Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız ve hangi aşk büyüsü çeşitleri olduğunu bilmiyorsanız sizi aydınlatacak bazı cevaplar mevcut.


Aşk büyüsü çeşitleri yapılan büyünün yapılış şekli ve yapılış nedeni gibi pek çok sebeple çeşitlenmiştir. Bir genç kızın kağıda yazdığı ve gül ağacının toprağına gömdüğü dileklerinden tutunda domuz kanı ve mezarlıktan alınma köprücük kemiğiyle yapılan vechlere kadar pek çok uygulamayı aşk büyüsü çeşitleri içine alabiliriz. Fakat adet-i islama göre kişinin özgür iradesini tümüyle kontrol altına alan kara uygulamalar oldukça tehlikeli olabilir. Bu yazımda sizlere tehlikesi olmayan ve bilgili kimselerce yapılırsa tasalluta yol açmayacak aşk büyüsü çeşitleri işlemlerinin nasıl yapıldığından bahsetmek istiyorum.

Aşk büyüsü çeşitleri
Aşk Büyüsü Çeşitleri

Adet Kanı ile Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri

Adet kanı büyüsü halk arasında en çok yanlış yorumlanan büyüdür. içeriğinde kan bulunması sebebiyle kara büyü olarak kabul edilen bir uygulamadır. Ve yalnızca adet kanamasının olmasından sonraki ilk gece yatsı namazı sonrası uygulamaya başlanırsa tutabilir. Yapım aşamasında mutlaka adet kanı büyüsü yapan medyum ile görüşülmelidir. Aksi takdirde çok yanlış ve zararlı sonuçlarla karşılaşılabilir.Adet kanının geldiği ilk gece yatsı vakti büyüye başlanmalı ve uygulama imsaktan önce bitirilmeli ve uykuya dalınmalıdır.

Üzerine 2 adet zeytin çekirdeği ve bir adette gül dikeni konulur ve bez iyice sarılır. Daha sonra bu bez parçası gerekli dualar okunarak bir kanalizasyona yada kuyuya atılır. Kuyuda temiz su olduğu için daha makbul olsa da yer altından geçen her türlü su kabuldür. Adet kanı büyüsü takip eden günde hızla etkisini gösterecek bir büyüdür ve yapılırken karar çok iyi verilmelidir çünkü mezara kadar gidebilecek bir büyüdür.

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar büyüsü bir parça deri üzerine yazı yazılması yoluyla yapılan büyülerdir. Oldukça etkili ve meşakkatli büyülerdir. Bir parça tavşan derisi üzerine medyumun vefk sembolleri çizmesi ve bu deri parçasını 3 gece şimşir bir tokmakla dövmesiyle yapılır. Tokmakla deriye uygulanan her darbe aşık edilecek kişinin aşkının kalbine daha derin işlenmesini sağlar. Ve bu uygulamanın en önemli avantajı kişiler hakkında hayırlısı ne ise o kadar deriye vefkin işleyebilmesidir. Deriye ne kadar derin işleyebileceği canbar büyüsü yapan medyum veya aşık olacak kimselerin elinde değildir.

Nohut Büyüsü

 Nohut büyüsü işleminin iki farklı bilinen yapılışı vardır. Ve eskiden Anadolu’da köylerde evlenmek isteyen kızlar tarafından en çok kullanılan ak aşık etme büyüsüdür. ilk yöntem daha kolay olması nedeniyle daha çok tercih edilir. Ama tutması için en önemli koşul kalp temizliğidir.Nohut büyüsü işleminin ilk yöntemi 99 tane nohutun besmele-i şerif eşliğinde ve Allah’ın isimleri söylenerek ipe dizilip bir teşbih haline getirilmesidir. Daha sonra bu tesbih 17 gün boyunca önce selavat-ı şerif çekilip bitirilir ardından aşık edilecek kişinin adı söylenerek çekilir ve kalbe yakın bir yerde taşınır. Bu boyna asmak olabilir, gömleğin göğüs cebinde taşımak olabilir veya iç çamaşırın içine koymak olabilir. işlem tamamlandıktan sonra da tesbih aşık edilecek kişinin hanesine bırakılır.

