Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü amacı, bağlanılacak kişiyi size daha güçlü bir şekilde aşık ederek o kişinin sizin olmasını sağlar. Yani size deliler gibi aşık olur.


insanlar zaman zaman birlikte olduğu insanlardan uzaklaşmak istemektedir. Bu durumun uzaklaşmak istemeyen taraf için çok ağrılı bir süreç olduğu kesindir. Bazen bu uzaklaşma süresi o kadar çok uzuyor ki ayrılıkla bile sonuçlandığı oluyor. Ayrılık aşamasından sonra girilecek depresyon ve psikolojik travma çok kötü nedenler doğurmaktadır. Bu yüzden bağlama büyüsü çalışması sık sık başvurulan yöntemlerden birisi olmaktadır.

Bağlama büyüsü
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünün Renk Grubu Nedir?

O yüzden bağlama büyüsü yine Kırmızı Büyü çeşitleri arasındadır. Çünkü yapılan büyü bir kişinin hayatını kurtarabilecek cinstendir. Birlikte olduğunuz kişi sizden bir anda anlamsızca uzaklaşırsa bunun nedenini öğrenmek istemek sizin en doğal hakkınızdır. ilk başlarda gece geç saatlerde eve geç gelen, ailesi ile sürekli tartışmaları ve daha birçok belirti kişinin bağlanma sıkıntı yaşadığının bir belirtisidir. O andan sonra sizin elinizden bir şey gelmez.Yapabilecekleri tek şey ne zaman bitecek geri dönecek mi olur. Bu konuda onları durdurmak için ellerinde bir şey olmadığında yapabildikleri tek şey beklemektir.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur
Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

ilk olarak şunu belirtelim beklemekle bir yere varılamaz. Eğer siz ipleri elinize almazsanız birlikteliğiniz sona bile erebilir. Bunu kendi çabalarınızla yapamıyorsanız bağlama büyüsünü kullanabilirsiniz. Bağlama büyüsü yapan hocalar kişiyi size bağlar. Çoğu insan bağlama büyüsünü kişinin evinden barkından gitmemesi için yapar.Ancak bağlama büyüsünü farklı amaçlarla kullananlarda vardır. Ne gibi derseniz bağlama büyüsü olarak adlandırdığımız büyüyü, aşk büyüsüne çevirip kişileri aşık etmek için kullanılabilir. Bu da zaten bağlama büyüsünün amacıdır. Bağlanılacak kişiyi size daha güçlü bir şekilde aşık ederek o kişinin sizin olmasını sağlar. Sizi aldatmış kişiden intikam amaçlı kullanılabilir.Nasıl diye sorabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Sizi aldatan eşinizi bir şekilde yakalayıp bağlama büyüsü yapan medyumlar ile  iletişime geçersiniz. Sonra onun sizi aldattığını bildiğinizi söylersiniz ve ayrılmak istediğinizi söylersiniz. Bu şekilde intikam almış olursunuz. Bunların yanı sıra bağlama büyüsü çiftleri ayırmak için de kullanılır. Bir kişi eşinizi kendisine bağlayarak sizden uzaklaştırmaya aranızı bozmaya ve ayrılmaya sürükleyebilir. Eğer eşinizin sizden uzaklaştığını ailesinden, evinden uzaklaştığını düşünüyorsanız nedeni bu da olabilir.Bunu da unutmamak gerek, yani kişi size olan bağlılığını yitirmiş ve başkasına bağlanmaya başlamıştır. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey gene bir medyuma başvurmaktır.

Bağlama büyüsü yapan Medyumlar durumu analiz eder ve eğer bir bağlama büyüsü varsa kişinin üstünde bu bağlama büyüsünü bozmayı hedefler. Birçok insanın hayatı boyunca yaşadığı sıkıntılardan biri olan aşk acısı, yaşamı olumsuz yönde etkilenmekte ve hatta bu durum çevrelerindeki insanları bile etkilemektedir. Bu durum bazen etraftan gelen negatif enerji nedeni ile de yaşanabilmektedir.

