muhabbete dönüşmesini sağlar.

Bu değişiklikten sonra özlemler başlar ve en güzel anılar gözünde canlanır. Sonrasında ise büyü ile son düğüm atılır ve büyüyü yaptıran kişi isteğine kavuşur. Ben genelde sadece vefk yaparak bu hale getiriyorum ve kişileri isteklerine ulaştırıyorum.

Yeni Bir Süreç

Geri getirme büyüsü yapan hocalar tarafından işlem yapılıp bittikten sonra kişiler için yeni bir süreç başlayacaktır. Bu süreç biraz zorlu geçebilmekte. Sevgilinizin ilk başlardaki dengesiz davranışları olabilir. Yani size aşırı ilgi göstermesi gibi ani durumlar olabilir. Bu durum bazen kişiler için can sıkıcı olmakla birlikte zamanla alışılacaktır.

Ayrılan sevgiliyi geri getirme duası
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Ayrılan Eşi Geri Getirmek için Dua

Ayetel Kürsi ile yapılacak olan Dilek Havasıdır. Genel olarak ayrılan eşin geri gelmesi için dua niyetiyle kullanılıp çok etkili olsa da farklı şeyler içinde uygulanabilir. Ancak bir medyumdan destek almak ve onun izniyle, gözetimiyle yapmak daha doğru olacaktır.

Ayetel Kürsi ile Dilek Havası için Hazırlıklar

Bu işlem genelde bir işlemi destekleyici nitelikte bir uygulama olup oldukça etkilidir. Bu dilek havasının okunması için geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşülmesi gerekir. Medyumlar yapacağı bakım sonucu sizler için doğru zamanın ne olduğunu söyleyecektir. Kişi için belirlenen gün kadar okumalar ile havasın içeriğinde okunması gerekenleri okur ve oruca niyetlenir. Kişiye göre değişen süreç boyunca her anlamda oruç tutar.

Sonrasında ise belirli gün kadar işlem sürer. İşlemin sürdüğü süre zarfında gene kişi alkol, zina, küfür gibi şeylerden uzak durur. Yapılacak işleme gönülden iman eder her şeyiyle işleme bağlanarak yapması gereken okumaları yapar.

Ayetel Kürsi ile Eşi Geri Getirme Duası Uygulaması

Başlangıçta da belirttiğim gibi geri getirme büyüsü yapan medyumlar bu işlemi farklı amaçlar için kullanılabilir. Ancak genel kullanımı bir uygulamaya destek vermektir. Genelde geri getirme büyüleri için yapılan ve geri getirme işlemini destekleyen bu işlem uzun süren bir işlemdir. Medyumlar bakım sonucu kişi için doğru zaman aralığını belirler ve bu duaların okunmasını ve yapılması gerekenleri yapmasını söyler.

Uzun bir dua olduğundan genellikle yatsı namazından hemen sonra, yatmadan önce okunur. Bazı durumlarda geri getirme büyüsü yapan hocalar tarafından 6 rekât namaz kılınması tavsiye edilmektedir. Namaz 2 rekât önce 4 rekât sonra olacak şekilde iki parça halinde kılınır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer geri döndürme tılsımı yaptırmadıysanız yapacağınız işlem basittir. Geri getirme büyüsü kendin yap için namazlarda her Fatiha suresinden sonra namaz duaları dediğimiz zam-ı surelerden okur. Ve son olarak ayetel kürsi okunur. Son rekâttan sonra selam verilir ve geri getirme büyüsü için niyet edilir. Büyü tarifleri için sırasıyla aşağıdakiler okunur:

 • 100 istiğfar
 • 100 Kelime-i Tevhid
 • 100 Salavat-ı Şerif
 • 100 Ayetel Kürsi1
 • 381 kere Ya Hüve, Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Aliyy, Ya Azim esma kombinasyonu okunur.

Bu esmalar verilen sıra ile baştan sona okunup 1. sayı sayılır. Bu şekilde baştan sona sırayla hep beraber okunarak 1381 kere okuma yapılır. Sırayla tek tek okunmaz 6 esma beraber okunur. Sonra tekrar 100 Ayetel kürsi okunur.

Tüm okunanların sevabı başta efendimiz (sav) olmak üzere;

 • Ailesine
 • Ashabına
 • Ehlibeytine
 • Sahabelerine
 • Sevdiklerine
 • Tüm meleklere ve peygamberlere
 • Salih kullara
 • Sıddıklara
 • Ariflere
 • Şehitlere
 • Evliyalara
 • Ve tüm Allah dostlarının ruhlarına hediye edilir.

Hediye ettikten sonra ayrılıp gitmiş olan eşin ismi söylenerek geri gelmesi için Allah a niyazda bulunulur. Secdeye kapanarak yalvarmak önemlidir. Temiz kalplilikle gözyaşı dökülebilirse, tövbe edilirse daha iyi olur. Geri getirme büyüsü desteklemek için uygulanan bu işlem oldukça etkilidir. Kalpten inanılarak yapılmalıdır.

