Sık Sorulan Sorular

Medyumların yaptığı işlemler hakkında aklınıza takılan ve sık sorulan sorular cevaplamaya çalıştım. Daha detaylı açıklamalar içim sitemi gezebilirsiniz.


Medyumların yaptığı işlemler hakkında aklınıza takılan ve sık sorulan sorular cevaplamaya çalıştım. Daha detaylı açıklamalar içim sitemi gezebilirsiniz. Bu yazı sizlere özet olması niteliğinde yazılmıştır.

Sık sorulan sorular
Sık Sorulan Sorular

Bana büyü yapılmasından korkuyorum bana yapılabilecek muhtemel büyüden nasıl korunabilirim?

Bu durumdan korunmanın tek yolu koruyucu muskalar taşımaktan geçer. Koruyucu muskalar yardımı ile size yapılabilecek işlemlerden kurtulabilirsiniz.

Nazardan korunmanın yöntemi var mıdır?

Nazardan korunma yöntemi ise gene koruyucu muskalardan geçer.

Hamile bir kimsenin yaptırdığı büyünün bebeğe zararı olur mu?

Hayır, yapılan büyü bilge bir medyum tarafından yapılmışsa, kişiye verilen görev layığı ile yerine getirilmişse anne karnındaki bebeğe hiçbir zararı olmaz.

Bir kişiye yapılan büyü tüm haneyi etkiler mi?

Bu durum büyüden büyüye farklılık göstermekle birlikte eğer kişiye yapılan büyü kara büyü ise hanedeki herkesi etkiler. Kimi büyüler direk kişilerin hanesini etkilemek adına yapılırken kimi büyüler sadece bir kişiye yapılır ancak kişinin tüm hanesi etkilenir. Bu iki farklı durum bu durumdan kurtulmanın yollarında büyük farklılıklara sebep vermekte ancak Allah’ın izni ile çözülemeyecek bir soruna sebebiyet vermemektedir.

Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım?

Eğer kişiler bu büyülere karşı koruma işlemi yaptıysa anlaşılmasının tek yolu bakım yaptırmaktır. Ancak koruma yapılmamışsa ya da korumada sorunlu bir hareket sergilenmişse bazı büyü belirtileri ile üzerimizde büyü olup olmadığını anlarız.

Cinlerle arkadaş olunur mu?

Cinlerle arkadaşlık kurulmaz, kurulamaz. Bu imkansızdır. imkansızını geçtim oldukça tehlikeli bir durumdur. Böyle bir şeye kalkışmamanızı tavsiye ederim.

Rüyalarda gelecekten haberler verilir mi?

Evet, bazı rüyalar kişileri uyarma niteliği taşımaktadır, kişilere gelecekten haber vermektedir.

Büyünün bozulduğunu nasıl anlarım?

Büyü bozulup bozulmadığını anlamanın ve bu konuda emin olmanın tek yolu bakım yaptırmaktır. Bakım yapmadan kesin olarak üzerinizdeki işlemin kalktığından emin olunmayabilir. Ancak üzerinizdeki sıkıntılar kalktıysa sorunlarınız kalmadıysa büyü bozulmuştur diyebiliriz.

Cinleri herkesin görebilmesi mümkün müdür?

isteyen herkes cinleri göremezler. Cinleri görmememiz için gözlerimize perde çekilmiştir. Kendini gösterip göstermemek belirli bir yere kadar cinin isteğine bağlı olsa bile tamamen onun isteğine kalmış bir durum değildir.

Dua edip ve namaz kılarsak büyüden korunabilir miyiz, büyüler bize sorun oluşturur mu?

Hayır, büyüden korunmanın dini yükümlülükleri yerine getirip getirmemekle alakası yoktur. Büyü bir ayyaşa etki ettiği gibi namazını kılan, orucunu tutan birisine de aynı derecede etki etmektedir. Az önce de belirttiğim gibi büyüden kesin ve net olarak korunmanın tek yolu koruma muskası taşımaktır.

Her musallatın, cin çarpmasının bir büyü ile ilgisi var mıdır?

Hayır değildir. Musallatın ve cin çarpmasının nedeni birçok farklı neden olabilir musallat ya da cin çarpması için illa ki büyü olmasına gerek yoktur.

Büyülerin etkisi zaman içerisinde herhangi bir değişim olur mu, azalır mı, biter mi?

Dışarıdan bir etki olmadığı sürece büyünün etkisi azalmaz, bitmez, bozulmaz…

El alınarak medyum olunabilir mi, el almak nasıl olur, el almak ne demek?

El almak işin ehli kimseden icazet almak ve “Sen artık oldun” demektir. El alınarak medyum olunmaz medyumluk doğuştan yetenekler gerektirir. El alınarak bu yeteneklerin yeterli olarak kullanılıp kullanılmadığına el veren kişi karar vererek kişiye icazet verir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

34
1 Yorum, 37 Paylaşım, 34 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hocam ben ailemi ve kayinvalidem tarafını istemiyorum iki tarafından benden soğumasını ve beni istememelerini istiyorum bunun için büyü yaptirabilirmiyiz