Aşk acısı çeken ve bu durumdan kurtulmak isteyenler ise bağlamak için büyü nasıl yapılır sorusunu merak etmektedirler.Kişiye özel uygulamalar ile gerçekleştirilmekte olan bağlama büyüleri, oldukça etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Sevgili, eş ya da karşılıksız aşk beslenilen kişiler için uygulanabilmektedir. Bu büyüyü yaptırmak ve istenilen sonuçları elde etmek için mutlaka deneyimli ve başarılı bağlama büyüsü yapan medyumlar tercih edilmelidir. Aksi halde daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Bağlama Büyüsü Ne işe Yarar?

Kadın, erkek fark etmeksizin medyumlar tarafından yapılabilen bu büyüleri, çiftlerin karşılıklı birbirlerine sevgi ve saygı beslemelerini sağlayarak aralarındaki sorunları düzgün bir şekilde çözmelerini sağlamaktadır. Ancak bunu yaptırmak isteyen kişinin, öncelikle bu büyüye ve büyüyü yaptıracağı kişiyi tamamen ve gönülden inanıyor olması gerekir.Medyum ismail Aktaş gibi bağlama büyüsü yapan hocalar tarafından yapılan büyüler ile çiftler arasında duygusal durumlar, cinsel sorunlar ve daha nicesi kolaylıkla atlatılabilmektedir.

Uzun süreli ilişki yaşayan ve bir süre sonra aradaki duygusal bağları zayıflayan çiftler de bu büyüye birini bağlamak için ihtiyaç duyabilmektedir. Aradaki soğukluğu ortadan kaldırmak ve eski heyecanı geri getirmek için oldukça önemli etkilere sahip bu büyünün bilinmeyen kişilerce yapılmasını tavsiye etmem. Bazı kimseler bu konuda gaza gelip ben kendi büyümü kendim yapacağım diyebilmektedir. Ben bunu tavsiye etmiyorum. Çünkü internet derya deniz olsa da doğru bilgiye ulaşmak oldukça zordur özellikle de büyü konusunda.

Doğru büyü tarifine denk gelinse dahi bu büyü kişiden kişiye değişen etmenlere sahiptir. Büyüyü kendisi yapan kişiler bu etmenlere hâkim olamayacakları için sorun yaşayacaklardır. Yaşadıkları sıkıntılar sebebiyle normalden daha büyük sorunlara sebebiyet verebilirler. Yaptıkları yanlış sebebiyle büyüyü musallata çevirebilirler. Bu yüzden dolayı sizlere tavsiyem bu konuya kendiniz kalkışmamanızdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer illa ben kendim yapacağım diyorsanız bile bağlama büyüsü yapan medyumlar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Günümüzde evli ya da bekar sayısız kişi bu büyüye ihtiyaç duymaktadır. Aldatan ya da uzaklaşan eş, sevgililer için yapılan bu büyü, kısa zamanda etkili sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.Art niyet beslemeden tamamen iyi duygular ile yapılması gereken bu büyü eğer birisini yapılıyorsa sınırsız inanç ve güvenme gerektirir. Kişiye olan inançta veya güvenme konusunda en ufak bir eksiklik büyünün gerçekleşmesine engel olacaktır. inanç sınavını başarıyla geçtikten sonrasında kısa sürede güçlü bir enerji kendini göstermeye başlayacaktır.

Bağlama büyüsü belirtileri
Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama tılsımı

Bu yazımda sizlere bağlama tılsımından bahsedeceğim. Bana danışan ve bu tılsımı yapmamı isteyen kişilerle görüştüğümde tılsım hakkında çokta bilgileri olmadığını fark ettim. internette konu üzerine araştırma yaptığımda onlara hak vermeden edemedim. Çünkü bağlama büyüsü/bağlama tılsımı hakkında yazılan yazılar o kadar yetersiz ki neden bahsettiğini tam olarak anlamak mümkün değil. Bir yerde bir şeyden bahsederken diğerine geçiyorlar, tam olarak ne olduğunu anlatmıyorlar. Dolayısıyla bende konu hakkında insanların bilgilenmesi için bir şeyler yazmaya karar verdim. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

Bağlama tılsımı nedir – tılsım nedir?

insanoğlu olarak ömrümüz boyu sorunlar yaşarız yaşadığımız sorunları çözüme ulaştırmak için ve mutlu olmak için elimizden geleni yaparız. Bazen bu çabamız çözüm olmaz çünkü çözüm bir başkasının iradesinde saklıdır. Bu kişinin iradesini etkilemek ve mutlu olmak insanların tek başına yapabildikleri bir şey değildir ve bağlama tılsımı yapan medyumlar ile konuşarak konu hakkında destek alırlar.

Bağlama tılsımı belirtileri

Bağlama tılsımı yapan hocalar işlemi korumaya aldıkları için büyü gibi işlemlerde olduğu gibi etkileri tam olarak gözlemlenemez. Büyülerin kendilerince insanlarda oluşturduğu bir iz, bir imzası vardır ancak aynı şey tılsımlar için geçerli değildir. Tılsımlar büyüler gibi işlemediği için tılsımın kişiye yaptıklarını tam olarak gözlemlemek ve neye sebep olduğunu tespit etmek tam olarak mümkün değildir. Sadece medyumlar kendi yöntemleri ile bunu tespit edebilirler.

Ben kendi yaptığım işlemler için konuşacak olursam benim yaptığım işlemler başkaları tarafından tespit edilemez tespit edildiği durumda yapan, yaptıran belli olmaz üzerinde kilit olduğu için de kilit kırılmadan bozulamaz. Genelde bağlama büyüsünün anlaşılması için büyüyü yapan kişinin koruma yapmamış olması gerekir ki büyü anlaşılsın. Koruma yapılmadığında büyünün yapıldığı kişi üzerinde bir büyü olduğunun farkına varabilir bu belirtilerin ne olduğuna değinecek olursak büyü yapılmış kişi rahat bir şekilde ibadet edemez. Namaz kılamaz, Kuran okuyamaz, dinleyemez, korkunç kabuslar görür, dişlerini gıcırdatır, ezan sesinden rahatsızlık duyar.

Yılan, kurt, köpek, kedi gibi hayvanları rüyasında sıkça görür. Rahat bir şekilde uyku çekemez. Uyurgezerlik, uyku kesintileri gibi sıkıntılar yaşar. Sürekli yalnız kalmak ister, huzursuzluk yaşar, sebepsiz öfke nöbetleri yaşar.Çene kilitlenmeleri yaşayabilir. Ani ateşli hastalıklar geçirebilir. Yemeden içmeden kesilebilir. Yataklara düşebilir. Aşırı şiddetli baş ağrıları çeker. Doktora gitmesine rağmen bu baş ağrılarının nedeni tespit edilemez. Aniden üzerine ağırlık çözer. Hiçbir şey yapmak istemez. Yaşam enerjisi yok olur zamanla intihar düşüncesine kapılabilir. Hatta intihar girişiminde dahi bulunabilir.

Bağlama tılsımı ne amaçlar yapılır

Bu tılsım her türlü bağlama yapmak için kullanılabilir. Yani iki kişiyi birbirine gönül ilişkisi olarak bağlama, dil bağlama, erkeklik bağlama, göz bağlama gibi birçok farklı amaç için kullanılması bir yana gönül ilişkilerine dair her türlü şeyi yapmak içinde kullanılır. Tabi bunun için gerekli değişikliklerin yapılması ve yapıldığı amacın doğru bir şekilde belirtilmiş olması gerekir. Ne gibi diye soracak olursanız aşık etme, geri getirme, ayırma, birleştirme, bağlama, soğutma gibi amaçlara hizmet etmek için de kullanılabilir.

Bağlama tılsımı nasıl yapılır

Bu birçok farklı etmene göre farklılık gösterir. Kişiler burada kilit noktadır. Büyüyü yapan kişi, yaptıran kişi, büyü yapılan kişi nasıl yapıldığını etkiler çünkü herkesin kaldırabileceği bir yük vardır ve medyum kişiye yükü yüklemeden önce tartımını yapmak zorundadır. Kişiye göre yapılan işlemin varlığını değiştirebilmektedirler.

