Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Evde bağlama büyüsü yapımından bahsedeceğim. Kullanılan malzemeler, okunan dualar nelerdir? Hangi saatte nasıl uygulanmaktadır? Olduğunu nasıl anlarsınız ?


Bugün bana gelen sorulara binaen yazmaya karar verdiğim bir konu olan evde bağlama büyüsü yapımı mevzusundan bahsedeceğim ancak bu konuya girmeden önce bağlama büyüsü nedir kısaca anlatmaya çalışacağım. Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum ve hemen konuya giriyorum.

Evde bağlama büyüsü
Evde Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü gönül ilişkilerine dair her türlü şeyi yapabilmek için kullanılan (Örnek vermek gerekirse: Aşık etmek, ayırmak, soğutmak, bağlamak dahil olmak üzere gönül ilişkileri ile alakadar olan her türlü işlem) bir büyü çeşididir. isminin bağlama büyüsü olmasına bakmayın. Genelde isminden ötürü insanlar gönülsel bir bağlama zannediyorlar ancak gönül ilişkileri ile ilgili bağlama yapmak bağlama büyüsünün kullanım alanlarından sadece birisidir.Bağlama derken de gene tek tür bağlama diyebileceğimiz aşık etme konusu değil her türlü konuda bağlama yapar.

Dil bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü, diz bağlama büyüsü, eve bağlama büyüsü, erkekliğini bağlama büyüsü gibi. Ancak bu büyünün yapımı oldukça zor ve sıkıntılıdır yapmak için üst düzey ilim gerektirir sıradan her insan bu büyüyü yapamaz. Bu yüzden bağlama büyüsü yapan medyumlar ile görüşerek onlardan destek almak gerekir. Bu büyünün evde yapımı tavsiye ettiğim bir şey değildir. Zaten makalemizin ilerleyen kısımlarında bu konuya değineceğim. Ancak asıl mevzuya girmeden önce birkaç noktayı daha anlaşılır kılmak için açıklama yapmam gerektiğini düşünüyorum.Biz insanların aldığı her nefes imtihan içerisinde geçmektedir.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Allah bizi cennete veya cehenneme koyacağına karar vermek adına bizi dünyaya yollamış ve hayatımıza zorluklar koyarak bu zorluklara karşı verdiğimiz cevapları tartmıştır. Bu imtihan kişiden kişiye göre değişir bazen verilen imtihan gönül ilişkileri ile olur. Kişi bu durumda bu sınavla başa çıkmak için çok seçeneğe sahip değildir ve doğal olarak bağlama büyüsü yapan medyumlar ile konuşup onlara işlem yaptırarak bu sıkıntısından kurtulmayı amaçlar.

Bu büyüyü yaptırmayı düşünen kişiler internette bulacağı medyumların dolandırıcı olun olmadığına güvenemedikleri için kendileri yapmak ister ve bağlama büyüsü evde yapımı için araştırma yapmaya başlarlar.Böyle bir arayışa girmek boşa kürek çekmekle aynıdır. internet üzerinde bu konu üzerine edineceğiniz bilgiler tamamen boş ve yanlıştır. Alimallah bu konuda gerçekleştireceğiniz bir atılımın geri dönüşü büyük sıkıntılarla olur. Zaten büyünün yapılışı kişiden kişiye göre farklılık gösterir. içerisinde kullanılan malzemelerden okunan dualara kadar her şey farklılık gösterir.

Bağlama büyüsü yapan hocaların yaptığı gibi diğer dünya ile iletişimi olmayan kişilerin bu bilgileri alması zaten oldukça zordur. Velev ki bir şekilde bu bilgilere erişildi ilim konusu kişi için gene sıkıntı oluşturacaktır. ilim sahibi olmadan yapılabilecek türden bir büyü değildir.

Evde Bağlama Büyüsü Yapmak için Ne Gerekiyor ?

Kendi başınıza bu büyüyü yapmaya kalkmamalısınız ve güveni hak eden medyumlar ile çalışmalısınız. Bu güvenini gerçekten hak eden medyumlar para iadesi yapan ve ruhsat sahibi olanlardır. Eğer medyum para iadesi yapıyorsa bu işlemine güvenmesinden gelmektedir. Ruhsatlı medyum olmak ise Türkiye devletinde kolay değildir. Yani sertifika sahibiyse gerçekten işini bildiğine güveniniz tam olmalı.Biliyorum ki hepiniz medyumlara başvurmadan önce internette o medyum hakkında yorumlar okuyorsunuz.

Bu konuda da bir şey belirtmek istiyorum ki bazı sitelerde yer alan yorumlar da gene sahtekar medyumların işidir. Ne gerçek ne sahte ayırmaksızın tüm medyumların ismini karalamak için bu siteyi kullanıyorlar. Müşteri olarak gördüğü sizleri kendilerine yönlendirmek için bu tür oyunlar da yapabilirler. Bu yüzden hangi siteye güveneceğinizi, hangi medyum ile görüşüp inanabileceğinizi iyi seçmek önemlidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
2 Yorum, 59 Paylaşım, 56 Beğeni

2 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.