Büyü Belirtileri ve Çözümleri

Gece uyuyama fazla uyuma az uyuma gibi şeyler büyü belirtileri olabilir. Şayet kişi uyurken istemsizce dişlerini gıcırdatıyorsa bu büyü belirtisi olabilir.


Bu yazımda siz değerli kardeşlerime büyü belirtileri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Çünkü bu konuda bana birçok soru gelmekte. Konuyu internette araştırdığımda yeterli bilginin olmadığını görünce de fark ettim ki iş başa düşüyor. Bu konuya geçmeden önce büyü nedir, kimler tarafından yapılır, büyü yapmak için ne bilmek gerekir gibi soruları kısaca cevaplandırmak istiyorum.

Büyü belirtileri
Büyü Belirtileri

Büyüler ve Çeşitleri

Genel olarak medyumlar tarafından yapılan ve kişilerin ulaşmak istediği şeylere ulaşmasını sağlayan işlemlerden bir kısmına verilen isimdir. 3 ana başlıkta büyüler vardır. Kara büyü, ak büyü ve kırmızı büyü. Bu renkler kullanıldıkları alanlar, kullandığı varlıklara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin bir kişi aşk büyüsü istiyordur bu kişinin isteği üzerine yapılan işlemde bu aşkın nasıl bir aşk olması isteniyorsa ona uygun olarak kullanılacak varlıklar kara büyü ile etki altına alınıyor olabilir.insanlar genelde kendi çabalarıyla da olsa ulaşamadıkları şeyler için medyumlara başvurup büyü isterler.

Bunlar iş yerinden terfi almak, aşık etme işlemi, bir kişinin dilini bağlamak, evlilik gibi kendi çabalarıyla tamamen etki edemedikleri başkalarının iradesine kaldıkları durumlarda kullanırlar. Büyü belirtileri de yapılan işleme, kişiye, içinde kullanılan malzemelere, hangi varlık ile yapıldığına ve hangi büyü ile yapıldığına kadar birçok etmene kadar farklılık gösterebilir.

Kimler büyü yapabilir ?

Sadece islam dini değil birçok farklı dinde büyü vardır. Büyü yapmak için bütün büyüleri tanımak bilmek gerekir. Yani neredeyse her dinde yetkinliğe sahip olmak gerekir. Birçok ilim ve bilgi birikimi gerektirir. Bunları taşıyan Medyum ismail Aktaş gibi medyumlar, hocalar büyü yapabilirler. Büyü yapmak için bilinmesi gereken en önemli şeylerden birisi ebced ilmidir. Her büyünün olmazsa olmazı ebced hesabıdır. Geri kalan bilgiler büyüden büyüye göre değişir. Kimisi için Havas bilmek gerekir kimisi için ledün bilmek gerekir kimi büyü içinse Hüddam ilmi bilmek gerekir. Az öncede belirttiğim gibi büyü belirtileri büyüden büyüye göre değişmektedir.

Nasıl Fark Edilir ?

Genel olarak büyünün olduğunun belirtisi olan bazı durumlar vardır. Sizde ya da çevrenizde büyü olduğunu düşündüğünüz kişilerde bu büyü belirtileri var mı dikkat edin. Eğer bu belirtilerden biri ya da birkaçını taşıyorsa o kişide büyü olma ihtimali vardır. Uyku bozukluğu büyü belirtileri içerisinde en önemlilerden birisidir. Gece uyuyama fazla uyuma az uyuma gibi şeyler büyü belirtisi olabilir. Şayet kişi uyurken istemsizce dişlerini gıcırdatıyorsa bu büyü belirtisi olabilir. Rüyasından sürekli olarak belirli bir hayvanı görüyorsa genel olarak kedi, köpek ve yılan görülür bu da gene büyü belirtisidir. Üstünden atılamayan sürekli yorgunluk.

Akşamları gelen daralma hissi gibi belirtiler üzerinizde büyü olduğunun göstergesi olabilir. Bu gibi durumlar yaşıyorsanız bir medyumlar konuşarak bakım yaptırmanızda fayda vardır. Ancak üzerinizde bu belirtilerin olması sizde kesinlikle büyü olduğu anlamına gelmez. Bir doktorla konuşulup sonuca varılmazsa medyumlardan destek almak daha doğru olacaktır.

Büyünün gelişimi ve büyüler hakkında ne kadar bilgi vermeye çalışıyor olsam da yeterli olmayacaktır. Çünkü büyülerin bir çok çeşidi, yapım şekli ve duası vardır. Her ilim sahibi bunu kendisine göre ayarlayabilir ama büyü belirtileri herkeste aynı olmasa bile genel geçer bazı ortak yönleri vardır. Bu ortak yönleri bu yazımda açıklamaya çalışacağım. ilk olarak insanlar neden büyüye başvururlar bunu açıklayalım.

Büyüye Neden Başvurulur ?

Bazen hayatınız istediğiniz gibi gitmeyebilir, aşk acısı, şansızlıklar, kavgalar veya hastalıklar hayatınızı çekilemez hale getirebilir. Böyle bir durumda bir arayış içerisinde olmanız gayet doğaldır. Büyüler insanlığın ilk varoluşundan beri bulunmakta ve hastaları iyileştirmede, Allaha adakta bulunurken dini ritüellerde bulunmaktaydılar. Medyumların yüzlerce farklı ismi oldu, kimi zaman büyücü denildi, kimi zaman cadı, kimi zaman psişik. Ama ülkemizde medyumların çoğu din adamıdır. Yüzlerce farklı büyü çeşidi vardır, hem yapılış şekliyle hemde kullanılan tılsımla adına göre değişebilir.

Sabun büyüsü kötü amaçlar için kullanıldığı düşünülebilinir ancak yapılacak farklı bir işlemle sabun büyüsü çok etkili bir bereket büyüsü olarak kullanılır. Burada dikkat edilmesi gereken durum siz büyüye başvurduğunuzda derdinize sıkıntınıza en uygun, en işe yarar yöntemi bularak uygulamaktır.

Büyü Etkileri

Yüzün üzerinde farklı büyü belirtisi bulunmaktadır ancak en çok ve en sık karşılaşılan, insanların normal olarak baktığı ancak büyüden bir haber olduğu için umursamadığı ilk yirmi adet belirtiyi anlatacağım.

 1. Büyü yapılan kişiler kapalı alanda bulunduklarında içleri sıkılır ve daralır.
 2. Kulaklarda uğultu olabilir ve bazen birisi sizi çağırıyor yada isminizi seslendiriyor olabilir.
 3. Sinirlerinize hakim olamaz ve öfkenizi kontrol edemezsiniz. Çok basit olayları büyütür ve kavga konusu yapabilirsiniz.
 4. Hayatınızda ufak bir olumsuz durum olsa dahi bu olayı büyütür, hayatınızın ne kadar kötü olduğunu söylersiniz.
 5. Birilerinin yada bir şeyin sizi takip ettiği hissine kapılırsınız
 6. Uyku düzeniniz tamamen değişir, uyuyamamaya başlar yada gece çok geç saatlerde uykuya dalarsınız. Uyuya kalıp tekrar uyandığınızda da tekrar uyuyamazsınız.
 7. Ellerinize hakim olamamaya başlar, sürekli ellerin bir şeyler ile meşgul olması yine büyü belirtilerinden birisidir. Çünkü eller kişiden bağımsız olarak hareket etmeye başlar.

13 Maddede Büyü Belirtileri

 1. Konuşma zorluğu çekmek yada kekelemekte yine büyü belirtilerinden birisidir. Büyü yapılan kişiler hayattan yavaş yavaş kendilerini soyutladıkları için birisiyle konuşmaya başladığında heyecanlanır ve kekelemeye başlar.
 2. Unutkanlık yine büyü yapılan kişilerde had safhada görülür.
 3. Evcil hayvanların farklı davranışlarını evcil hayvan sahipleri net olarak görebilirler. Eskiden dizinin dibinden ayrılmayan hayvan büyü yapılmasından sonra yanına çok fazla yaklaşmak istemez. Eğer büyü eve yapıldıysa huzursuz olmaya veya durduk yere ağlamaya başlar.
 4. Kuran-ı Kerim okunan yerde içine bir ağırlık çöküyorsa yine büyüye mağruz kalmış olabilirsiniz.
 5. Saçınızla gereğinden fazla oynamak yada durduk yere saç çekmekte büyü belirtilerinden birisidir. Bu durum yine ellere hakim olamamaktan dolayıdır. Çünkü elleriniz sürekli hareket halinde olacaktır.
 6. Rüyanızda yaşlı insanlar yada kalabalık ortamlar görüyorsanız buda büyü belirtileri olabilir. Yada bazı büyü çeşitlerinde yırtıcı hayvanların saldırısına maruz kaldığınızı görebilirsiniz.
 7. Ellere hakim olamamaktan dolayı yine yazınızda ciddi bir bozukluk görürsünüz. Eskiye nazaran çok daha kötü bir yazı stiliniz olur.
 8. Eskiden büyü şüphesi olan insanlar suya üfler ve ne kadar kuvvetli üflediği ölçülürdü. Gözle görülür bir şekilde fark olan kişilerde büyü olduğu fark edilirdi. Çünkü büyü yapılan kişilerin nefesi güçsüzleşir.
 9. Haddinden fazla temizlik yapmaya çalışılması yada temiz bir ortamın tekrar temizlenmesi, temizlik takıntısı yine büyü sebeplerinden birisidir.
 10. Büyüye maruz kalmış kişiler aynaya baktıklarında eskisinden daha farklı görebilirler. Bu durumu sadece büyüye maruz kalmış kişi fark edebilir.
 11. Yine mekana yapılan büyülerde farklı bir koku oluşabilir. O ortamda içiniz sıkılır ve çok kasvetli gelebilir.
 12. Kişi hakkında çok basit bir eleştiri kavga konusu olabilir. Bunun nedeni büyüye maruz kalan kişinin kibir sahibi olmasından dolayıdır.
 13. Ayakkabılara bakarak yine büyü olup olmadığı anlaşılır. Ayakkabılığın dağınık olması yada yeni alınan ayakkabının darmadağın olması büyü belirtilerinden bir tanesidir.
Büyü çözümleri
Büyü Çözümleri

Pek çok farklı büyü çeşidi vardır. Ayrıca aynı büyü, farklı yöntemlerle de yapılabilir. Bu büyü yapan hocalar tarafından belirlenir ve kişiye göre farklılık gösterir. Bu yüzden belirtileri büyünün çeşidine ve yapılan yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Yine de genel olarak büyü belirtileri iki sınıfa ayrılır. ilki, iyi niyetle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin etkileri kişiye herhangi bir zarar vermez. Bazı durumlarda bu belirtilerin bariz olarak görünmemesi istenebilir. Benim tavsiyemde bu yönde. Çünkü kişilerin bu ani değişiklikleri ve gösterdiği belirtiler kişilerin üzerinde büyü olduğuna dair şüphelenmesine sebep verebilir.

Bu da bir medyumdan destek alarak büyüyü bozdurmasına sebep olabilir. Tamda bu yüzden dolayı ben belirtilerin bariz belli olmaması için koruma ve kilit işlemi yapıyorum. iyi niyetli büyülerde kişilerde görülebilecek kötü belirti yalnızca üzerinde biriken enerjiden dolayı birtakım halsizlikler oluşması olacaktır. Diğeri ise kötü niyetle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin belirtileri ise psikolojik rahatsızlıkların yanı sıra kişiye ciddi zararlar verebilmektedir.

iyi Niyetle Yapılan Büyülerin Belirtileri

Aşk, bağlama, geri getirme gibi büyülerin etkisinde olan kişi sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiyi düşünür. Her ne kadar kendisini başka işlerle oyalamaya çalışsa da başarılı olamaz. ikinci safhada, artık o kişi sürekli olarak rüyalarına girmeye başlar. Yine kendini halsiz, yorgun ve o kişi yanında olmadan mutsuz hisseder. Sonrasında ise ona ulaşmak, yeniden bir araya gelebilmek için planlar kurar ve büyü yapan medyumların yaptığı büyü sebebiyle iletişime geçmek ister. Son safhada ise artık iplerini o kişinin eline bırakır. Kısaca iyi niyetle yapılan büyülerin etkileri pek fazla değildir ve büyünün çeşitlerine göre değişir.

istenmeyen bir davranışta bulunuyor olabilirsiniz. Bazen de kendinizde tasvip etmediğiniz adımlar da atmış olabilirsiniz. Eğer bu duruma bazı fiziksel ve psikolojik unsurlar eşlik ediyorsa üzerinizde büyü olma riski yüksektir. iyi bir medyum hoca ile irtibata geçerek büyüyü bozdurmak mümkündür. Hayatımızda karşılaştığımız ardı arkası bitmez sorunların sebebi etkili bir büyüden kaynaklanıyor, bir musallattan kaynaklanıyor olabilir. Bu büyüyü bozdurmak ise hayatınızın yeniden eskisi gibi olmasını sağlayabilir. Karşılaştığımız tüm sorunların sebebi büyü olacak diye bir kural yoktur.

Büyü belirtileri nelerdir
Büyü Belirtileri Nelerdir

Kötü Niyetle Yapılan Büyülerin Belirtileri

Kötü niyetle yapılan büyülerin büyü belirtileri oldukça ağırdır ve sonuçlar oldukça büyüktür. ilk olarak büyünün etkisinde olan kişi, tıbben çözülemeyen ağrılar hissetmeye başlar. Uykusuzluk baş gösterir ve uyuduğu zaman rüyaları birer kabusa dönüşür. Kabuslarında sürekli olarak; akrep, yılan, ölü fare, domuz, çakal gibi hayvanlar görebilir. ikinci safhada ise, sürekli olarak gitmek istediği ya da görüşmek istediği insanlardan uzaklaşır. Yalnız kalmak ister. Kimi zaman takip edildiği hissine kapılır.

Uykusunda dişlerini gıcırdatır, ezan seslerinden rahatsızlık duyar, uyurgezerlik yaşayabilir.Ayırma büyüsü gibi büyülerin etkisi altında ise, sevgilisinden ya da eşinden uzaklaşmaya başlar. Ona karşı cinsel isteği ve arzuları tamamen körelmiştir. Fakat başka birine karşı açlık isteği de artmaktadır. Yani kişide sevdiğini aldatma isteği uyandırır. Kısmet kapama büyüsü gibi büyülerin belirtileri ise daha farklıdır. Kişinin önüne çok güzel kısmetler çıksa da bir türlü ısınamaz ve neredeyse elinin tersi ile iter. Ayrıca kişi kendisi bu kısmeti istiyor olsa da bir şekilde bozulur.

Büyünün Kişi Üzerinde Belirtileri

Büyü kendini ilk başta bozulan uyku düzeniyle göstermeye başlar. Eğer büyü ismail Aktaş gibi uzman birisi tarafından yapılmıyorsa ve korumaya alınmıyorsa geceleri uyuyamamak büyü işaretlerinden ilki olabilir. Uykuya daldıktan sonra farklı kötü rüyalar görmek, kedi köpek gibi varlıklarla muhatap olmak da belirtiler arasında sayılabilir. Genellikle kendini uykular ve rüyalarla gösteren büyü, aynı rüyayı defalarca görme gibi konularda da kendini göstermektedir.

Uyku esnasında dişleri gıcırdatmak, uyurgezerlik gibi etkileri olan büyülerde vardır. Daha halsiz, yorgun, sinirli hallere bürünmek mümkündür. Boyun, baş, sırt, bel ağrıları yaşanması ve bunların sebebinin saptanamaması da belirtiler arasındadır. iyi anlaşan eşlerin bir anda birbirinden nefret etmesi, birine aşırı bağlanma, cinsel yaklaşımda bulunamayan eşler, kısmeti çıktığı halde evlenemeyen kimseler üzerlerinde büyü olma ihtimali olan kişilerdir. Bu şekilde büyü belirtileri ile üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Büyü Bozdurmanın Uygulamaları

Kendisine veya bir yakınına büyü yapıldığını düşünen kişi iyi bir medyum hocalar ile iletişime geçmelidir. Belli kriterlere önem vererek çalışan ve güven veren bir medyum ile anlaşarak rahatlıkla büyü bozdurma işlemi yapılabilir. Öncelikle büyünün türü belirlenecektir. Ne konuda büyü yapıldığı belirlenecektir. Bu aşamadan sonra ise gerekli uygulamalar yapılarak büyü bozulacaktır. Kişiye özel olarak yapılan büyü bozma çalışmaları duruma göre vefk ile yapılabilmektedir. Çivi çiviyi söker mantığıyla vefk gibi işlemler yapılarak büyüden kurtulma durumları mevcuttur. Kimi zaman ise özel mürekkep ile hazırlanan muska büyünün bozulması için kullanılabilir.

Büyü nasıl anlaşılır
Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle üzerinizde büyü olup olmadığını anlamanın birkaç yolu ve belirtisinden bahsedelim. Böylece Üzerimde büyü var mı? Büyü olduğu nasıl anlaşılır? Sorularına bir ışık tutmuş oluruz. Eğer üzerinizde herhangi bir büyü varsa, öncelikle gece uykularınız düzensizleşir. Günümüzde pek çok insan uyku problemleri yaşamaktadır. Fakat üzerinde büyü olan kişinin gece korkmaya başlaması, ışık açık olarak uyumaya çalışması ve uyku esnasında ani uyanma durumları, diş gıcırdatma gibi durumlar görülür. Ayrıca gördüğü rüyalar anlamını kaybeder.

ileri safhalarda ise gaipten sesler duymak, tek bir kişiye aşırı bağlanma ve bu bağlanmaya bir başına kalındığında anlam verememek, son anda evlilikten vazgeçmek ya da evlendikten sonra anlaşamamak, cinsel yaklaşımlardan kaçınmak, piyasada gayet iyi olan bir işte kazanç düşüklüğü, her şeyin ters gitmesi büyü belirtileri arasındadır. Eğer işlemi yapan medyum yeterince bilgili ve birikimli değilse kişiye koruma yapmayı es geçeceği için bu belirtiler fark edilebilmektedir. işinin ehli medyumlarca yapıldığında büyü belirtileri bu derece yoğun değildir ve anlaşılamaz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Eğer sizde büyü belirtileri varsa ve büyüyü bozdurmak istiyorsanız bir medyumla görüşmeniz şarttır. işinin ehli olan büyü yapan hocalar ile iletişime geçerek üzerinizde ne konuda işlem olduğunu öğrenebilir, bu işlemin bozulması konusunda yardım alabilirsiniz. Büyü yapmak uzmanlık isteyen bir olaydır. Bu yüzden bozulabilmesi içinde, uzman bir medyum gerekmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

48
3 Yorum, 51 Paylaşım, 48 Beğeni

3 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Eşim beni çok kıskanıyordu artık bu durum ilişkimize zarar veriyordu bunalıma girmiştim. internette biraz araştırdım medyumları ve İsmail hocayı buldum. Allah razı olsun İsmail hocadan sorunumuzu çözdü.

 2. Merhaba sevdiğim biri var sadece bakışıyoruz başkada bişey yok onu istiyorum nohut büyüsü yapıyor musunuz ücretli mi konuyla ilgili uzaktan yardımcı olabiliyor musunuz?

 3. İyi günler 1 haftadır herkes hareketlerimin değiştiğini söylüyor kendimide bu günlerde farklı hissediyorum. Büyü yapılan kişilerde değişik haller görülüyormuş huy değiştirme falan. Acaba üzerimde büyü var mı?