Kimler bağlama tılsımı yapabilir

Bağlama tılsımı yapan medyumlar tarafından yapılması en doğru olanıdır. Her tür tılsımı yapabilmek için havas ilmini, ebced ilmini bilmek gerekir. Bunları bilmeden bu tılsım yapılmaz, yapılamaz. Bu konuda uzman olan medyumlara gerçek medyumlar, dürüst medyumlar, ünlü medyumlar, profesyonel medyumlar, medyum tavsiyeleri gibi internet araştırmaları yaparak ulaşabilirsiniz. işini bilmeyen medyumlarca işlemin yapılmasa büyük sorunlara sebebiyet verecektir. Bu sebepten sıradan kimselerin bu işlemlere kalkışmamasını ve işi bilen bir medyuma yaptırmaları faydalı olacaktır.

Bağlama Muskaları

Medyum ismail Aktaş Hoca bu yazısında siz değerli kardeşlerimizle Bağlama Muskaları ile ilgili merak edilenleri cevaplayacak. Dilerseniz lafı uzatmadan konumuza girelim. Ancak ilk olarak siz değerli kardeşlerimize muska nedir anlatmak istiyorum.Muskalar günümüzde daha çok huzur, güven ve sağlıklı bir yaşam için uygulanmaktadır. Aynı zamanda nazar, büyü ve cinlerden kurtulmak için de uygulanır. Kuranı Kerimde bulunan ayetlerdeki dualar kullanılarak yapılan muska, şifa bulmak ve manevi problemlerden kurtulmak için büyük öneme sahiptir.

Koruyucu olarak kullanılmasının yanı sıra bağlama muskası adı ile anılan ve kişileri birbirine bağlayan muskalar da mevcuttur. Geçmişten günümüze kadar çok uzun yıllardan bu yana kötü etkilere karşı en önemli güçler içerisinde muskalar yer almıştır. Tabii bunu gerçekleştirmek için mutlaka ilim irfan sahibi, bu işe kendisini adamış hocalar ve medyumlardan destek almaya özen gösterilmelidir. Oldukça güçlü bir etkisi bulunduğundan dolayı, amaca uygun olarak bilirkişiler tarafından elde edilmesi gerekir. Yapılan büyülerin ve kötü gözlerin üzerinden atılması için en etkin muskalar içerisinde yer almaktadır.

Bağlama muskası nasıl yapılır

Birçok insanın en çok merak ettiği bağlama muskası nasıl yapılır sorusudur. Özellikle birini kendinize aşık etmek için en etkili yöntem bağlama muskası yapan hoca diyebileceğimiz kişilere bu işlemi yaptırmaktır. Sizin ona verdiğiniz sevgiyi ve değeri bir türlü görmeyen kişiler için, gözlerine inen perdenin açılmasına çözüm sağlar. Doğru dualarla hazırlanmış ve bağlama muskası yapan hocalar tarafından etkin hale getirilmiş bu muskalar, çiftlerin birbirine büyük bir güçle bağlanmasına fırsat verir. Ayrıca gözleri dışarıda olan erkeklerin ailesine sımsıkı bağlanmasına da olanak tanımaktadır. Bu konuda bu muskanın nasıl yapılacağına dair kişilerin resmi, ismi, anne isimleri ve doğum tarihleri yeterli olacaktır.

Bağlama büyüsünü yapacak kişiyi nasıl seçmeliyiz?

Bağlama muskası yapan medyum olmayan tecrübesiz kişiler ile bu işleme kalkışılması sorunlara sebebiyet verecek işleminiz olmamasına sebebiyet verecektir. Bu sebepten ötürü bağlama muskası yapan medyum tercih ederken dikkat etmeniz gereken belli başlı etmenler var. Yazımızın bu kısmında bunları sizlere iletmeye çalışacağım dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumaza geçelim.Her işlemde olduğu gibi bu işlemi yaptırırken de tercihinizi ruhsatlı, vergi levhalı medyumlardan yana kullanmanızda fayda vardır.

Bunun yanı sıra kendi ofisi olan bu ofisi sizleri davet eden kişilerden çekinmemenizi tavsiye ederim. Bu kişilere gönül rahatlığı ile işlem yaptırabilirsiniz. Sitelerinde yer alan içeriklerin (yazı, fotoğraf, müzik, video) kendilerine özgü olduğundan ve doğruluğundan emin olun. Bunlar hangi işlemi yaparsanız yapın medyum seçerken dikkat etmeniz gereken unsurların başında yer almakta. Bu alanda tecrübeye sahip olan, kendisini işine ve siz din kardeşlerimize adamış hocalar ile çalışmak her zaman yapılan işe bir sıfır önde başlamaktır.

Evde bağlama büyüsü
Evde Bağlama Büyüsü

Bağlama Duası ile Sevdiğini Bağlama

Bu işlemler sevilen bir kimseye karşı yapılan aşka karşılık almak ve ömür boyu mutlu bir birliktelik kurmak amacıyla yapılmaktadır. Bu büyülere başvuran birçok kimse huzurlu ve mutlu bir yuva sahibi olmak amacıyla başvurmuş ve Allahın izni ile de amacına ulaşmıştır. Son derece etkili olan bağlama büyüsü belli ritüeller çerçevesinde yapılmakta ve bazı dualar okunmaktadır bu dualar kişilere göre farklılık göstermektedir. işlem yapım aşamasında dualar işlem bittikten sonra okunan dualar vardır. Yani büyü yaptıran kişiye bu bağlamda çokça görev düşmektedir. Duanın insan hayatındaki yeri tartışılmaz bir konumdadır.

Sevdiği kişiyi ölene kadar kopmaz bir bağ ile kendisine bağlamak isteyen kişiler bu işleme başvurmaktadır. Bu dua ile birlikte sevgilisi olanlar veya eşi olan evliler, partnerlerini kendilerine görünmez bir bağ ile bağlar. Allahın izni ile kabul olan bu dua oldukça etkilidir. Medyum ismail Aktaş tarafından aktarılan bağlama duası ile kişi, istediği kişiyi kendine aşık edebilmektedir. Her duada olduğu gibi bu duada da en önemli aşama niyetin iyilikle bezenmiş, halis olmasıdır. Niyetsiz yapılan duadan herhangi bir etki beklenilmemelidir.

Bağlama Duası Nasıl Okunmalıdır?

Duasının tutması için kalpten inanarak okumak kesinlikle olması gereken bir şeydir. Kalpten ve olacağına inanarak okunan bağlama duası en kısa süre içerisinde kabul olmaktadır. Abdest almak zorunlu olmasa da, mümkünse abdest alınması önemlidir ve daha faydalı olacaktır. Niyet ile okunan dua sırasında, kişinin aklında bağlamak istediği kişi olmalıdır. Bu duanın yapıldığı kişinin gözü duayı edenden başka birini görmez ve hiç aşık olmadığı kadar aşık olur.

Bağlama Duasının Amacı ve Kabulü

Samimiyet ve içtenlikle medyum tarafından yapılan bağlama duası her zaman başarıya ulaşmasını bilmiştir. Allahu Tealanın sonsuz kudreti ile kabul olan dua, hayati bir meseledir. Dua edilirken art niyetsiz olmak ve Allaha sonsuz iman etmek önemli bir kriterdir. Dua kabul olduktan sonra dua yapılan kişi, kalıcı ve sonsuz bir sevgi duymaya başlar. Bağlama duası kabul olana kadar her gün yapılmalı ve kabul edilmesi beklenmelidir.Sabah erken kalkarak yapılan dua, gece yatmadan öncede mutlaka uygulanmalıdır.

Özellikle uzun süreli evliliklerde erkekler, zaman içerisinde eşlerinden uzaklaşmaktadır. Bu uzaklaşmayı üzüntüyle izleyen kadın, çareyi medyumdan alacağı duada bulmaktadır. Bu dua ile evli çiftler birbirlerine tekrar gönülden bağlanır. Erkekler, kısa süre içerisinde tekrar eşlerine ilgi göstermeye başlar ve evlilik monotonluktan sıyrılır. Sevdiğinin kendisine sevgisinin ve saygısının bitmeye başladığını gören herkes bu yönteme başvurabilmektedir. Bağlama duası ile sevdiği kişiyi elinde tutmayı öğrenen kişi mutlu bir hayata adım atmış olur.

Bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarız
Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız

Bağlama Büyüsünde Dualar Nasıl Okunmalıdır?

