Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü eğer işinin ehli medyumlarca düzenlenmeden yapılırsa üç harfli ruhani canlıların kafir olanlarını kullanan bir büyü çeşididir.


Bugün size bir büyüden bahsetmek istiyorum. Bu büyünün adı adet kanı büyüsü. Büyü içeriğinden ve işleyiş şeklinden dolayı kara büyü sınıfında yer almaktadır. insanlar ismini bildikleri ve merak ettikleri için bu makaleyi yazma gereği duyuyorum. Ayrıca biliyorum ki kara büyü oluşu nedeniyle birçok kişinin kafasında soru işaretine sebebiyet veriyor. Bu büyü adet kanı büyüsü. Peki, nedir bu adet kanı büyüsü, ne işe yarar, nerelerde kullanılır, kimler yapabilir ve nasıl yapılır gibi kafanızdaki soruları gidermeye çalışacağım. Lafı daha fazla uzatmadan dilerseniz konumuza geçelim.

Adet kanı büyüsü
Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nedir

Genelde kadın danışanların başvurduğu kara büyü sınıfının en etkili bağlama büyülerinden birisidir. Regl döneminde kadınların bağlamak istedikleri kişinin yemeğine yada içeceğine belirli dualar ile adet kanı koyması ile büyü yapılır. Burada dikkat edilmesi gereken durum bilinçsiz kişilerin dahi bu büyüyü yapmaya çalışmasıdır. Çünkü sadece bir dua ile bu işlemin olacağını düşünmektedirler. Evet dua her kapının anahtarıdır ancak yanlış dua da yanlış kapının anahtarlarını açar.

Unutmayın bu büyü kara büyü grubundadır. Bu yüzden büyüyü yaparken yada yaptırırken çok dikkatli olun. Aksi durumda istemediğiniz sonuçlar alabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgiyi yazımın devamında bulabilirsiniz.

Ne işe Yarar

Bu büyü bir tür bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüleri yazımızda bağlama büyüsü türlerinden bahsetmiştik bu büyünün hangi tür bir bağlama büyüsü olduğuna belirgin bir örnek vermek ve ne işe yaradığını anlatmak gerekirse kişiyi kendine bağlamak yani aşık etmekten bahsediyorum. Ancak büyünün sadece kişiyi kendine aşık edip bağlamak için kullanıldığını düşünmek doğru olmaz. Birçok bağlama büyüsü türü içinde bu büyü kullanılabilmektedir. Nasıl yani diye soracak olursanız dil bağlama büyülerinde de gene bu büyüyü kullanabilen medyumlar. Adet kanı büyüsünü kişinin dilini bağlamak amacıyla yapması durumunda yapılan kişinin büyüyü yapan kişi hakkında konuşması veya o kişiyle alakalı belirli olan bir konu hakkında konuşamamasını sağlar.

Bu büyüyü bir erkek yaptıramaz. Yani bir erkek bir kadının adet kanını getirerek böyle bir büyü yaptıramaz. Kadınların genel olarak kendi iyilikleri için kullandığı bu büyü bazen haset duyulan kişinin kanı üzerini de yapılabilmektedir. Böyle bir durumda kişinin kanı getirilir ve o kana yapılan büyü sayesinde kişinin başına türlü musibetler salınır. Ayrıca kişiyi kendine bağlamak ve aşık etmeyi amaçlayarak yapıldığı durumda eğer kişi başka bir birlikteliğe sahipse bu ilişkinin bitmesini sağlamak için de kullanılır.

Adet Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Halk arasında bazı inanışlar vardır ki sadece adet kanının kişiye yedirilmesi veya içirilmesi sonucu bu büyünün yapıldığıdır. Bu algının yanlış olduğunu söyleyemeyiz. Adet büyüsü yapan hocalar tarafından büyünün işlemesi için bu yol seçilebilir. Ancak bu medyumun karar vereceği bir şeydir. Nasıl yapılır sorusuna cevap vermem benim konumumdaki bir insan için doğru olmaz. Ben istesem sizlere adım adım ne yapmanız gerektiğini anlatırım ve büyüyü yapmanızı söylerim ancak bu işlemler esnasında gerçekleştireceğiniz yanlış bir adım sizin sıkıntıya girmenize neden olacaktır.

Böyle bir büyüyü yapmak sizi tehlikeli bir duruma sokabilir. Çünkü papaz büyüsü olarak gruplandırılan bu büyü yapılan yanlış bir işlem sonrası büyünün etki şekli değişebilir. Tabiki burada nasıl etki edileceğide merak konusu oluyor. Şöyle düşünün, bu büyüyü yapma amacınız nedir? Sevdiğiniz kişinin size bağlanması, aşık olmasıdır. Peki büyünün etkisi değişirse ne olur ? Siz daha fazla bağlanabilirsiniz. İşlem yapmaya çalıştığınız kişi bu büyüden etkilenmezken büyüden etkilene kişi siz olursunuz. Sizin yapmanız gerekli olan işlemi yapacak hocayı doğru şekilde bulmak ve iletişime geçmek olacaktır.

Adet Kanı Büyü Bozma

Sizin sıkıntıya girmeniz ve sorun yaşamanız benim en son isteyeceğim şeydir. Bu sebeple bu büyüyü bilgisiz bir kişinin yapmaması herkesin hayrına olacaktır. Çünkü daha önce bu büyüyü yapmamış kişi yapım aşamasında sorunlar yaşayacaktır. Bu da kişinin üzerine musallata sebebiyet verebilir. Bu hiç birimizin istemeyeceği bir şeydir. Bu sebepten ötürü özellikle adet kanı büyüsü yapan medyumlar ile görüşün diye tekrar ediyorum.

Büyüyü yaptırdınız ve büyü bozma işlemini yaptırmak istiyorsunuz diyelim. Böyle bir durumda da yine lütfen kendi başınıza hareket etmeyin. Güvenebileceğiniz bir hoca bularak işlem yaptırabilirsiniz. Eğer hocaya güvenmiyorsanız işleme başlatmayın. Çünkü güvenmediğiniz hocaya işlem yaptırırsanız büyü bozulmaz ve hiç bir etki görmezsiniz. Adet kanı büyüsünü bozmak için hoca araştırın ve sizin için mantıklı olan cevapları isteyin. Eğer o işlem sizin mantığınıza yatmıyorsa zaten güvenmeyeceksinizdir. Güvenin olmadığı yerde de hiç bir işlem tesir etmez.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

34
37 Paylaşım, 34 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir