Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Aşk büyüsü nasıl bozulur ? Bu büyüyü bozma hocanın çizdiği yol haritasında her şey istenildiği gibi yapılmalıdır ve büyü sistematik bir şekilde bozulmalıdır.


Aşk büyüsü nasıl bozulur ? Aşk büyüsü çeşit olarak oldukça kalabalık bir büyü çeşididir. Uzman medyumların yardımıyla yapılmışsa oldukça etkili büyülerdendir. Eğer bir uzman tarafından yapılmışsa etkisi kalıcıdır. Eğer büyüyü yapan kişi yaptığı büyüye kilit vurmadıysa ve koruma yapmadıysa birtakım belirtiler vardır. Bu belirtilerin tespit edilmesi aşk büyüsü yapan medyumlar ile alakalı değildir. Tespit edilmesi durumunda kişiler işleme karşı başka bir işlem yaparak yapılan işlemi bozabilir, yavaşlatabilir…

Aşk büyüsü bozma
Aşk Büyüsü Bozma

Aşk Büyüsü Bozma

Büyü yapıldıktan sonra yapılan büyüye, kişiye, büyüyü yapan şahsa göre belirtileri kendisini göstermeye başlar. Bu belirtilerin başında ise, size büyü yaptıran kişiyi sürekli düşünmek gelir. Anlamlandıramadığınız bir şekilde o kişiyi düşünürsünüz. Sizin için önemli olan başka işlerle uğraşırken, o kişi bir anda aklınıza girer ve işinize konsantre olamazsınız. Her an onu düşünür ve bir şekilde aklınızdan atmaya çalışırsınız. Fakat hiçbir şekilde aklınızdan, düşüncelerinizden çıkmaz. İlerleyen safhalarda uykusuzluk ve rüyalarda sürekli olarak o kişiyi görmek aşk büyüsü belirtileri arasındadır. içinizde o kişiye karşı büyük bir arzu ve özlem oluşur.

Hatta çoğu kez onsuz yapmayacağınızı düşünürsünüz. Son aşamada ise artık tüm kontrolleri onun eline bırakırsınız, sizinle biraz daha zaman geçirmesi için yalvarır hale gelirsiniz. Bunlar siz büyüyü fark ettiğinizde de olmaya devam eder. Ancak benim yaptığım büyülerde kişiler bu bilince sahip olmadan bu aşamalardan geçer bu da kişinin direncini azaltır. Direnci azalan kişi büyünün etkisine daha çabuk kapılır.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer aşk büyüsü nasıl bozulur diye merak ediyorsanız bu büyüyü yapan hocalar tarafından size bir işlem uygulandıysa ve koruma olmadığı için büyü etkisi altında olduğunuzu fark ettiyseniz yapmanız gereken tek şey medyumlara başvurmak ve onlardan destek almaktır. Bu büyüyü bozdurmak çok kolay bir işlem değildir. Bu büyüler havas ilmi ve ledun ilmi birleştirilerek güçlü bir şekilde yapılır bu sebepten bozması çok daha zordur. işlemi bozduracağınız/yaptıracağınız aşk büyüsü nasıl bozulur ? Bu büyüyü yapan medyumlara Uzak kalamadığınız kişiye, ilişkinin bilgiler vermeniz gerekir.

Medyum bu bilgilere dayanarak, önce o kişinin size büyü yaptırıp yaptırmadığı ve üzerinizde başka büyü olup olmadığı öğrenilir. Eğer büyüyü yapacaksa hangi yolu izlemesi gerektiğini tespit eder. Aşk büyüsü bozan hocanın çizdiği yol haritasında her şey istenildiği gibi yapılmalıdır ve büyü sistematik bir şekilde bozulması gerekmektedir. Havas ilmi uzmanı, belirlediği ritüeller ile büyünün bozulması için gerekli çalışmaları başlatır. Tabi ki bu çalışmaların yapılabilmesi için ona doğru bilgiler vermeniz gerekmektedir. Ayrıca söylediği uygulamaları eksiksiz bir şekilde yerine getirmelisiniz. Aşk büyüsünün çeşidine göre, büyünün bozum süresi değişebilir. Fakat her büyü bir şekilde bozulabilir. Bundan yana şüpheniz olmasın.