Okunan bağlama büyüsü yapan medyumlar bu işlemi yapan kimselere belirli dualar verecektir. Bu duaları mutlaka medyumun söylediği sürelerde, söylediği şekilde, söylediği sayıda yapınız. Çünkü bağlama büyüsü yapan medyumlar bu işlemleri kişilere özel olarak gerçekleştirmektedir. Kişi bu duaları okudukça aşkın etkisini üzerinde hissetmeye başlayacaktır. Kimi zaman ise okunan bağlama büyüsü duası kişinin saç tutamı üzerine okunur ve bu saç ateşe atılarak yakılır. Bu durumda da kişi büyük bir aşk ateşi ile aşık olduğunu hisseder.

Çok dikkatli yapılması gereken bağlama büyüleri kişilerin farklılıkları, yaşanan ilişkinin ne boyutta olduğu gibi bilgilere hakim olunarak gerçekleştirilir. Çünkü büyüler herkeste aynı etkiyi göstermez. Bu nedenle kişinin niteliklerine uygun büyüler seçilmelidir. Tamda bu sebepten dolayı bu konuda doğru işlemin seçimi bağlama büyüsü yapan hocaların seçmesi daha doğru olacaktır.

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama büyüsü yapan hocaların sizlere okumanızı söyleyeceği dualardır. Dua, insanların talep ettiği şeyleri uygun bir dille Allahtan istemesidir. Bu nedenle her dua usulüne uygun olarak okunmalıdır. Okunan her dua, çeşitli şeylerin gerçekleşmesi için adeta bir anahtar niteliğini taşımaktadır. Aşk amacı ile yapılan bu büyü için genellikle Allahın sonsuz bir sevgiye sahip olduğunu ifade eden güzel isimleri zikredilmektedir. Bu isimlerin zikredilmesi, talep edilen aşkın gerçekleşmesi için oldukça önemlidir.

Bununla birlikte bu işlem için yine Allahın kullarına karşı merhamet ve sevgi dolu olduğunu anlatan ayetlerden yardım istenmektedir. Bu ayetler ve isimler duanın içinde uygun yerlerde zikredilerek, etkilenmek istenen kişinin adı anne adıyla birlikte anılır. Okunan duaların etkili olabilmesi için büyüyü yapan medyumun psişik bazı güçlerinin olmasına ihtiyaç vardır. Etkili güçlere sahip olan medyumların okuduğu dualar, hızlı tesir eder ve etkisi ömür boyu süren bir muhabbet doğar.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü temelde, sevilen kişiyi kendine ölümüne bağlamak ile ilgilidir. Birden fazla bağlama işlemi vardır. insanlar bu işlemlerin adlarını bilmediğin için bağlama işleminin geneline büyü ile seslenmektedir. Çünkü büyüler kişilerin isteğini yerine getirmek için kullanılan araçlardandır. Ancak bilmezler ki bağlama büyüsü yapan medyumlar tarafından istekleri farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Bunlardan birisi vefk’tir. Vefk sayesinde kişiler Teknik olarak dua ederler ve sevdiklerini kendilerine dua ile bağlarlar. Bazı durumlarda bazı kişiler için aynı anda birden fazla işlem yapılır bağlama konusunda ancak her koşulda kişinin isteğine ulaşılır.

Bu işlemde hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın kişiye özel olarak hazırlanır. Yani başka birisinin yaptırdığı bir işlem sizin için geçerli olmayacaktır. Sizin de ekstra olarak bu işlemi yaptırmanız gerekecektir. Az önce dediğim gibi yapılacak işlemi genel olarak bağlama büyüsü yapan hocalar seçer bu sebepten ötürü işlemin hiçbir günah ve olumsuz yönü yoktur.Büyünün yapılması için yapacak kişilere bilgiler gereklidir. Yapılacak kişilerin anne adı, doğum tarihi, ismi ve resmi gereklidir. Bu bilgiler ile kişilerin bakımı yapılır ve medyumlar bu bakım sonucu en doğru sonucun nasıl olacağına karar verir ve ona göre hareket eder.

