Aileleri Evliliğe ikna Etme Duası

Aileleri Evliliğe ikna Etme Duası için bilinmesi gereken en önemli konu bu duanın tesirinin sadece evliliği kabul etmeyen aileler için geçerli olmadığıdır.


Birbirini seven çiftlerin ortak arzusu bu sevgilerini evliliğe dönüştürerek bir ömür mutlu olmaktır. Bunun için büyük heyecan içerisinde bu amaçlarının gerçekleşmesini bekliyorlar. Ancak bazı çiftlerin evlilik konusunda bu denli ciddi amaç ve niyetleri olmasına rağmen çiftlerden birinin ya da her ikisinin aile engeline takılması söz konusu olabiliyor. Bu sorunlar için aileleri evliliğe ikna etme duası aranmaktadır.

Aileleri evliliğe ikna etme
Aileleri Evliliğe ikna Etme

Aileler Evliliğe Nasıl ikna Edilir

Ancak aileleri ikna etmenin belli başlı yöntemleri vardır. Bu yöntemlerin başında aileleri evliliğe ikna etme duası geliyor. Birçok çift bu yöntemi uygulayarak olmaz denilen durumları aileleri için olur durumuna getirmeyi başarabiliyorlar. Bunun için öncelikle bu duayı edecek kişilerin bu duayı yazan kişilere, kendilerine ve duaya inanmaları gerekiyor. Sonrasında ise dua için yapılması gerekenlerin yapması gerekiyor.

Dua için ne yapılması gerektiğine aileleri evliliğe ikna etme duası yazan medyum karar verecek ve duayı yazdıran kişilere iletecektir. Burada kişiler dikkatli olmalı ve kendilerine verilen görevi harfi harfine yerine getirmelidir.

Anne Babayı Evliliğe İkna Etme Duası İçin Yapılması Gerekenler

Anne babayı evliliğe ikna etme duası çin bilinmesi gereken en önemli konu bu duanın tesirinin sadece evliliği kabul etmeyen anne ve babalar için geçerli olmadığı konusudur. Bazı kişiler bu duayı sevdikleri insan üzerinde denemek istiyorlar. Duayı yardımıyla evlilik için sevdiğini ikna etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Duanın etkili olabilmesi için yapılması gereken en önemli konu evliliğe ikna etme duası yazan medyum kişiye inanmak ve söylediklerini harfi harfine uygulamaktır.

Bu şahıslar duanın bir hafta içinde her gün 1000 kere okunmasını da söyleyebilirler. Namaz sonrasında 300 kere okunmasını da söyleyebilirler. Bu durum kişiden kişiye değişir. Ama duaya ve söylenilenlere inanmamak gibi bir şey yapmak, söylenenleri yapmamak gibi durumlar büyünün gerçekleşmesini engelleyen durumlardandır. Duanın etkili olabilmesi için içten ve inanarak bu işlemin yapılması gerekiyor.

Babayı İkna Etme Duasının Başarıları

Daha önce ailesi tarafından kabul görmeyen evlilik kararları sonrasında birçok kişi bu dua ile birlikte ailesini ikna etmeyi başarmıştır. Duanın güçlü olması inanarak ve içten yapılması ile etkili olduğu söylenebilir. Eğer babam ikna olmuyor diyorsanız, hangi duanın okunacağını bilmiyorsanız yazımı okumaya devam edin. Aşağıda aileyi evliliğe ikna etme duası paylaştım. Anne ve babayı ikna etme duası ile aileyi ikna etme duası aynıdır. Sevdiğim kız yada erkek arkadaşım var diyorsanız onun ailesi istemiyorsa okunacak dua yine aynıdır. Tek yapılması gereken sadece siz değil sevdiğiniz kişi de bu duayı okumak zorunda o kadar.

Aileleri evliliğe i̇kna etme duası
Aileleri Evliliğe İkna Etme Duası

Aileyi İkna Etme Duası

Aileler maalesef dinimiz evlenmeyi teşvik etmesine rağmen bazı durumlarda evliliklere karşı gelebilmektedir. Sevgi sonucu oluşan evlilik adet-i islamdır. Çünkü evliliğin temeli olan eşe saygı sevgiyle daha kolay yeşerebilmektedir. Fakat dinimiz evlatların büyüklerinin sözünü dinlemesini ve onların rızası olmayan şeyleri yapmamasını da teşvik eder.

Aileleri evliliğe ikna etme duaları ve uygulamalarında en dikkat edilmesi gereken husus evlenmek isteyen kişilerin karşılıklı gönül rızalarının olmasıdır. Yani bu dualarla ve uygulamalarla eğer evlenmek istediğiniz kişi sizinle evlenmek istemiyorsa durumu değiştiremezsiniz. Sevdiğiniz ve evlenmek istediğiniz kişiyi sizi sevmeye ikna etmek için farklı ve mutlaka bilgili kimseler tarafından yapılması gereken uygulamalar mevcut.

Kendi Aileni Evliliğe ikna Etme Duası eğer aileniz sevdiğiniz ve evlenmek istediğiniz kişiyle evliliğinize razı gelmiyorsa tüm uygulamalardan önce aileye hadisler vasıtası ile evliliğin kutsallığı hatırlatılmalıdır. Bu hadis-i şeriflerin en güzellerinden birisi şudur: “Gençler! Kimin maddi imkanı varsa hemen evlensin. Kimin maddi imkanı yoksa oruç tutsun. Zira oruç onun için şehveti kırıcıdır”.

Aileyi Evliliğe İkna Etme Duası İçin Ne Okunur

Fakat bazı aileler tüm bunları bilmelerine rağmen evliliğe ikna olmayabilirler. Bu durumda şimdi anlatacağım aileleri evliliğe ikna etme duaları ile ailenin kalbini yumuşatacaktır.Öncelikle toprak bir testi, maşrapa veya sürahi içine su doldurulur ve suya günde 114 kez “Yā ebedisdet’cirhu inne hayra meniste-certel kavviyul emin” duası okunur.

Bu 7 gün boyunca her sabah namazı ve yatsı namazı sonrası abdestliyken yapılır. Daha sonra su 7 gün boyunca istemeyen aile bireyine içirilerek uygulanır.

Evlenilmek İstenen Kişinin Ailesini Evliliğe ikna Etme Duası

Eğer evlenmek istediğiniz kişinin ailesi evliliğinizi onaylamıyor ve rızasını vermiyorsa durum bir miktar daha zordur. Mümkünse sevgili kendi aileleleri evliliğe ikna etme duası uygulamalıdır. Çünkü arada bulunan kan bağı duanın daha tesirli ve saf olmasına vesile olacaktır. Böyle bir şey mümkün değilse aynı uygulama yapılıp bu kez su bir gül ağacının dibine 7 gün boyunca dökülmelidir.

Dua Edilmesine Rağmen Aile Evliliğe ikna Olmazsa

Aileleri evliliğe ikna etme duası sonra ailenin kalbi yumuşayacak ve evliliğe ikna olacaktır. Fakat bu uygulamaya rağmen aile evliliğe ikna olmayabilir. Eğer böyle bir durum varsa uygulamada bir takım eksiklikler olması yada duanın kalben edilemediğinden şüphe duyulur. Ama en çok karşılaşılan durum ailenin bir tılsım etkisi altında olmasıdır. Böyle bir durum varsa ikna büyüsü yapan medyumlar ile görüşmek en doğrusu olacaktır.

Aileyi Evliliğe İkna Etme Yolları

Büyü yoluna başvurmadan önce ailenizi ikna etmek için bazı yöntemler denemekte fayda var. Eğer aşağıda bahsedeceğim yöntemler hala bir çözüm olmuyorsa o zaman büyü yaptırmak için beni arayabilirsiniz.

Unutmayın tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır.

  • Evlilik için acele etmeyin ve ailenize bunu hissettirin.
  • İsteklerinizi ağlayarak sızlayarak değil güçlü bir biçimde dile getirin.
  • Siz isteklerinizde kararlı olursanız ailenizde o şekilde size cevap verecektir.
  • Ailenizin fikirlerini alın, neden istemediklerini dikkatlice dinleyin.
  • Fikirlerinizin neden değerli olduğunu anlatın ve bu hayatı sizin yaşayacağınızı belirtin.
  • Doğrusuyla yada yanlışıyla hayatınız hakkınızdaki kararların size ait olduğunu söyleyin.
  • Sevdiğiniz kişiyle neden evlenmek istediğinizi bütün samimiyetinizle anlatın.
  • Bütün bunları yaparken asla ciddiyetinizi bozmayın ve asla kızdıracak sözler söylemeyin.

Bütün bunları yapmadan önce asla ailenize ve kendinize olan saygınızı kaybetmeyin ve konuşmaya başlamadan önce bir kaç kez kendi kendinize prova yapın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

48
52 Paylaşım, 48 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir