Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü bir çok kişi tarafından kara büyü olarak bilinse de bu büyüde yine kırmızı büyü kategorisindedir. Peki ayırma büyüsü nasıl yapılır ?


Ayırma Büyüsü olarak bilinen işlemi ve hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazımızda kaleme alacağız. Ayırma Büyüsü olarak tek başına ve ayrı bir büyü bulunmamaktadır. Bu büyü farklı büyüler kullanılarak yapılan bir çeşit bağlama, yeniden âşık etme, barıştırma ve aşk büyüsüdür. Durumdan haberdar olan ve bilgili medyum arası bozulan aileler ve kişiler için genelde bu işlemi yapmaktadırlar. Örnek vererek gidecek olursak bir çift birbirini sevmiş ve evlenmiştim yıllar boyunca ilişkilerini devam ettirmiştir. Ama taraflardan birisi sonunda sıkılıp kişiyi başkası ile aldatmaya başlamıştır. Bunun tespitini yaptığı zaman karşı taraf aldatan tarafın yeni sevgilisi ile ayrılması için bu büyüyü kullanabilmektedirler.

Ayırma büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsünün Etkisi

Bu işlem yapıldıktan sonra tarafların ne yapacağı kişilere kalmıştır. isteğe bağlı olarak kişiler medyumların yardımı ile bir araya getirilebilir. Ama bu durumlar yaşandıktan sonra kişinin aldatan tarafa güveni ve sevgisi ne durumda olur bilemeyeceğimiz için bir şey diyemiyoruz. Ancak aldatılan taraf aldatan tarafın sevgilisi ile ayrılmasını bir medyum yardımı ile sağlar ve işin daha kesin olmasını isterse kendisine bağlama büyüsü de yaptırarak evliliğini, ilişkisini ve mutluluğunu daha da garanti altına alabilirler. Bazı durumlarda medyumlar aldatılan kişiye bağlama büyüsü yaparak aldatan kişiyi aldattığı kişiden ayırabilir buda bir tür ayırma büyüsüdür.

Bunların yanı sıra kişiler uzun yıllar bir ilişki sürdürebilirler bunun sonucu olarak ilişkiden sıkılarak ilişki kurduğu kişiden ayrılmak isteyebilir. Ancak bu kişiye ayrılmak istediğini söyleyemediği onu kırmak istemediği için ayrılmak istediğini söyleyemez ve o kişiyi kendinden soğutmak ve ayrılmak için ayrılma büyüsüne başvurabilir. Bu konuda da kişilere yardımlar yapabilmektedirler.Ayırma ve ayrılma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa bir medyuma başvurabilirsiniz. Konusunda uzman ve bilgili medyumlar size yardım etmekten sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Ayırma büyüsü bir çok kişi tarafından kara büyü olarak bilinse de bu büyüde yine kırmızı büyü kategorisindedir.

Nedir Bu Büyü ?

Ayırma büyüsü yapan medyumlar tarafından kişilere özel olarak hazırlanan ve kişilerin arasını bozmayı amaçlayan, iki kişiyi ayıran ve birbirine düşüren işlemlere verilen addır.

Çünkü yazımın üst kısımlarında da bahsettiğim gibi belki ayrılmak istiyor olabilirsiniz ancak çevrenizdekiler, aileniz yada birlikte olduğunuz kişi sizden ayrılmak istemiyordur. Bir cehennem hayatı sürseniz dahi mecburen bu duruma katlanıyor olabilirsiniz. Siz cehennem hayatından çıkmak istediğiniz için bu büyüye başvuruyorsunuz, o yüzden bu büyü kara büyü olarak değil kırmızı büyü olarak uygulanır.

Kolayca Yapılabilinir mi ?

Böyle bir ayırma büyüsü ne yazık ki yoktur. Bu büyüler hem yapımı hem bozulması bakımından en zorlayıcı büyülerdendir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu konu çok farklılık göstermektedir. Bu büyünün yapılamasını isteyen, büyüyü yapan ve büyünün yapıldığı kişiler dahil olmak üzere birçok farklılık gösterir. Bu farklılıkları belirleyen kişi ayırma büyüsü yapan medyumlardır. Ancak bu seçimi kendi kafalarına göre yapmazlar. Kişilere yaptıları bakım sonucu buna karar verirler. Kimi zaman normalde geri getirme büyüsü olan büyüleri değiştirerek ayırma büyüsü haline getirilebilir. Sadece bununla da kalmaz. Birçok farklı etmen büyünün nasıl yapılacağını etkiler.

Ayırma büyüsü yapmaya başlamadan önce gerçekten bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir ilim sahibi değilseniz, daha önce bu tür işlemler yapmadıysanız yada nasıl yapıldığı hakkında hiç bir fikriniz yoksa kesinlikle uygulamaya başlamayınız aksi takdirde bu durum hüsranla ve kötü bir durumla sonuçlanabilir.

 1. ilk olarak kendinizi koruma vefki ile koruma altına almanız gerekmektedir. Yoksa daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.
 2. Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillâhirrahmanirrahim
 3. Bütün işlemlerde Safran mürekkebi kullanmanız gerekmektedir.
 4. Eşinizin ismini ebced hesabı ile bir kağıda yazın.
 5. Çıkan hesabı alfabeye göre çapraz vefk yazın

Aşağıda söyleyeceğim duaları sırası ile okuyunuz.

 1. Bakara suresi 49. ayeti 4 kez okuyun – 5 gün boyunca devam edecek
 2. Ali-imran suresi 114, 120, 140 ayetleri 21 kez okuyun – 4 gün boyunca devam edecek
 3. Bakara suresi 206, 201 ve 286. ayetleri 99 kez okuyun – 3 gün boyunca devam edecek
 4. Celcelutiye duasını okuyun – 14 gün boyunca işlemin başlandığı günden bittiği güne kadar devam edecek
 5. ârbas ihtela itetset mel âm ilîvet ib ekuibbenu es ekinyeb ev înyeb ukârif âzâh elâk bunu ebced hesabıyla çıkardığınız kağıda arapça olarak yazın.

Ayırma Çeşitleri

Ayırma büyüsü hakkında çok fazla soru geldiğini fark ettim. internette araştırma yaptığımda yeterli ve doğru bilginin olmadığını fark ettim bunun üzerine böyle bir yazı yazmam gerektiğine kanaat getirdim. Bu yazımda siz değerli kardeşlerime bu büyü hakkında bilinmesi gereken birçok şeyi anlatmaya çalışacağım bazı kısımlar çok detaylı olarak anlatacağım bazı kısımlar ise üstün körü geçeceğim. Bunun nedeni ise bu büyüyü yapmaya kalkabilecek insanların mevcudiyetinden çekinmemdir. Bu yazımda ele alacağım konular ayırma büyüsü nedir, ayırma büyüsü belirtileri, ayırma büyüsü nasıl yapılır, kolay yapılan ayırma büyüsü olacak. Ancak öncesinde büyü hakkında bilgisi olmayanların varlığını göz önünde bulundurarak sizlere büyü nedir anlatmaya ve büyü hakkında hiç bilgisi olmayan kişilere büyünün ne olduğunu anlatmaya çalışacağım. Lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konumuza giriş yapalım.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Bu büyü de ayırma büyüsü yapan hocalar tarafından yapıldığında diğer büyülerin etkilerinden farklı etkiler göstermez. Sadece bu etkilere ek birkaç farklı etki görülmektedir. Ancak kişiler üzerinde kilit ve koruma varsa etkiler fark edilmeyebilir. Peki hem diğer büyülerde hem ayırma büyüsünde görülen etkiler nelerdir diye soracak olursanız uyku düzensizliği, kabuslarla uyanma, uyurgezerlik, ezandan ve dini duyguları kabartan şeylerden (ilahi, hadis, ayet gibi) rahatsız olmak ayırma büyüsü etkileri arasında sayılabilir. Bunların yanı sıra arası iyi olan iki kişinin (Karı-Koca, iki yakın arkadaş, sevgili gibi) aralarının açılması sebepsiz kavgalar ve ayrılık bu büyünün belirtisi olabilir. Bu gibi durumlara dikkat edilmeli ve bir medyuma başvurulmalıdır.

Ayırma büyüsü belirtileri
Ayırma Büyüsü Belirtileri

Bu büyünün yapıldığı kişiler birbirlerini çok sevdikleri halde katlanamamaya başlarlar. Ben kendi büyülerim için konuşayım bu büyüyü ben yaptığımda büyüyü yaptığım kişi durumun farkına varmaz ancak büyü yapılan ve ayrılması sağlanan kişi bunu fark edebilir. Ben yaptığım işlem ile bununda önüne elimden geldiğince geçmeye çalışmaktayım. Ancak bazen kişilere verdiğimiz görevler layığıyla yapılmıyor bu sebepten dolayı işlemde güçsüzlük, bozulma, fark edilme gibi durumlar oluyor. Ben bu sebepten ötürü her işlem yaptığım kardeşime diyorum ki bana inan, güven, gönlünü ferah tut yoksa olmaz.

Yine de kimi zaman bu fark edilip karşı işlemlerle benim yaptığım ile diğer kişinin yaptırdığı işlem çarpışıyor. Allah’a şükür bu tür durumlarda bile başarı ile sorundan sıyrılmayı başarıyoruz.Ayırma büyüsü yapan medyumların yaptığı bu işlem sayesinde kişilerin birbirlerine karşı ilk olarak cinsel istekleri biter. Birbirlerine karşı söyledikleri her şey bir iğne gibi batmaya başlar. Aralarındaki sevgi nefrete dönüşür, didişmeler çoğalır. Yalnızca birbirlerine karşı değil, ailelerine karşı da sert tavır sergiledikleri durumlar olmaktadır. Hatta kimi zaman bu büyü yapılırken bu şekilde olmasını isteyenlerde olmaktadır. Yani ayırma büyüsü ile ailesinden de ayır bu kişiyi diye istek gelebiliyor.

Nasıl Bozulur ?

Sadece Ayırma büyüsü yapan hocalar tarafından bozulabilir. Bozma işlemi oldukça meşakkatlidir. ilk olarak büyüyü bozacak medyum bakım yapar ve büyünün kim tarafından yapıldığını tespit eder. Daha sonrasında bu büyünün hangi yöntemle yapıldığı araştırılır. Sonrasında ise bozmak için hangi işlemler olacağını söyler kişiye görevler verir uzun bir süre bozulma işlemi gerçekleştikten sonra büyünün etkilerini tamamen silmek ve terse çevirmek için geri getirme için işlem yapılır.Ayırma büyüsü bozma işlemi tecrübe sahibi olan ayırma büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde istenilen amaca ulaşılamaz. Sabırlı olmak bu işte kilit noktalardan birisidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

31
1 Yorum, 34 Paylaşım, 31 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.