Büyü Nedir ?

Bir çok büyü çeşiti bulunmakla birlikte büyü yapılış şekilleri, uygulamaları ve tesirleri bu yöntemlere göre değişiklik göstermektedir.


Büyü insanların doğaüstü yöntem ve uygulamalarla kişileri, durumları ve duygularını değiştirebileceğiniz çözümlerin tümüdür. Bir çok büyü çeşiti bulunmakla birlikte büyü yapılış şekilleri, uygulamaları ve tesirleri bu yöntemlere göre değişiklik göstermektedir.

Büyü
Büyü

Büyü Nedir

Büyü medyumlar tarafından kullanılan bir metafizik aracıdır. Sıkıntılarla yüzleştiğimiz bu dünyada sorunlarımızın anahtarlarından birisidir büyü. Genelde manevi sorunların sonuca ulaşması ve kişilerin daha mutlu olmasını amaçlayan büyüler birçok farklı amaçla yapılmaktadır ve tavsiyem büyü yapan hocalar tarafından yapılmasıdır. Büyülerin kullanılış amaçlarına yazımızın ilerleyen kısımlarında değineceğiz.Büyülerin işleme şekli genelde bir amaca hizmet için bir varlığı kandırmak ve o varlığı o büyüyü hizmet etmeye zorlamak ya da o varlığı ikna etmektir. Bu varlıklar büyülerin ne amaçla olduğuna göre hangi büyü yapıldığına göre birçok farklı etmene göre değişiklik göstermektedir.

Eğer büyü konusunda yetersiz ve bilgisi olmayan bir kişi tarafından büyü yapılmaya kalkışılırsa bu varlıklar büyüyü yapana, yaptırana, yapılan kişiye musallat olabilmekte ve hayatlarında kapatması çok zor zararlar verebilmektedir. Bu sebepten büyü yapılacak bir durum içinde olduğunuzu düşünüyorsanız büyü yapmayı bilen büyücü hocalar, gerçek medyumlara başvurmanız doğru olacaktır.

Kara Büyü

Adından da anlaşılacağı gibi pek iyi niyetli olmayan kişiler tarafından yaptırılan, yapılışı ve sonuçları oldukça ağır olan, bozması da zor olan bu büyülerde büyü ilminin engin bilgilerine sahip medyumlardan destek almanız gerekmektedir. Son derece etkili olan bu büyünün bozulması da oldukça zordur.Kara büyüler genellikle kötü niyetli kişilerce yapılmaktadır, bunu yapan kişilere geri tepme olasılığı büyüyü yapan medyumun deneyimine göre değişmektedir. Eğer ki kara büyü yaptırmak istiyorsanız yaptıracağınız medyumun deneyimlerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.Kara büyülerin sonuçları gerek maddi gerekse manevi olsun zararı kaçınılmazdır. Hastalığa, iflasa bazen ölüme sebebiyet verebilmektedir.

Kara büyülerde asıl amaç büyü yapılan kişiye zarar vermektir. Bu kişinin düzenli bir ilişkisi varsa bu ilişkiyi bozmak, güzel bir evliliği varsa bu yuvayı yıkmak veya sağlıklı bir kişiyse onu sağlığından etmek gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Çeşitli ritüeller doğrultusunda medyumun uygulayacağı bazı işlemler ile kara büyü yapılabilir.

Kara Büyünün Çeşitleri Nelerdir ?

Çeşitleri saymakla bitmeyen kara büyüde kişinin ayağının bir taşa takılıp düşmesi üzerine bile bir büyü çeşidi bulunmaktadır. Evet yanlış okumadınız, bu kadar küçük ve ufak nüanslar bile kara büyüyle yapılabiliyor.

Evlilik Bozma

Genellikle kara büyünün en sıklıkta kullanım alanı, mutlu giden bir evliliği bozmayla gerçekleştirilmektedir. En çok yapılan büyü çeşidi budur. Tabii bunu yaptıran kişinin bu evlilikte taraf olan iki kişiden birine aşık olması veya bu evliliği kıskanması büyük bir nedendir. Bu büyüye başvuran kişiler genelde medyum yardımıyla hazırlanmış bir muskayla ve beraberinde evliliğini bozmak istediği kişilerin evine ölü toprağı serperek yapmaktadırlar.ilerleyen süreçte sizlere büyü yapılmış bir genç çiftin kahve falında çıkan sembolden bahsedeceğiz.

Bereket Bozma, Bereketi Kurutma

Bunu yaptıran kişiler karşısındaki insanın zenginliğine göz dikmiş, onun parasını değil de mutsuzluğunu isteyen kişilerce yapılmaktadır. Bu kişiler genelde ortaklığı bozulmuş kişiler olabilmektedir.