Ayrılan sevgiliyi geri getirme
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme

Giden Eşi Geri Getirmek için En Etkili Dua

Geri getirme duası, kişileri birbirlerine tekrar bağlayan, çokça okunan ve tercih edilen önemli dualardandır. Bu duayı yazan hocaların söylediği şekilde okunduğunda hayırlı durumlara vesile olduğu açık ve net bir şekilde söyleyebilirim. Kullanacak olduğunuz çevir gel duası sayesinde sevdiğiniz insanların size geri dönmesine sağlayacaksınız. Eskisinden daha büyük bir aşk ile yaşantınıza devam edeceksiniz.

Sebep ne olursa olsun, hangi sebeplerden dolayı ayrılmış olurlarsa olsun. Ayrılmış kişiler için her türlü tekrar birleşme geri getirme duası yapan medyumların yazdığı bu dua ile mümkün hale gelebilmektedir.

Geri Getirme Duası Okumadan Önce Yapılması Gerekenler

Söylenilen gün kadar söylendiği şekilde okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi gene işinin ehli medyumca size söylenecektir çünkü kişiden kişiye bu süre farklılık göstermektedir. Ne olursa olsun, isterse duanın edildiği kişi geri gelsin okunmayı kesinlikle söylenilen gün kadar doğru ve istenilen şekilde devam etmelidir.

Özellikle giden eşi geri getirme duası okumadan öncesinde, sonrasında ve okunduğunda mutlaka yapılması gereken bazı ritüeller mevcuttur. Bunlar her kişi için farklılık gösterir çünkü herkes aynı bünyeye sahip olmadığı gibi birebir aynı sonuçlara da sahip değildir. Bundan dolayı doktorlar nasıl hastalara farklı ilaç yazıyorsa, hocalar da sorun yaşayanların çözümleri için farklı ritüeller yazarlar.

Hocalar bu duanın okunduğu zaman için sizlere abdestli olmanızı söylerler. İyi niyetle okumanızı, özel günlerde abdest almadan besmelesiz okumamanızı söyleyecektir. Evet bunlarda çok önemlidir ancak söylenilen gün kadar söylendiği şekilde okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi gene işinin ehli medyumca size söylenecektir. Çünkü kişiden kişiye bu süre farklılık göstermektedir.

Ancak ne olursa olsun, isterse duanın edildiği kişi geri gelsin duanın okunması kesinlikle söylenilen gün kadar olmalıdır. Doğru ve istenilen şekilde devam edilmelidir ki sonuç alınsın.

Geri Getirme Duası

Geri getirme duaları Kur’an da bulunan bazı ayetleri de içerisinde barındırır ve kişinin ameline ulaşması için bunları da okuması gerekir. Geri getirme duası yapan medyumların yazdığı dualarda kişiden kişiye duanın içeriğindeki sözler farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı duanın ne olduğunu neler söylediğini tam olarak söylemem doğru olmaz. Ancak kurandan okunacak sureler, ayetler şöyledir;

 • 3 ayeti kerime
 • 3 esma

bunun yanı sıra kişiye göre değişen ayetlerde mevcuttur. Geri getirme duaları insanları birbirlerine yeniden bağlayan, çokça tercih edilen önemli dualardandır.

Kullanacak olduğunuz bu dua sayesinde sevdiğiniz insanların size geri dönmesine sağlayacaksınız. Hatta eskisinden de mutlu bir yaşam devam ettireceksiniz. Hangi sebepten dolayı ayrılmış olurlarsanız olun ayrıldığınız kişi ile aranızın düzelmesi için yapılır. Geri getirme duası yapan medyumların yazdığı çözümünüz olacaktır. Özellikle gözü dışarıda olan erkeklerin yeniden ailesine bağlanması sağlar.

Yine bu dua ile lafını dinlemeyenler lafını dinletirler. Aile evine geri gelmesine, istenilmeyen kişi ile de birlikteliğinin sona ermesine sağlar. Bu gibi birçok sorunun çözümü bu dua ile mümkündür.

Geri getirme duaları Kur’an da bulunan bazı ayetleri de içerisinde barındırır. Kişinin amacına ulaşması için bunları okuması gerekir. Özel olarak yazılan geri getirme duası herkes için farklılık göstermektedir. Ebcet hesabı ve havas ile yazılan bu duanın sözleri de herkese göre farklılaşır. Ancak kurandan okunacak sureler, ayetler şöyledir; 3 ayeti kerime 3 esma bunun yanı sıra kişiye göre değişen ayetlerde mevcuttur.

Ayrılan sevgiliyi geri getirme ritüeli
Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli

Ayrılan Erkeği Geri Getirme

Ayrılan erkeği geri getirme duası halk arasında çevir gel duası olarak da bilinmektedir. Bu dua etkili sonuçlar ortaya çıkaran bir dua olarak bilinmekte ve bolca kullanılmaktadır. Birçok kadın kendisinden uzaklaşan eşi ya da sevgilisini bu dua sayesinde yeniden kendilerine dönmelerini başarır.

Bu dua eski kitaplar da çevir gel duası olarak da adlandırılıyor. Nedene ise duanın işlemesini ve kişinin gelmesini sağlayan varlıklara sesleniliş şeklidir. “Çevir gele dua ettim eşim bana geldi” diyen insanlar zamanlar bunu çevir gel olarak söylemeye başlamışlardır. Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan bu dua sayesinde birçok kişi sevdiğine yeniden kavuşmuştur ve hala kavuşmaktadır.

Erkeği Geri Getirme Duasının Özellikleri

Çevir gel duası, kişilere özel olarak ebcet hesaplaması ve havas ilminin yardımı ile hazırlanır. Bu duanın faziletleri yazılan kişiye oldukça çoktur. Evliler ve sevgililer arasında duygusal bağ bozulan, kırılan, sekmeye uğrayanlar için yapılan bir duadır. En çok hanım kardeşlerimiz tarafından bu duaya başvurulsa da sadece onlar değil aynı zamanda erkekler de okuyabilir. Aynı zamanda evi terk eden çocuklar ya da sevilen bir arkadaşın yeniden dönüşünü sağlaması açısından da oldukça kullanışlıdır.

Birçok kişi çevir gel duası yapan medyumlar diye internette arattığında bu dua hakkında yanlış bilgilere rastlıyor. Bu duanın aslında olmadığı, uydurulduğu, son yıllarda ortaya çıkarıldığı söylense de yüzyıllardır birçok kişice kullanıldığı biliniyor. Dua okumadan önce abdest alınması doğru olacaktır.

Çevir gel Duasının Mucizevi Özelliği Nereden Geliyor?

Çevirgel duası kişiye özel yazılan bir duadır. Bu dua diğer bağlama, geri getirme dualarından daha etkili hale getiren en önemli özellik duanın edildiği varlıklardır. Dua bu varlıklar sayesinde işler ve kişinin isteğini yerine getirir. Bu duadan kutsal kitapların tamamında bahsedilmektedir. Aynı zamanda bazı büyük peygamberler de bu duanın ismini söylemişlerdir.

Çevir gel duası yazan hoca, dua okunup bittikten sonra kurandan birkaç ayet daha isterler. Bu büyünün tesirini artıran önemli etmenlerden birisidir. Duanın sözlerini ezberlemek zor olduğundan bu sözleri bir kâğıda yazıp okumak da mümkündür. Ancak telaffuza özellikle üst düzey dikkat edilmelidir.

Bana gelen soruları kontrol ettim ve arasından bir seçim yaptım bugün değineceğim konu evde geri getirme büyüsü yapımı olacak. Aslında bu konuda söylenebilecek çok şey var.

Evde geri getirme büyüsü yapımı
Evde Geri Getirme Büyüsü Yapımı

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapan hocalar içerisinde bazıları bile bazı durumlarda bu büyüyü işleme koymak için sıkıntı çekerler. Medyumlardan bazıları bile sıkıntı çekerken sıradan insanlar bu büyüyü hiç yapamaz. Bu yüzden geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Çünkü ritüelleri evde kolayca yapamazsınız. Her insan farklı olduğu için her büyünün ihtiyacı da farklıdır bu yüzden büyü kişiden kişiye farklılık gösterir.

Bu farklılıkları bilmeden ve düzgün bir yol haritası çizmeden büyü yapılamaz. O yüzden tekrar ediyorum büyüyü kendi başınıza yapmaya kesinlikle kalkışmayın ve bir medyumdan mutlaka ama mutlaka yardım alın. Ortalıkta bu kadar sahtekâr medyum varken gerçeğini nasıl ayırt edeceğiz diye sorduğunuz biliyorum. Bu sebepten sizlere birkaç ipucu vereceğim.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Her türlü işlemi yaptırmak için güvenebileceğiniz medyumlar para iadesi yapan ve sertifika sahibi olan medyumlardır. Bu medyumlara gözünü kapalı güvenebilirsiniz. Eğer para iadesi yapan birisi ise bu işlemine güvendiğinden dolayıdır. Bir medyum olarak bu konuda sertifika almaksa ülkemiz için söylüyorum tam bir ölümdür.

Çok fazla uğraş gerektirir bu yüzden sertifika sahibi medyumlarda diğerlerine göre sizler için bir adım önde olmalı. Hepinizin bir medyuma başvurmadan önce internette o kişi hakkında yorumlara baktığını biliyorum. Ancak o sitelerde bulunan medyum geri getirme büyüsü yorumlarına güvenmemenizi tavsiye ederim.

Çünkü o yorumlar ve sitelerde sahtekâr medyumların işidir. Gerçek, sahte ayırt etmeden a dan z ye tüm medyumların ismini karalayarak sizleri yönlendirmeye çalışıyorlar. Bu sebepten bu sitelere güvenmemenizi gerçekten dikkatli seçmenizi tavsiye ederim.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

58
1 Yorum, 61 Paylaşım, 58 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.