İzmir Medyum – İzmir Medyumlar

İzmirde yaşayan medyumları aramak için izmir medyum yada izmir medyumlar araması yapabilirsiniz. Ama esas arama sebebinizi asla unutmayın.


Derdiniz her ne olursa olsun çekinmeden İsmail hocayı arayabilirsiniz. Siz işlem yaptırmak istiyorsanız bu durumu sonuç odaklı düşünmelisiniz. Sonuç almayacaksanız izmir medyum diye arama yapsanızda bu sizin için bir anlam ifade etmez. Bu yüzden yaptıracağınız işlemi düşünerek arama yapmanız daha faydalı olacaktır. İzmir’deki ünlü büyücüler sizlere yardımcı olamadığında İsmail hocayı arayabilirsiniz.

İzmir Medyum Hoca

Medyumlar çok geniş bir alana hitap eden, tarihin her sayfasında yeri olan kişilerdir. Bundan dolayı tarihler üstü olarak değerlendirmek lazım bu durumu. Bu yüzden izmir medyumları çok değerli hocalardır. Güven duymak için bu şekilde arama yapmanız ise gayet normaldir. Ama unutmayın sonuç alamadıktan sonra nerede olursa olsun bu sizin işinize yaramaz. Referans olması için izmir’de hoca kadınlar kulübü gibi yaptığınız aramalarda ise hocaların kendi yorumlarını bulursunuz. Bu yüzden bu tür referanslar yine güvenilir değildir. Aynı şekilde bir çok örnekler mevcuttur. Mesela medyum yorumları gibi aramalar ise yine sizi kandırmak üzere yapılan yorumlardır. Genelde site sahipleri kendileri için bu tür yorumlar yaparak insanları kandırmaktadırlar.

Medyum izmir araması sonucunda çıkan kişileri falcı olarak düşünebilirsiniz. Çünkü insanların aklına ilk gelen yıldız falı bakan kişiler olmakta. Ve hatta bir çok falcı kendisini medyum diye tanıtmaktadır. Bu yüzden astrologlar yada yıldızname bakan kişileri ararken yine aynı terim kullanılmaktadır. Bundan dolayı para almayan medyumlar yada ücretsiz bakım yapan hocalar gibi arayabilirsiniz. Ancak unutmamak lazım ki medyumlar kişilerin sağlık sorunlarının giderilmesi yada sevdiğine kavuşması için işlem yaparlar. Tabi daha bir çok işlem mevcuttur. Ancak ilk akla gelenlerin bunlar olması gerekir. Aksi durumda sadece fal bakan kişileri aramalısınız.

İzmir’de Para Almayan Hocalar

Bir işlem yaptıracağınızda para almayan hocaların gerçek medyum olacağı düşüncesine kapılabilirsiniz. Ancak durum tam olarak öyle değildir. Elbette bazı işlemler vardır bu tür durumlarda para alınmaz. Ancak her büyü ücretsiz yapılamaz. Çünkü bazı malzemelerin temin edilmesi gerekir. Bu teminatı sağlarken elbette para almaları gerekebilir. Bu durum tabiki ne işlem yaptıracağınıza göre değişir. İzmir’de medyuma gidenler bu konuda muhakkak tecrübe edinmişlerdir.

Eğer bir medyuma güvenmek istiyorsanız kıstasınız alacağı para miktarı olmamalıdır. Yaptıracağınız işlemin büyüklüğüne göre, etki süresine göre yada yapılacak işleme göre para miktarı değişmektedir. Ne kadar az para alırsa o kadar iyi bir hocadır diye düşünmek yanlış olur. Elbette hocaların amacı insanların manevi sıkıntılarını gidermektir. Bu tür durumlarda yapılacak bir işlem varsa elbette ücret alınmaz. Ama hocam ben birisini seviyorum Allah rızası için yardımcı olur musunuz denilirse bu tutum yanlıştır. Çünkü bu durum Allah rızası için değil, işlem yaptırmak isteyen kişinin rızası içindir. Böyle bir durumda ücret almayan hoca araması yapmak anlamsızdır.

İzmir Medyumlar

İzmir medyum
İzmir Medyum - İzmir Medyumlar

Herkes kendi sıkıntısını geride bırakmak için farklı çareler aramaktadır. Çareler tükendiğinde ise daha başka çözümler aranmaktadır. Medyumlar ise tamda böyle durumlar için bulunmaktadır. İzmir’de yaşayan medyumlar aramasının yapılmasının nedeni ise güven duymaktır. İzmir’de yaşayan insanlar genelde bu şekilde arama yapmaktadır. Eğer sadece amacınız güven duymaksa, bu durumu bir kez daha düşünmenizi öneririm. Çünkü yüz yüze olduğu zaman kesin sonuç alacaksınız diye bir durum söz konusu değildir. Ancak telefonda konuştuğunuzda kesin sonuç istemektesiniz. Yapılan işlemlerde buna göre yapılmakta. Yüz yüze görüştüğünüz medyum size kesin sonuç garantisi sunuyor mu?

Ayrıca bir işlem yaptırdığınızda işlem yapan hocaya güven duymayacaksanız bu işlemi hiç yaptırmayın. Çünkü tüm işlemlerin en birinci önceliği güvendir, yapılan işlemin olacağına inanmaktır. Eğer yapılan işleme güveniniz yoksa o işlem zaten tutmaz. Bundan dolayı her ne işlem yaptıracak olursanız olun yada kime yaptıracaksanız yaptırın önemli değil. Sadece yapılacak işleme inancınız olsun. Ancak böyle kesin sonuç alabilirsiniz. Eğer siz işlemi sorgularsanız, işleminiz tutmaz. Daha kendiniz bile inanmıyorsanız bu duruma, işlem nasıl etki etsin?

İzmir Büyü Yapan Hocalar

İzmir medyum
İzmir Medyum - İzmir Medyumlar

Büyünün geçmişi çok eskilere dayanır. İnsanlar yüzyıllardır büyü işlemleri yaptırmaktadır. Bunun için de büyü yapan hocalar, ihtiyaç üzerine doğmuştur. Bu kadar çok büyü yaptırmak isteyen insan olunca büyü yapan hocalar ortaya çıkmıştır. İzmir’de büyü yapan hocalar ile iletişime geçmek isteyen kişiler içinde durum aynıdır. Beş yüz sene önce yaşayan insanda aşk büyüsü yaptırdı, sizde yaptırıyorsunuz. Çünkü büyü istenilen amaca ulaşmak için kullanılacak en kolay ve en kesin yoldur. Sevdiğiniz kişiye ömür boyu kul köle olsanız da bir gün sizi terk etmeyeceğinin bir garantisi yoktur. Fakat büyü yaptırırsanız o zaman sonuç değişir.

Medyum nedir? Yada kime medyum denilir gibi sorular ve daha fazlası için medyum yazımı okuyabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için yazıların alt kısmında bulunan yorumları kullanabilirsiniz.

Uzaktan İsmail Aktaş hocamız ile görüşerek büyü yaptırabilirsiniz. Herkesin gelme imkanı mümkün olmuyor zaten. Kimisi uzakta yaşıyor, kimisinin zamanı yok, kimisinin maddiyatı yok. Hocamız bu durumda olan kişiler için uzaktan da büyüler yapmaktadır. İzmir de büyü yapan medyumlar ile çalışmak çok kolaydır. Medyum İsmail Aktaş’a ulaştığınız da anında işleme başlayabilirsiniz. Günlerce beklemenize gerek yoktur. Acelesi olanlar için kısa sürede etki eden büyüler mevcuttur. Genellikle yapılan işlemler şu şekildedir.

1- Bağlama Büyüsü Duaları

En çok aranan işlemlerden birisidir bağlama büyüsü. Bunun nedeni insanların ayrılık yaşamalarıdır. Ayrılık yaşayan kişilerin en çok tercih ettiği işlemdir. Sevdiğiniz kişi sizden ayrıldıysa sizde bağlama büyüsü işlemi yaptırabilirsiniz. Bu işlemin birden fazla çeşit duası bulunmaktadır. Her kişinin durumuna göre bu dua özel olarak oluşturulmaktadır.

2- Aşk Büyüsü Belirtileri

Birine karşı büyük bir duygu beslemeye başladıysanız bu aşk büyüsü nedeniyle olabilir. Bunu anlamanın en kolay yolu geceleri rüyanıza girmesidir. Olur olmadık zamanlarda aklınıza gelmesidir. Böyle belirtileriniz varsa size aşk büyüsü yapılmış olabilir. Bunun için bir hocadan bilgi alabilirsiniz.

3- Evlilik Büyüsü Duası

Bir insanın en çok istediği şey mutlu olmaktır. En büyük hayat gayesi sadece mutluluğu yaşamaktır. Kimisi parayla mutlu olurken, kimiside manevi mutluluk peşindedir. Manevi mutluktan birisi de evlenmektir. Evlenmek için önünde engeli olanlar genelde evlilik büyüsü işlemi yaptırmak isterler. Evlilik büyüsü için yapılan ritüeller ile okunan dualarda evlilik büyüsü dualarıdır.

4- Kaşık Büyüsü Etkileri

İki kaşığın birbirine belli ritüeller ve dualar ile bağlanmasıyla yapılan işleme kaşık büyüsü denilir. Bu büyünün etkileri sayesinde bir çok işlemde kesin sonuca ulaşılmaktadır. Bundan dolayı kaşık büyüsü etkileri saymakla bitmez. Ancak üzerinizde bir büyü olduğunu düşünüyorsanız bunun için güvendiğiniz hoca ile görüşebilirsiniz.

5- Kara Büyü Yapan Hocalar

Birisine zarar vermek istendiğinde yada istemediği bir şeyi yaptırmak istendiğinde kara büyüye başvurulur. Bu büyüyü yapan kişiye de kara büyü yapan hocalar denir. Domuz yağı büyüsü bu tür büyülere örnektir.

İzmir Medyumlar İle Alakalı En Çok Sorulanlar

İzmir Karabağlar’da hoca

Karabağlar’da bir çok medyum bulunmaktadır. Bundan dolayı İzmir’de bir medyum arandığında özellikle bu ilçede arama yapılmaktadır. Bundan dolayı genelde karşımıza bu ilçe çıkmaktadır.

İzmir Medyum Tavsiye

İzmir Medyum Yorumları

İzmir Karşıyaka Medyum


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
7 Yorum, 50 Paylaşım, 46 Beğeni

7 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bana çok yardımı dokundu İsmail hocamın. 3 ay boyunca benle ilgilendi bir kaç mesele dolayısı ile.Siz de ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşın. çünkü gerçekten işini sonuna kadar iyi yapan bir medyum.

  2. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

  3. Hocamız çok nadide bir insan arkadaşlar. İlk işlem yaptırmaya başladığımızda ben dediklerini yapamadım onu üzdüm işim uzadı. Başta onu dinleseydim dediklerini uygulasaydım bu kadar uzamayacaktı. Siz siz olun hocamı üzmeyin bir dediğini iki etmeyin o da sizin bir dediğinizi iki etmiyor o zaman.

  4. hocam Kurban bayramınız mübarek olsun sizi çok seviyorum geçen sene görüşemedik bu sene muhakkak yanınıza geleceğim köyden de tereyağı getireceğim