Hasta Etme, Hasta Ederek Mutsuz Etme

Bu tür büyülere maruz kalan kişiler genelde sağlıklı iken beklenmedik bir anda sağlığında iyiye gitmeyen şeyler olabilmektedir. Kalp hastalıkları, zehirlenme, idrar kanlanması vs. pek çok belirti kara büyünün habercisidir. Kara büyüye maruz kalan kişi öncelikli olarak bu işin ehli bir uzman doktora, tıbbın çare bulamadığı noktadaysa alanında uzmanlaşmış bir medyuma görünmesi gerekmektedir. Nitekim sonuçları pek iç açıcı olmamaktadır.

Kısmet kapama
Kısmet Kapama

Kısmet Kapama

Bu tür kara büyüye maruz kalmış bir kişi hayatından her şey normal ve tekdüze ancak iyi bir şekilde giderken, her şeyi bir anda ters gitmeye başlar. iyi giden bir ilişkinin bitmesi ve sonrasında hayatına kimsenin girememesi vs pek çok belirti, kısmet kapama büyüsünün habercisidir. Bu konunun çözümü için yine işinde uzmanlaşmış bir medyuma başvurmak, gerekmektedir.

Cinsel ilişkiye Girememe

Evet yanlış duymadınız, kara büyünün belki de Anadolu’da en yaygın olan şeklidir. Bu büyü genelde erkek üzerinde kullanılmaktadır. Bu büyüyü yaptıran kişi de bu evliliğin olmasını istemeyen, olsa dahi züriyetin devam etmesini istemeyen kişilerdir. Büyüye maruz kalan kişilerde cinsel isteksizlik, mide bulantısı, adapte olamama gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Kişinin Ölümüne Sebep Olan Kara Büyüler

Bu tür büyüler genelde işinde ustalaşmış medyumlar tarafından yapılmaktadır. Dönüşü olmayan bir yol olan bu büyüde kişinin aniden veya yavaş bir şekilde ölmesine sebep olmaktadır.

Büyü Yapılan Kişinin Psikolojisini Bozma

Bu tür büyülerde büyüyü yaptıran kişi büyü yapılan kişinin akıl sağlığının bozulmasını hedefler. Bu ve buna benzer büyüler de yine işinin ehli medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü bu işlemler sırasında doğaüstü varlıklardan yardım alan medyum kendisini oldukça riskli bir işe sokmaktadır. Bu işlem genelde medyumun kötü niyetli cinlerle iletişime geçmesiyle gerçekleşmektedir.

Ak büyü
Ak Büyü

Büyü nasıl yapılır?

Bu yazımda siz değerli kardeşlerime medyumluğun ilk üçünde sayılan büyülerden bahsedeceğim ve büyü nedir, büyü nasıl yapılır diyerek büyü hakkında bilinmesi gerekenlere değineceğim. Bu yazımda siz değerli kardeşlerime büyü nedir nasıl yapılır, büyü belirtileri nedir,büyü nasıl bozulur,büyü çeşitleri ve büyü sınıfları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konumuza girelim.

Büyü hangi amaçla yapılıyorsa yapılış şekli ona göre farklılık gösterir. Büyü yapan hocalar tarafından kişinin sorununa, bünyesine, gelecek ve geçmişteki birikimlerine, yaşantısına göre ve daha fazla etmene göre seçilen büyü, büyüyü yapan varlık farklılık göstermektedir. Eğer bir kişiyi aşık etmek için büyü yapılıyorsa farklı büyüler ile aşık etme işlemi yapılabilir. Bu aşık etme işlemi için papaz büyüsü, aşık etme büyüsü, adet kanı büyüsü, dikiş büyüsü, nohut büyüsü dahil olmak üzere birçok farklı büyü kullanılabilir. Bir büyüde nohutlar tespih gibi dizilirken diğerinde adet kanı tılsımlanmış bir nesneye dökülür ve kişiye o nesne yedirilir. Tabi bu yapılış şekilleri de farklılık göstermektedir. Bir kişi için yapılan büyü sadece o kişi için özeldir. Sadece kişiye özel olarak yapılır.

Büyü belirtileri nedir

Her büyünün kendince oluşturduğu bir etki vardır. Eğer büyüyü yapan kişiler bir koruma yapmamış ve işleme kilit vurmamışsa belirtiler yaşanabilmektedir. Büyüler etkili olduğunda oluşturduğu etkiler soruluyorsa eğer aşık etme, bağlanma, delirme, hastalanmak, ölüm, ayrılık, konuşamama, yürüyememe dahil birçok şeye sebep olabilir. Bunların yanı sıra büyülerin insan üzerindeki etkileri soruluyorsa uykusuzluk, uyurgezerlik, kabuslarla uyanma, ezandan ve dini duyguları körükleyen seslerden rahatsızlık duyma, yıkanmama, gereksiz sinirlilik, uykuda diş gıcırdatma gibi şeyler büyü belirtilerine sayılabilir. Tabi tekrar ediyorum bu büyü belirtileri büyüyü korumaya almayan medyumlarda görülmektedir. Bu sebepten ötürü büyüyü yaptıracağınız kişiyi iyi seçmelisiniz.

