Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevmediğiniz birisinin sizden uzaklaşması için ayrılık büyüsü nasıl yapılır diye araştırmaya başladıysanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmakta!


Ayrılık büyüsü nasıl yapılır ve pek çok amaca nasıl hizmet eder ? Bu büyü yapılmakla birlikte kimi zaman birbirini seven çiftleri ayırmak için kimi zamanda bulunulan mekanı terk etmesini sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Yani kimi zaman kişiyi sevdiğinden ayırmak için kullanılır, kimi zamanda bulunduğu arkadaş çevresinin kötü olması sebebiyle bulunduğu ortamdan ayrılması sağlanır. Hangi niyet ile yapılırsa yapılsın ayrılık büyüsü iyi bir medyum tarafından yapılırsa amacına ulaşmaktadır.Bu büyü, bozulana kadar etkisini göstermeye katlanarak devam eder ve eğer büyü bozulmazsa etkisi ömür boyu devam eder. Sevdiği kişi ile çok iyi anlaşan, hatta dünyanın en iyi çifti gibi görünen kişilerde bile bu büyü yardımı ile ayrılabilmektedir.

Ayrılık büyüsü nasıl yapılır
Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkili Bir Şekilde Yapılan Ayrılık Büyüsü

Medyum İsmail Aktaş hocanın yaptığı büyülerde erkek veya kadına fark etmeksizin ayrılık büyüsü yapan medyum tarafından yapılan büyü kısa süre içerisinde gerçekleşir etkisini gösterir. Büyü yapılan kişi, beraber olduğu kişiden soğumaya ve tek kelime konuşmak istememeye başlar. Birlikte olduğu kişiye hiçbir şey hissetmemeye başlayan kişi, çözümü ayrılmakla bulur. Ayrılığın gerçekleşmesi ile birlikte büyü başarıya ulaşır. Bu büyü, herhangi büyük kavgalara sebep olmamakla birlikte bireyler problemsiz bir şekilde ayrılmaktadır.

Anneler, çocuğunun doğru kişi ile birlikte olduğunu düşünmüyorsa, bu büyüye başvurur ve ayrılık büyüsü yapan hocalardan yardım alabilirler.Manevi bir baskıya sebebiyet veren bu büyü, büyüyü yaptıran kişi istemediği sürece bozulmamaktadır. Benim yaptığım büyüde büyüyü kimse fark edemez zaten ama velev ki fark edildi büyüyü yaptıran kişi ortaya çıkmaz, büyüyü bozmak için büyünün kilidini kırmaları gerekir ve üstüne yeni bir büyü yapmaları gerekir ki benim büyümün tam olarak etkisinden çıkabilsin kişi.

Ayrıca büyünün bozulması için kişinin bizzat kendisinin başvurması gerekir büyünün yapıldığı kişinin kendisinin üzerinde büyü olduğunu fark etmesi gerekir. Ancak tekrar belirtiyorum benim gibi ayrılık büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılan büyünün direk yapılan kişi tarafından tespit edilmesi neredeyse imkansızdır. Bu büyüde kullanılan malzemeler bulunması çok zor olmasa da büyünün yapımı oldukça zordur. Yapıldıktan sonra oldukça tesirlidir. Büyü yapma konusunda bilgisi olmayan büyülü duaları okumayı bilmeyen, hangi malzemede ne yapılması gerektiğini bilmeyenler bu büyünün yapımına kalkışmamalıdır ve ayrılık büyüsü yapan hoca diyebileceğimiz uzman medyumlardan yardım almalıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
1 Yorum, 53 Paylaşım, 50 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir