Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak etme büyüsü yapan medyumlar havas ilmine sahiptirler. Büyüyü yapacak kişilerin havas ilimine sahip olması şarttır.


Eşiniz ya da sevdiğiniz başka birine gitmesin, sadece sizi sevsin, gözü sizden başkasını görmesin ve size ebediyen bağlansın diye yapılan tutsak etme büyüsü de aşk büyüsü çeşitlerinden biridir. Genellikler evliliklerde yaşanan problemlerin ortadan kalkması ve uzaklaşan eşin tekrar yakınlaşması adına yapılan bu büyü medyumlar tarafından yapıldığında oldukça etkili bir uygulama olacaktır. Tutsak etme diğer bilinen adıyla esir etme büyüsü, kişiler arasındaki bağı güçlendirdiği için ak büyü olarak nitelendirilmektedir. Farklı materyallerin kullanılmasının yanı sıra büyü esnasında bir dua okunması gerekmektedir. Büyünün tam olarak tutması içinde duanın doğru telaffuz edilmesi gerekir.

Tutsak etme büyüsü
Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak etme büyüsü yapan medyumlar havas ilmine sahiptirler. Büyüyü yapacak kişilerin havas ilimine sahip olması şarttır. Yani kendi başınıza yapabileceğiniz sıradan bir büyü değildir. Bu yöntem için hem sizin hem de büyü yapılacak olan kişinin hakkında kişisel bilgiler gerekmektedir. Bu bilgilerden en önemlisi sizin ve annenizin adı ayrıca, büyü yaptıracağınız kişinin kendi adı ve annesinin adını bilmeniz gerekmektedir. Bu tarz bilgiler doğrultusunda ebced hesabı kullanarak hesaplamalar yapılır. Alınan sonuçlara göre kişilerin yıldız bilgilerine ulaşılır.

Esir Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Esir etme büyüsü yapılabilmesi için kişilerin arasındaki yıldız uyumu saptanmalıdır. Uyum saptandıktan sonra çıkan sonuçlarına göre, kişiye özel çalışma başlatılır. Çalışma tamamlanırken gerekli olan dualar eksiksiz ve yanlışsız okunmalıdır. Tekrar ediyorum büyünün tamamen etki edebilmesi için duaların, doğru bir şekilde okunması ve telaffuz edilmesi gerekmektedir. Bu işlemi yaptığım kardeşlerime verdiğim okumalarda yanlışlıklar yapabiliyorlar aman deyim dikkatli olun. Okumaları eksiksiz ve doğru yapın. Okumalarda sonra yardım alınacak ruhani varlıklar devreye sokulur. Böylece tutsak etme büyüsü tamamlanır ve etkisini göstermeye başlar.

Etki altında olan kişiden birkaç gün içerisinde bir atak beklemek yersiz olacaktır. Bu yüzden olağan davranmaya çalışmalısınız. Psikolojik olarak kişi öncesinde mistik enerjinin etkisini geri itmeye çalışır ve sürekli olarak kafasında dönüp duran düşüncelerden vazgeçmenin yollarını arar. Kendilerini başka işlerle oyalamaya çalışır. Fakat ne yaparsa yapsın, artık sizi düşünmeden duramıyor ve kendini durdurmaya çalışmaktan da vazgeçecektir. Böylece Esir etme büyüsü ardından, size karşı birkaç gün içerisinde ilgilisi ve alakası artacak, tam istediğiniz gibi birbirine bağlı bir çift olacaksınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

35
4 Yorum, 38 Paylaşım, 35 Beğeni

4 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

  2. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.