Bu bilgiler büyü yapımında da kullanılmaktadır. Yani bağlama büyüsü yapan medyumlar için ekstradan bir bilgiye gerek yoktur. Anne adına gerek kalmadan yapılabilen büyülerde mevcuttur. Bu büyüleri yapmak için mutlaka işinin ehli bir medyumdan yardım alarak onun gözetiminde yapmak veya vekalet vererek işinin ehline yaptırmak gerekmektedir. Aksi taktirde kaş yaparken göz çıkarma misali sizlere sorun oluşturabilir. Genellikle bağlama büyüsü etkileri kısa süre içerisinde kendini göstermektedir. Ancak büyü gerçekleşti düşüncesi ile medyumlar tarafından verilen görevler terk edilmemeli ve verilen görev eksiksiz yerine getirilmelidir.

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Dünyanın en zor işlerinden birisi olan medyumlukta, Büyü ne kadar kısa sürede etkisini gösterirse o kadar başarılıdır düşüncesi yanlıştır. Bağlama büyüsü yapan medyumlar yaptıkları işlemlerde önemli olan işin hızı değildir, önemli olan işin gerçekleşip kalıcı olmasıdır. Tabi ki işlemin hızlı olması güzel bir şeydir ancak işlem çabuk olduğunda kişi yaptığı duaları kendisine verilen görevleri bırakmaktadır. Bu sebepten ötürü yapılan işlemin daha geç olması kişiler için daha hayırlıdır. Bu şekilde hem verdiği emeği kaybetmemek için elinden geleni yapar hemde işi daha kuvvetli bir şekilde güçlenmiş olur.

Bu büyüyü bilen işinin ehli bağlama büyüsü yapan hoca diyebileceğimiz güvenilir medyumlarca yeterli bilgi ve deneyim ile bu büyü etkili kılınır. Kimi zaman 14 gün sürerken kimi zaman 3.5 ay gibi bir zaman alabilmektedir. Kendi yaptığım büyülerin her biri için söylediğim gibi bu büyü de yapıldıktan sonra bozulmamaktadır. Yaptığım her işte olduğu gibi buna da kilit vurarak 3. kişiler tarafından etki edilmesini, görülmesini engelliyorum bu sayede başkaları tarafından bu büyüye etki edilememektedir.

Bağlama Büyüsü Yapılışı ve Büyü Neleri Kapsar?

Bağlama büyüsü yapan hocalar tarafından yapıldığında tek bir işlem pek çok şeyi kapsar. Büyünün yapıldığı kişi çok kısa bir süre içerisinde kişiye döner ve muhabbet ile size bağlanır. Eğer ilişkisi varsa ayrılır. Eğer dilenirse kişinin ailesi ile olan bağları kopartılır. Bazı durumlarda evlilik için kullanılabilir. Evli ve ayrılmak üzere olan eşleri barıştırmak için yapılabilir, ayrıca sevgiliyi ve flört halindeki insan ile sağlam bir bağ kurmak amacı ile yapılabilir.

Büyü ile ayrılmış kişiler tespit edilir ve muhabbetleri yeniden kazandırılır. Ancak bu işlemlerin hepsi alanında uzman bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.Bağlama büyüsü nasıl yapılır bu konuda ele almadım. Çünkü bu büyüyü yapmaya kalkabilecek ve sorun yaşayabilecek kişiler olduğunu göz önüne aldım ve bu riske girmemeyi tercih ettim. Zaten büyünün yapımı için oldukça bilgi birikimine ihtiyaç vardır. Yazının sonunda tekrar etmek istiyorum. Kendi başınıza böyle bir işe kesinlikle kalkışmayın. Büyük sorunlara sebebiyet verebilirsiniz.

Bağlama büyüsü duası
Bağlama Büyüsü Duası

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bağlama büyüsü genellikle ayrılma safhasında olan eşleri birleştirmek, ilişkileri eski haline getirmek ve mutluluğu devamlı kılmak adına yapılan oldukça güçlü bir büyüdür. iyi niyetlerin yanı sıra bu büyüleri kötü amaçlar uğruna yapan kişilerde vardır. Hatta bu büyüyü bozmak diğer büyüleri bozmaya göre bir tık daha zor olabilmektedir. Çünkü içerisinde bir iyi niyet vardır, küsleri barıştırmak, aileleri bir arayı getirmek gibi. Bu sebepten ötürü diğer kötü niyetli büyülere göre daha çabuk etki eder ve bozması daha zordur.

Çünkü evrende iyi enerjiler, kötü enerjilerden çok daha çabuk ve güçlü yayılır. insanlara bir kötülük zarar gelmeyeceği için gerçekleşmesi daha doğaldır…Bağlama büyüsü hangi amaçla yapılmış olursa olsun bağlama büyüsü bozan hoca mutlaka tecrübeli olmalıdır ve onun tarafından bu büyü bozulmalıdır. Aksi halde büyü bozmanın etkisi ters tepebilir ve kişi büyünün etkisiyle olduğundan daha fazla bağlanacaktır. Bu büyüler tarihin en eski ve güçlü büyüleridir. Pek çok bilen kişi, büyünün yöntemlerini geliştirmiş ve birbirinden farklı metotlar ortaya çıkmıştır.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Bu büyüler rahmani amaçla yapılan büyüler içerisinde en etkili büyülerdendir bu sebepten ötürü çabucak bozulmayabilirler. Çünkü işlemi yapan medyum konu hakkında farklı bir yol izlemişse büyüyü bozacak medyumun bundan zorlanmasına sebebiyet verecektir. Büyünün etkisi altında ne zamandır kalındığı bir diğer önemli noktadır. Ayrıca kötü amaçlarla yapılan bağlama büyülerinin bozulması çok daha zor olacağı için, sürelerde uzama görülebilmektedir.Bu büyünün etkisine karşı koymak da önemlidir.

Yani bu büyü sizleri bir kişiyi bağlamak üzerine yapılan bir büyü ise siz bir kişiye doğru çekileceksiniz. Yapılan işlem sonucu çekildiğiniz kişiyi siz fark ederseniz ve bu kişiden uzak durmaya özen gösterirseniz büyünün bozulma süreci hızlanacaktır. Üzerinizde büyü olduğunu fark ettiğiniz an düşüncelerinizi yenmeye çalışmalısınız. Olabildiğince normal davranmalı ve üzerinizde büyü olduğunu kimseye söylememeniz sizin için ve işlemin selameti için daha hayırlı olacaktır.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Evde Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama büyüsü özellikle son zamanlarda pek çok kişi tarafından sıklıkla aranan ve tercih edilen bir büyü olma özelliği taşımaktadır. Herhangi bir sebep ile sevdiği kişiden ayrılmış ve kendilerinden ayrılmış bu kişileri geri döndürmek isteyen kişiler için kullanılan bu büyüler bir kişiyi kendine bağlamak ve kişileri kendilerine aşık etmek için de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünün farklı şekillerde yapılabilmektedir. Teknik olarak evde yapabilme imkânı olan bu büyünün ben şahsen evde yapılmaması ve bağlama büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmasını tavsiye ediyorum. Kullanılan malzemeler konusunda az da olsa fikriniz olması için size bu büyünün bir çeşidinin malzemelerini paylaşacağım ancak büyü yapımı esnasında okunacak duaları sizlere iletmeyeceğim çünkü büyü yapımı kişilerin başına dert açabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Malzemeleri:

  • Bir tane bir metalden yapılmış halka.
  • Kişiye özel olarak seçilmiş farklı renkte ve kokuda bir mum.
  • Aromatik bir çubuk (Tarçın, Vanilya, Zencefil…) ya da gül yağı gibi özel kokulu bir yağ gerekiyor.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

32
8 Yorum, 35 Paylaşım, 32 Beğeni

8 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

  2. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

  3. Medyumlara güvenimin inancımın bittiği noktada karşıma çıktınız ve beni dertlerimden kurtardınız. Keşke daha erken karşılaşmak nasip olsaydı.

  4. Bundan sonra benim için değeriniz ailemden sonra geliyor hocam. Bana hem arkadaş yoldaş oldunuz hem de dertlerimden kurtardınız.

  5. Hocam bende eşime yaptirmak istiyorum çünkü başka kadın yüzünden benle çocuklarımı sokağa atti