Aşk büyüsü bozma duası
Aşk Büyüsü Bozma Duası

Aşk Büyüsü Bozma

Aşk büyüsü bazı durumlarda yapılan kişiye büyük sıkıntılar verebilen bir büyüdür. Bazen kişinin kendisine iyi gelmeyen, zulüm eden bir aşka saplanmasına, bazen evliliklerde dışarıdan birisi tarafından yapılarak evliliklerin bitmesine sebep olabilen bir büyüdür. Ayrıca yapılan uygulamalarda yanlışlar ya da büyünün tesiri altında olan kişinin yıldızının düşük olması gibi etmenlerle tasallut durumlarına da rastlanabilmektedir.

Aşk Büyüsü Bozma İşlemi Nasıl ilerler?

Aşk büyüsü nasıl bozulur ? Bu gibi durumlarda öncelikle yapılan büyü anlaşılmaya çalışılır. Bu keşif için aşk büyüsü bozan medyumlar yardıma başvuran kişiden gerekli ayrıntıları öğrenir ve yıldızname bakımı yaparak nasıl bir büyü yapıldığını öğrenir. Bu sayede yapılan büyünün türüne göre ortadan kaldırmanın ne kadar sancılı olabileceği ve nasıl işlemler gerektirdiği anlaşılabilir.Kişinin ne tür bir büyünün etkisi altında olduğu yıldızname bakımı ile öğrenildikten sonra yapılan büyünün büyüklüğüne göre tılsım, dua, ödev verme gibi uygulamalardan hangisinin seçileceğine aşk büyüsü bozan medyumlar karar verir. Ve uygulamaya başlar.

Uygulama bazı durumlarda aşk büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı bu büyüyü yapan hoca tarafından edilen dualarla yapılırken bazı durumlarda tılsım, muska hazırlığı ya da hüddamlar yardımıyla bulunan büyü malzemelerine müdahaleyle çözülebilir. Fakat aşk büyüsü bozma ile ilgili olarak en çok dikkat edilmesi gereken husus kişi bir büyü tesiri altında olduğu için kendi başına bu büyüyü bozmanın mümkün olmamasıdır. Eğer kişi kendi başına büyüyle mücadele etmeye çalışırsa ona izin verilmeyecek ve yüreğine inen perdelerin katmanları ve katları artacaktır.

Eğer yapılan aşk büyüsü kara büyü yada kırmızı büyü ise yapılacak uygulama biraz daha zor bozulacaktır. Aşk büyüsünden kurtuluş kendini en çok büyük bir kalp ağrısı ve boğaz, boyun ağrısıyla gösterir. Bu konuda zaten aşk büyüsü bozan hocalar sizlere yardımcı olacaktır.

Bu Uygulama Kendiliğinden Oluşan Aşk içinde Yapılabilir Mi?

Kendiliğinden oluşan aşk için aşk büyüsü nasıl bozulur diye soruyor olabilirsiniz. Aşk duygusu bazı durumlarda büyü tesiri altında olmadan da yeterince zor ve dayanılmaz bir hal alabilmektedir. Bu gibi durumlarda kişiler kendisinde büyü olmadığı halde büyü yapıldığını düşünebilmekte ve belirtileri yanlış yorumlayabilmektedir. Var olan durumun büyüden mi yoksa ilahi sebeplerle mi gerçekleştiğini ancak bir medyum kesin olarak bilebilir.Hayatın akışıyla oluşan müdahalesiz aşkta da kişileri bu ızdıraptan kurtarmak için pek çok yol mevcuttur.

Çoğunluğu beyaz büyü ve dua ile yapılan bu uygulamalar insanlara hayatlarına aşk acısından kurtulmada ve hayatlarını içinden çıkılmaz bir hale getirmeden düzenlemelerinde yardımcı olmaktadır. Aşık etme büyüsü  tam tersi olarak aşık olan kişinin kendisine yapılan bu uygulamalar kendi istekleriyle yapılabildiği gibi bir yakının isteği üzerine de yapılabilmektedir.Bu uygulamalar kesinlikle ayırma ve sevenlerin arasına soğukluk sokmak amacıyla yapılan büyülerle karıştırılmamalıdır. Bu oldukça saf ve naif bir uygulamadır ve kişinin özgür iradesine müdahalede bulunmaksızın yapılırlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
48 Paylaşım, 45 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir