Ak Büyüler ve Ak Büyüler Nasıl Yapılır

Önemli olan ak büyü yapan medyum hocadır ve hocanın ilim irfan sahibi olmasıdır. En önemli şeylerden birisi de ak büyüler ne amaç için yapılacağıdır.


Büyü çeşitleri içinde en makbulü ve korkulmaması gerekeni ak büyüdür. Ak Büyüler, büyü ilmini kötüye kullanmadan kimseye zarar vermeyecek şekilde yapılan büyüye denir. Bu en genel tanımı olmakla birlikte Ak Büyü hakkında bazı yanlış yorumlar ve çarpıtılmış bilgiler maalesef internette dolaşmakta. Bende burada bu yanlışları mümkün olduğunca düzeltmek ve sizleri bilgilendirmek amacıyla bu konuya değineceğim.Büyüler kişilere verdiği kontrol miktarı, yapılan kişiye etkileri, yapılış niyeti ve kullanılan malzemelerine göre birbirlerinden ayrılırlar.

Ak büyü
Ak büyü

Ak Büyü Ve Niyet

Bir büyüye Ak diyebilmek için öncelikle ne niyetle yapıldığı ve yaptırıldığı bilinmelidir. Ailesine zulüm eden, gerekli ebeveynlik ve eşlik görevlerini yerine getirmeyen koca veya karılara yuvalarının dağılmaması ve olması gerektiği gibi bir hayat yaşamaları için yapılan büyüye Ak Büyü denebilir. Bu en bilinen ve en yaygın örneklerden birisidir.Bunun dışında; gözü dışarıda olduğu için ailesi dağılmak üzere olan eşleri yuvaya geri bağlamak, çocuk sahibi olmakta zorluk çeken kimselerin çocuk sahibi olabilmesi için yapılan uygulamalar. Bebeğini anne karnında yeterince besleyemeyen yahut doğumdan sonra sütü kesilen annelerin tekrar evlatlarını besleyebilmesi için yapılan dualar ve muskalar.

Ak Büyü Yapımı

Başlanılan bir işin yolunda gitmesi, bol kazançlı olması ve kötü gözden korunması için yapılmış dualar ve uygulamalar. Bir kimsenin (Bu aile bireyi, akraba, komşu sevgili olabilir.) sevgisini kazanmak ve kararmış bir kalbi varsa aydınlatmak için yapılan büyüler. Birbirini seven ve evlenmek isteyen kişilerin izdivacına engel olan durumları ortadan kaldırmak gibi pek çok sebeple yapılan büyüler Ak Büyüler olarak sayılabilir. Bu büyüleri yapan hocalara ak büyü yapan medyumlar denir.Kısacası şifalanmak ve iyi bir niyete vesile olabilmek amacıyla yapılmış tüm büyüler Ak Büyü’ dür. Yüzyıllar öncesinde ak büyü yapan medyumlar olarak anılan kişilerin kullandığı ilimde tam olarak Ak Büyü’dür.

Ak Büyüler için Kullanılan Malzemeler

Ak Büyü’yü diğer büyülerden ayırmanın bir diğer yolu kullanılan malzemeleri bilmektir. Ak Büyü içerisinde de bilmeyen kimseler tarafından yapılırsa yanlış etkilere sebep verebilecek ya da sonuçsuz kalabilecek uygulamalar mevcuttur. Bu nedenle sizlerin kullanılan yöntemi ve malzemeleri ayrıntılı olarak bilmemeniz oldukça doğal. Ak Büyü niyeti gereği iyilik için yapılır ve bu nedenle diğer büyülerde kullanılan kabir toprağı, hayvan ya da insanlardan alınmış ceset parçaları, kan, idrar gibi parçaları kesinlikle barındırmaz.

Ak Büyü yapan hocalar bu büyüyü yaparken en yaygın olarak; süt, su, toprak, gül ağacı, nohut, pirinç, sabun, biber, saman, sirke, tuz, yumurta, inci, gümüş, altın, keçe gibi malzemeleri kullanır. Ayrıca Ak Büyü’ de bazı şifalı duaların tekrar edilmesi ve namaz gibi ibadetlerin arkasından Allah-ü teāla ile aradaki perdelerin eksilmesinden faydalanılması söz konusudur.

Ak büyüler
Ak Büyüler

Ak Büyü

Dikkatli şekilde ele alınarak yapılan ak büyü, özellikle toplum için birçok açıdan olumlu katkılar sunmaktadır. Bireysel olarak insanların ve toplumun iyilikleri için yapılan bu büyü tarzı, doğru hocalarla etkisini kısa süre içerisinde gösterir. Hastalıklar, yaralanmalar; kuraklık ve sel felaketleri gibi dünya çapındaki en tehlikeli problemlere karşı dahi kullanılabilen etkili bir büyü tarzıdır. Ayrıca çocukları, lohusa dönemindeki insanları; besili hayvanları ve malı mülkü tüm kötü tesirlere karşı etkili bir şekilde korumak için kullanılan tarzları da vardır.

Tabii burada önemli olan ak büyü yapan medyum hocadır ve hocanın ilim irfan sahibi olmasıdır. En önemli şeylerden birisi de büyünün ne amaç için yapılacağıdır. Birçok farklı amaç için kullanılan bu büyüler medyumlar tarafından kişiye uygun olarak seçilir. Hangi amaç için neyin yapılacağı, neyin daha doğru olacağı ancak işinin ehli medyumlarca tespit edilebilir. Bir diğer önemli etmense inançtır. Büyü yaptıran kişinin inancının ve imanının kişiye karşı tam olması şarttır. Eğer kişi kalbini en ufak şekilde bozarsa işlem tutmaz sorun oluşur.

Ak Büyü Çeşitleri

Ak büyü yapan medyumlar tarafından yapılması gereken bu büyülerde şayet kişi iki tarafla iletişim kuramıyorsa yapılan işlemin amacı ne kadar güzel olursa olsun sorun çıkmaya yatkınlık vardır. Çünkü işlemin gerçekleşmesini engelleyebilecek varlıklar, engeller çıkabilir kişilerin önüne kişide öteki taraf ile iletişim kurarak konuyu düzeltmek zorundadır. Karısına ve çocuklarına ilgi göstermeyen, gözü dışarıdaki erkekler için bağlama büyüsü yapılabilir. Bu işlem yapıldığı zaman ak büyü sınıfına girecektir.

Ayrıca karısına ve çocuklarına yine sert davranan babalar için, onları yumuşatma konusunda etkili çözümler sunabilmektedir. Birinin sevgisini kazanmak istediğinizde, ak büyü yapan hocalar tarafından yapılacak bu büyüler kısa süre içerisinde tesir edecektir. Böylece sizi görmeyen sevdiğiniz kişi, artık aksine sizden başka kimseyi görmeyecektir. Mahkeme işleri, gurbette olan insanların tez gelmesini sağlama; farklı dilekler ve sütü kesilen anneler için yine en etkili büyüler bu büyüler arasında yer almaktadır. Doğru şekilde hazırlanması büyük önem taşımaktadır.

Büyü Kimlere Yaptırılır?

Eğer bir sıkıntınızı gidermek için bu büyüyü başvurmak istiyorsanız, ak büyü yapan hocalara başvurmanız gerekmektedir. Kötü ruhları kovmak, nazarı def etmek; kurban olanları kurtarmak gibi durumlar için etkili bir çözüm sunmaktadır. Bu büyü sınıfında yer alan büyüler karmaşık ve zorlu olduğundan dolayı herkesin yapması ne yazık ki mümkün değildir. Mutlaka ilim irfan sahibi, tecrübesi olan Medyum İsmail Aktaş Hoca gibi imanı bütün hocalardan destek alınmalıdır. Büyü yapıldıktan sonra eğer kişinin inancı tam ise etkisi kısa süre içerisinde kendisini gösterir.

Ak Büyü Nasıl Yapılır

Kara büyü hakkında yazılan yazıları okuduysanız görmüşsünüzdür. İnsanlar nasıl kara büyüyü kötü amaçlar için kullanıyorsa, insanlara zarar vermek amacı taşıyorsa ak büyüler de iyi niyetle kullanılır. İyi niyetli olarak yapılan ak büyüler insanlar hayatlarını etkiler.

Ak büyüler eve bağlamak, muhabbet arttırmak, kısmet açmak gibi işlemler için kullanılan bir büyü çeşididir.

Yaptırmak istediğiniz ak büyüler için Medyum İsmail Aktaş Hocadan yardım alabilirsiniz. Ak büyüler dahil olmak üzere yaşadığınız her tür sıkıntı için sizlerin sorununu gidermeye çalışacak ve sizlere yardımcı olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
2 Yorum, 62 Paylaşım, 59 Beğeni

2 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Daha önce işlem yaptırdığım 3 hoca vardı. Dedim artık bu iş için son kez paramı döküyorum. Artık olmazsa Allah’ın bir hikmetidir der bununla yaşamayı öğreniyorum diyordum. Sonunda hocamla çalıştım ve isteğime kavuştum.

  2. Sevdiğimin sevgisini siz olmasanız kazanamazdım hocam. Allah sizden bir değil bin kez razı olsun.