Aşk büyüsü çeşitleri nasıl yapılır
Aşk Büyüsü Çeşitleri Nasıl Yapılır

Aşk İçin Yapılan Büyüler

Aşk denen duygu insanlık kadar eski ve insanlığın en eski dertlerinden birisidir. Binlerce yıl önce dahi insanların en çok çözmek için çabaladığı problem olmuştur. Çünkü Allah tarafından biz insanlara bazen sınav bazen ödül olarak bahşedilmiş bir duygu olan aşk sınav olarak verildiğinde çok can acıtıcı olabiliyor. Ve biz beşerler her zaman her duyguyu kaldıramayabiliyoruz. Bu sebeple de kişiler aşk büyüsü işlemine başvuruyor.Bazen sevilen kişiden karşılık alınamıyor, bazen yıllar süren evlilikler başka birinin araya girmesiyle bitebiliyor, bazen yıllarca aranan ideal kişi bir türlü bulunamayabiliyor ve bu gibi bazenler uzadıkça uzuyor. insan işinden çıkamaz hale geliyor. Fakat Allah’ü Teala bizlere bu gibi durumlarla başa çıkabilmemiz için bir yol, bir bilgi vermiş.

Bu yazımda da sizlerden aşk için yapılan büyüler ile ilgili en çok gelen soruları toparlayarak cevaplayarak ışık olmaya çalışacağım.Aşk için Yapılan Uygulamalar Günah Mı?  Aşk için yapılan uygulamaların hepsine topyekün günah yada değil demek çok zordur. Çünkü Allah’ü Teala tarafından bizlere verilen bu duygu ve bilgi ile yapılan büyüler çok çeşitlidir. Bazı büyüler için kötücül cinlerden yardım alınır ve bu gibi durumlar kesinlikle haram kabul edilmiştir.Fakat aşk için yapılan büyüler sadece bu kadarıyla kısıtlı değildir. Dualar, muskalar, vefkli işlemler, niyetler, tılsımlar vardır bu konu için yapılan.

Bu nedenle sorunun cevabı aşk büyüsü yapan medyum hocaların , yaptıranın niyeti ve seçtiği yola göre değişmektedir.Aşk için yapılan büyüler de sabır ve tekamül etmek çok önemlidir. Kişi ne kadar acele sonuçlar isterse o kadar karanlık ve günahlarla dolu bir yola girer. Acele ve hemen sonuç alma arzusu insana ham meyve elde ettirir. Acele sonuçlar ancak kara büyülerle mümkündür ve bu tip büyülerin yapında mutlaka bedeller vardır. Bu bedellerin ne olduğunu kesin bir biçimde ancak bir medyum bilebilir ve göze alınıp alınamayacağına o karar vermelidir.

Aşk için Yapılan Büyülerde Hata Yapılırsa Ne Olur?

Aşk büyüleri işlemlerini bu konuda diğer büyülerden ayırmak zordur. Yine her zaman olduğu gibi büyünün çeşidi çok önemli bir kıstas olmakla birlikte yapılan hata büyünün gücüne göre önem taşımaktadır. Öyle ki bazı büyülerde istenilen sonucun tam tersi etkilere sebep olabildiği gibi bazı büyülerde çok daha büyük sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu büyük sonuçların başını ise musallat vak’aları çekmektedir. Yapılan çok büyük hataların can kaybına kadar uzanan sonuçlarının olabildiği nadir de olsa bilinmektedir. Bu gibi sonuçlarla karşılaşmamak adına mutlaka yardım alınan kişi aşk büyüsü yapan medyum olmalıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
43 Paylaşım, 40 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir