Rahmani Büyü Hakkında Her Şey

Rahmani büyü yapan medyum tarafından çoğu zaman muskaya büyünün etkisi yüklenerek yapılır. işlem bittikten sonra büyünün çeşidine göre belirli dualar verir.


Genel olarak insanların arayıp sorduğu ve en çok merak ettiği konulardan birisi olan rahmani büyü konusundan siz değerli kardeşlerime bilgi vermek istiyorum. Rahmani büyüler kaç günde tutar, nelerdir, kimler yapabilir, yapımında hangi varlıklar yer alır, nasıl yapılmalıdır, yapan kişiye etkisi var mıdır gibi sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla dolandırmadan büyü nedir açıklayarak başlayalım.

Rahmani büyüler
Rahmani Büyüler

Büyü Nedir

Medyumlar tarafından kişilerin isteklerini yerine getirmek amacıyla yapılan işlemlerin bir kısmıdır. Medyumların hepsi kişileri amacına ulaştırmak için büyü yapmaz. Ancak büyü de kişileri amacına ulaştırmak için başvurulan bir yöntemdir diyebiliriz.Büyülerin farklı çeşitleri vardır. Kara büyü, kırmızı büyü, ak büyü gibi. Rahmani büyüler dediklerimiz ak büyüler kısmına girer. Her büyü rengi bir büyü sınıfını temsil eder her büyü sınıfı farklı bir amaç için kullanılır ve işlem gücüne göre, kullandığı varlığa göre, kullanılış amaçlarına göre renklere ayrılmışlardır.

Rahmani büyü nelerdir ne için kullanılırlar?

Bu büyüler genel olarak iyi amaçla kullanılan büyülerdir. Yuva kurmak, bir araya getirmek, biri ilişkiyi veya bir kişiyi korumak, üstündeki musallatı kaldırmak, bir evliliği korumak ve kurtarmak, alkolden soğutmak, bazı konularda kişiyi bağlamak genel olarak bu büyüyü yapan hocalar tarafından yapılan iyi niyetli işlemlerdir ve rahmani büyüler bunlara denilmektedir. Kısaca kişilerin iyiliğine olan ve dinin esaslarına dönük diyebileceğim işlemlerin tamamı rahmani büyü ile anılabilmektedir. Kimi zaman vefk gibi farklı ilimler yardımı ile daha güçlü bir hal alması sağlanabiliyor. Kimi yerlerde ise vefkler için rahmani büyüler denebiliyor.

Rahmani büyü kaç günde tutar?

Bu konuda net bir şey demek doğru değildir. Burada asıl olan sabretmektir. Kişilerin gösterdiği sabır, güven bu işlemin tutmasında ve zaman konusunda ki en büyük etkenlerdendir. Ayrıca zamanı değiştiren birçok farklı etmen vardır. Mesela kişinin ne amaç istediği, bu büyüyü yapan hocanın gücü, kişilerin direnci, istenen amaç gibi etmenler süreyi etkiler. Medyumların işlemde kullandığı malzemeler kullandığı varlıkların bu büyünün etki sürecindeki etmenlerden bazılarıdır.

Bu büyüleri kimler yapabilir?

Bu büyülerde her büyüde olduğu gibi sadece yeterliliğe sahip rahmani büyü yapan medyumlar tarafından yapılabilir. Bu kişiler dışında başka kişilerin bu işlemleri yapmaları doğru olmaz. Çünkü bu büyüler sonucunda yapılan yanlış bir adım yapana, yaptırana, yapılan kişiye zarar verebilir. Musallata sebebiyet verebilir. Bu sebepten yetkinliğe sahip olmayan kişilerin büyü yaptırması doğru değildir.

Yapımında Hangi Varlıklar Yer Alır?

Bu büyünün yapılmasında ve işlemesinde genel olarak melekler ve iyi niyetli cinler/periler ile yapılır. Bu büyünün işleyiş şekli ise kişinin iradesine etki etmekle değil tabiri caizse ikna etmekle, yönlendirmekle olmaktadır. Bu sebeple bu işlemlerin yapılmasında sakınca yoktur ve günah değildir.

Rahmani Büyü Nasıl yapılmalıdır?

Rahmani büyü yapan medyumlar tarafından çoğu zaman muskaya, tılsıma büyünün etkisi yüklenerek yapılır. Büyüyü yapan medyum abdestli bir şekilde işlemi yapar işlem bittikten sonra büyünün çeşidine, amacına göre medyumlar kişilere belirli dualar verir. Kişiler bu duaları hocanın istediği saatlerde denildiği miktarda (Ne bir eksik ne bir fazla) okuyarak işlemin gerçekleşmesini sağlarlar. Hocanın dedikleri tamamen tutulmalıdır, telaffuzda hata yapılmamalıdır aksi takdirde işlem tutmayabilir.

Yapan kişiye etkisi var mıdır?

Medyum ismail Hoca gibi işinin ehli uzman medyumlar tarafından yapıldığında kimseye bir sorun teşkil etmez. ismail hoca gibi işinin ehli işini bilen medyumlar koruma ve kilit yaparak büyüyü yaptıranların etkilenmesinin önüne geçip büyü yapılan kişideki etkileri azaltarak büyünün fark edilmesini engeller.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
7 Yorum, 50 Paylaşım, 47 Beğeni

7 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

  2. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

  3. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.

  4. Herkese merhaba önceden büyü işlerine hiç inanmazdım internetten bayağı araştırdım işim gücüm bi türlü yolunda gitmiyordu medyum arayışına girdim ve tesadüfen ismail hocanın sayfasına denk geldim fikir almak için aradım şans kısmet açma vefkini anlattı ve çalışma yaptık çok iyi sonuç aldım. Emeğinize sağlık hocam.

    1. Bende interneten cok dolandirildim siz nasil güvendiniz? Herkez lnce para sonra islem diyor ama hic birsey yapmiyorlar parayi alan ja engeliyor yada susuyor. 1 2 degil defalarca dolandirildim