Büyü nasıl bozulur?

Büyü bozmak büyüden büyüye ve büyünün yapıldığı kişiye göre farklılık gösterir ancak genel olarak büyü bozmak basit bir işlem değildir. Kimi zaman büyü yapılan kişinin bilgileri ile büyünün hangi büyü olduğunun tespiti yapılır, sonrasında büyünün yeri tespit edilir ve büyü yakılırken kimi zaman büyüyü yapan medyumla ya da büyüyü yapan varlıkla konuşularak ikna edilmesi gerekir.

Büyü çeşitleri ve büyü sınıfları

Büyü sınıfları büyülerin kullandığı varlıkları kabaca belli etmek için kullanılan bir isimlendirme şeklidir. Kara büyü, kırmızı büyü, rahmani büyüak büyü, gri büyü olarak farklı sınıflar vardır. Büyü çeşitleri ise çok daha fazladır. Aşk büyüleri, bağlama büyüleri, ayırma büyüleri, geri getirme büyüleri, kısmet büyüleri, başarı büyüleri ve daha nicesi bunlarda gene büyüleri kategorize etmek için kullandığımız isimlerdir. Bu büyü kategorileri altında papaz büyüsü, nohut büyüsü, yumurta büyüsü, soğan büyüsü, tırnak büyüsü, sabun büyüsü gibi binlerce büyü yer alır. Bu büyülerin her birinden bahsetmeye kalksak bu yazının sonunu getiremeyiz.

Büyü belirtileri
Büyü Belirtileri

En tehlikeli büyüler

En tehlikeli büyüler kara büyülerdir. Kara büyülerin birçoğu kişilere zarar verme amacı taşıyarak yapılmaktadır bu sebepten dolayı kara büyüler tehlikelidir diyebiliriz. Kara büyülerin bu kadar tehlikeli olmasının bir diğer nedeni büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlıklardır. Bu varlıklar genelde kafir cinler olduğu için insanlara zarar vermekten zevk alırlar. Bu sebepten ötürü bozulmaları diğer büyülere göre zordur.Büyüler içerisindeki en tehlikeli büyüye özellikle bir isim vermek gerekirse papaz büyüsü diyebiliriz. Papaz büyüsü kara büyü olup birçok farklı kullanım alanı vardır. Yani aşık etme, ayırma, geri getirme, delirtme, hasta etme gibi. Bu büyü ile ilgili daha detaylı bilgiyi papaz büyüsü yazımızda bulabilirsiniz.

En Etkili kara büyüler

En etkili büyülerde ilk yedide kara büyüler yer alır az önce de dediğim gibi tüm kara büyüler çok etkilidir. Burada kara büyülerin en etkililerini sınıflandıracak olursak farklı sonuçlar elde ederiz. Yani en etkili kara aşk büyüsü dersek farklı bir cevap en etkili kara ayırma büyü dersek farklı bir cevap alırız. En etkili kara büyülerin birkaçının ismini verecek olursak Papaz büyüsü, Ermeni büyüsü, Kiriş büyüsü, Kaşık büyüsü, Sabun büyüsü, Soğan büyüsü, Dikiş büyüsü diyebiliriz. Bu büyüler içerisinde farklılıklara uğrayarak ak büyü olarak kullanılanları da vardır.

En etkili aşk büyüsü

En etkili büyüler içerisinde aşk büyüsü amacıyla bulunan tüm büyüler alınabilir. Aşk büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılan tüm aşk büyüleri oldukça etkilidir. Ancak illa bir büyü ismi vermemiz gerekirse en etkili aşk büyüsü kara sevda büyüsüdür. Bu büyünün genel etkileri rüyada görülür ve iki kişinin birbirini rüyada görmesini sağlayarak birbirlerine haber gönderir.

En etkili ayırma büyüsü

Neredeyse her büyü gerekli değişimler ile ayırma büyüsü etkisi görebilir ancak aralarında en güçlü ve en etkili ayırma büyüsünü seçmek gerekirse papaz büyüsü ve kaşık büyüsü diyebiliriz. Bu büyüler yardımıyla kişiler birbirinden soğutulup sonsuza dek araları bozulabilir.

En etkili geri getirme büyüsü

En etkili aşk büyüsü başlığı altında bahsettiğim kara sevda büyüsü geri getirme büyüleri içerisinde de en etkili büyüler içerisindedir. Geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorsanız tabi ki kendi başınıza kalkışmayınız ve bir medyuma danışınız. Medyum size en uygun geri getirme büyüsünün hangisi olacağını söyleyecektir. Kendi kafanıza göre ben şu geri getirme büyüsünü yapayım ya da yaptırayım düşüncesiyle hareket etmeyiniz size uygun büyünün hangisi olduğuna başvurduğunuz medyumun karar vermesi herkes için daha doğru olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

28
31 Paylaşım, 28 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir