Bioenerji ve Çakra Açımı

Bioenerji uzmanları kişinin enerjisini bozan frekansı tespit edip kişi için o frekansın sesini kısar. Yani çakra açarlar.Daha spesifik anlatmak gerekirse


insanların hayatını devam ettirmek için enerji almaya ihtiyacı vardır. Hayat döngümüz tamamen bundan ibarettir. Enerji almak, enerji harcamak üzerine, bunun nedeni de aslında tamamen enerjiden oluşmamızdır. insan vücudu kocaman bir enerji kaynağı, nükleer bir reaktör gibidir. Bu enerji ruhumuzu ve bedenimizi besleyen bir enerjidir. insan vücudunda, bu enerjinin toplandığı ve depolandığı bölgeler vardır, bu bölgelere çakra ismi ve toplanan enerjiye bioenerji denilmektedir. insanların yaşantılarını devam ettirmeleri tamamen bu enerji ile doğru orantılıdır. Kişide enerjisel ya da çakrasal bir değişim olursa sıkıntılar oluşur.

Bioenereji ve çakra açımı
Bioenereji ve Çakra Açımı

Çakra

Ruhsal değişimler, bedensel ağrıla aurada ya da enerjide oluşan değişimlerden kaynaklanmaktadır. Kişi gün içerisinde her türlü iletişime geçtiği kişiyle enerji değişiminde bulunur. Günlük yanından geçtiğiniz kişinin bile enerjisi sizi etkileyebilmektedir. Yaşadığınız stres, iş yerinizde ya da günlük hayatınızda kurduğunuz diyaloglar sizin ruh enerjinizi değiştirebilmekte bu yüzden insanlar depresyon yaşamaktadırlar. Eğer sürekli olarak patronunuz ya da müdürünüz tarafından baskı görüyorsanız bu negatif enerji oluşturur ya da iş yerinizde mutsuz insanlar size negatif enerji aktarımı oluştururlar.

İşte bu gibi durumlarda detaylı bilgi almak için Medyum İsmail AKTAŞ hoca sizlere yardımcı olabilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

42
1 Yorum, 45 Paylaşım, 42 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu yola birlikte çıktık birlikte ilerleyeceğiz dediniz. Dediğiniz gibi hiç beni bırakmadınız. Çok teşekkür ederim hocam.