Canbar Büyüsü ve Canbar Aşk Büyüsü

Canbar büyüsü malzemeleri ve yapımı hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz ancak yapmak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilirr.


Canbar büyüsü ismi belki de en az bilinen bağlama ve aşık etme büyüsüdür. Bu büyüyü yapan hocalar sayesinde onca insan amacına ulaşmıştır. Bu büyünün ismi çok bilinmese de en kuvvetli aşk büyülerinden biridir. Medyumların bu büyüyü tercih etmesindeki ana neden büyünün çok güçlü oluşudur.

Birçok büyüye nazaran etki kapasitesi de yüksektir. Âşık olan bir kişi aşkından vazgeçemiyor ise ve ne yaparsa yapsın amacına ulaşamıyorsa bir medyuma başvurması kaçınılmazdır.

Canbar büyüsü
Canbar Büyüsü ve Canbar Aşk Büyüsü

Canbar büyüsü yapan medyumlardan yardım ister ve yaptığı çalışma sonucu Canbar büyüsünün en doğru tercih olduğuna karar verir. Aşırı detay gerektiren bir büyü olduğundan herkes için yapımı farklıdır.

Yani içeriğinde belirli maddeler vardır ve bazı dualar vardır. Ancak bunların miktarı kullanım sırası ya da kullanılan malzeme bir şekilde farklılık göster. Bu da bu büyüyü çeşitlenmesindeki ana nedendir. Amaç olarak genelde bağlama ve aşık etme için kullanılsa da farklı amaçlarda da kullanılır.

Canbar Büyüsü Nedir

Canbar büyüsü nedir sorusuna kısaca şöyle cevap verebiliriz. Çok eski yıllardan beri kullanılan çok etkili bir aşk büyüsüdür. Canbar aşk büyüsü etkileri kişinin rüyalarını hedefleyerek ruha dokunmak da denebilir. Yaptıran kişi yapılacak olan kişinin gönlüne işlenmesi sağlanmaktadır. Kırmızı renkli büyü çeşididir. İlk olarak orta asya taraflarında geyik derisi üzerine yer alan yazılardan yola çıkılmıştır. Canbar büyüsü etkili mi sorusunun cevabı net olarak evettir.

Unutmayın bu işlemin geri dönüşü olmadığını ve canbar büyüsü etkileri kişinin üzerinde olumlu yönde olduğunu belirtmek de doğru olacaktır. Canbar büyüsü yapan kişinin uzman bir medyum olması oldukça önem arz etmektedir. Kendi başına canbar büyüsü kesinlikle yapılmayacağı gibi yapmaya çalışmak da oldukça tehlikelidir.

Bu yüzden uzman bir medyumdan yardım almak en doğru seçenek olacaktır.

Canbar Büyüsü Belirtileri

Canbar büyüsünün etkileri saymakla bitmez ancak bazılarından bahsetmekte yarar var. Büyü yapılan kişinin üzerinde en çok görünen etkileri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Aşık etme
  • Bağlama
  • Gideni Geri Getirme
  • Yıldız Yükseltme
  • Kısmet Açma
  • Gönül Bağı Güçlendirme

Gibi saymakla bitmeyecek kadar çok belirtileri vardır. Bunlar en önemli olanları diyebiliriz. Bunlar kişilerin tek başına yapabileceği işlemlerden değildir. Bunlar sadece uzman bir medyum tarafından yapılması gereken işlemlerdendir. Bu konuda birçok ülkede önde gelen isim olan İsmail Hoca sıkıntılarını gidermek için elinden geleni yapar ve başarılar sağlar.

Kendisi canbar büyüsünü hastalarının sıkıntıları için kullanmaktadır. Aynı zamanda kendi öğrencilerine öğreterek de daha çok kişiye yardım etmeyi amaçlamaktadır.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Örneğin kişiyi ayırma konusunda da kullanılır, aşık etmek içinde. Bu işlem büyü renk sınıflarından kırmızı büyü kapsamındadır. Bazı yapım tarzları ve kullanım alanları vardır. Bunlar bulunduğu statüyü değiştirir ve kara büyü yapabilir. Canbar büyüsünün içeriğinde bazı oynamalar ile köpek büyüsü olarak kullanılabilir.

Köpek büyüsünden kabaca bahsedecek olursak kişiyi kendine bir köpekmişçesine bağlar. Bu büyü hakkında diğer yazılarımızı da okursanız gerçekten ne kadar kuvvetli bir büyü olduğunu görürsünüz. İnternette büyü malzemeleri ve yapımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta bazı yerlerde canbar büyüsü kaç günde yapılır sorusunun cevabı bile var.

Ama o konuda söylemeden geçemeyeceğim oradaki malzemelere inanmayın. Gerçek malzemeler olsalar dahi miktarları yanlıştır. Hadi oda doğru olsun dua yanlıştır. Çünkü canbar büyüsü yapan medyumlar duayı kişilere özel olarak yazmaktalar. Yani size verilen oradaki dua hiçbir işe yaramayacaktır.

Ebced hesabı ile size özel olarak yazılan dua olmadan hiçbir malzeme etkisini göstermez. Bu işlemi yaparsanız başınıza ruhani canlılarla derde sokabilirsiniz. Bu ilmi bilmeden bu işe kalkışmak sizin için büyük tehlikelere sebep olacaktır.

Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

Bu büyü en etkili aşık etme büyülerinden biridir. Bu yüzden en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Çok kuvvetli olmasının yanı sıra tesirinin hiç bitmemesi ile de tercih sebebi oluyor. Canbar büyüsü bağlama işlemlerinden sadece bir tanesidir. Bu büyünün size uygun olup olmadığına yapılan yıldız name bakımı ile karar verilir.

Eğer uygun görülürse işleme geçilir. Bu işlem için gerekenler işlemi yaptıran ve yapılan tarafın bilgileridir. Bilgiler ise doğum tarihi, anne isimleri ve kişilerin kendi isimleridir. Eğer fotoğraf da varsa daha da iyi olacaktır. Elinizde emin olamadığınız veya hiç ulaşamadığınız bir bilgi var ise bunun yerine fotoğraf da kullanabilirsiniz.

Kişinin doğum tarihini bilmiyorsanız ya da anne adına ulaşma imkânınız yoksa yerine fotoğraf kullanabilirsiniz. Canbar büyüsü için gerekenler sadece bunlardan ibaret. Bu bilgilere sahipseniz işlemi yaptırabilirsiniz.

Canbar Büyüsü Yapan Medyumlar

İşin önemli kısmı ise canbar büyüsü yapan hocalar ile iletişime geçmektir. Zor dediğimiz kısım aslında iletişime geçmek değil gerçek bir medyum ile iletişime geçmek. Çünkü hem gerçek dünyada hem de sanal dünyada hoca olduğunu iddia eden o kadar çok isim var ki.

Pek çoğu bunu ticari bir gelir haline getirip insanların umutlarını sömürüyor. Bu konunun da bir ürün alır gibi garanti belgesi olması ne yazık ki imkânsız. Yani canbar büyüsü yapan medyumlar ile görüştüğünüzde işte bu garanti belgesi bu işlem kesin olur deyip garanti verilemiyor.

Bu alan o yüzden sömürü altında. Gerçek medyum arayanlara bizim bazı tavsiyelerimiz elbette var. İlk olarak çalışacağınız hocanın resmi ve ruhsatlı olması gerekir. Bu hocanın size vereceği ilk garantidir. Sonra canbar aşk büyüsü yaptıranların yorumları ile fikirlerinizi netleştirebilirsiniz. Canbar büyüsü yorumlarına internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Canbar Aşk Büyüsü Günah mı?

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen insanlar yaptıranlar ile görüşüp merak ettiklerini sormak istiyor. Kafasında en çok soru işaretine sebep olan konuların başında canbar aşk büyüsü günah mı sorusu oluyor. Günah olup olmaması ve sonrasında kişiye sıkıntıya sebep verip vermeyeceği gelir. Bu konuda toplumumuzda çok farklı fikir ve görüş vardır.

Ayrıca ahir zaman içinde yaşamamız sebebiyle temiz bilgi ve kişilere ulaşmakta çok zorlaştı. İnternette bu konular hakkında söylenenleri gördükçe benim dahi kanım donuyor. İnsanlar maalesef korkusuzca yalanlar söylüyor ve mustarip, yardıma muhtaç insanları kandırıyor.

Ben burada kendi iz’an-ı kalb ettiğim şekliyle olayın iç yüzünü anlatmaya çalışacağım.

Canbar aşk büyüsü günah mı?
Canbar Büyüsü ve Canbar Aşk Büyüsü

Aşık etme büyüsü konusunun günah olup olmadığının kararı aslen yapan ve yaptıranın kalbindedir. Tıpkı tıp ilminde olduğu gibi kötü amaçla kullanılırsa kötü, iyi amaçla kullanılırsa iyidir. Zaman zaman iyi niyetle yapılsa dahi sonuçlar kötülüğe sebep verebilir. Fakat asıl önemli olan kişinin niyetidir.

Aşk büyüsü temelde yapılırken seven insanları kavuşturmak, sevdiği kişi tarafından fark edilemeyeni fark ettirmek, yuvaların yıkılmasını engellemektir. Ya da yeni yuvaların kurulmasına vesile olmak amacıyla yapılmaktadır.

Bu durumların hepsi adet-i İslam da kutsal olarak kabul edilir. Aşk ve evlilik dinimizde kutsaldır ve yapılması öğüt edilir. Yapılan büyü işlemi de bu amaca hizmet etmektedir. Kısacası; büyü hakkında tüm bilgilerin bize dinimiz vasıtasıyla iletilmiştir. Ya da büyük hocalarımız tarafından bahşedilmiştir.

İyi niyetle yapılmış bir büyünün ya da adına ne derseniz deyin, günahı yoktur demek yanlış olmaz. Bu yüzden canbar aşk büyüsü günah mı sorusunun cevabı “iyi niyetli ise” olarak “hayır” diyebiliriz.

Canbar Aşk Büyüsü Yaptıranlar ve Musallat

Aşık etme büyüsü yapılışında bazı durumlarda cinlerden yardım alınır. Birçok büyü aslında insanların ve cinlerin alemler arası iletişime geçebilmesi için vardır. Bu alemler arası her insan için açık değildir ve olmamalıdır. İtikattı ve zihni yeterince sağlam olmayan kimselerce bu kapılar zorlanırsa sonuçlar kötü olabilir.

Çünkü maddesel dünyadan olmayanlarla yüzleşmek her insan için baş edilebilir bir durum değildir. Bu yüzleşmeler için ve daha önemlisi bu yüzleşmelerin yaşanmaması için aşk büyüsü yapan medyum hocalardan yardım alınmalıdır.

Eğer kişi kendi başına aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşmeden büyü yapma işine kalkışırsa sonucunu göze almalıdır. Fakat kendi başına yapmamasına rağmen yanlış yapılan işlemler sonucu yaşanan durumlara da bazen rastlamaktayım. Neyse ki bugüne kadar baş edemediğim bir durumla Allah-ü Teâlâ beni hiç karşılaştırmadı. Gücümün yettiğince herkese yardım edebildim.

Büyü denen ilmin fıtratında cinlerden yardım almak olması her zaman yaptıran kişinin onlarla baş etmesini gerektirmez. Çoğu uygulamada aşk büyüsü yaptıranlar kendisinde hiçbir değişim hissetmez ve normal hayatına sorunsuz devam eder.

Kaç Günde Etkisini Göstermeye Başlar?

Burada çok fazla farklı etmen bulunmaktadır. Örneğin yıldızı düşük bir kişi ile yıldızı yüksek birisine yapılması arasında fark vardır. Yapılan işlemin tesir süresi kişilerin iradelerine göre değişiklik gösterir. Bundan dolayı net bir süre belirtmek biraz zor. Ancak büyü yapıldığında, büyü yaptıran kişi tam olarak yapılan işleme inanırsa söz konusu süre çok kısa sürede etkisini göstermeye başlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
3 Yorum, 58 Paylaşım, 55 Beğeni

3 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

  2. Allahtan umut kesilmez derlerdi inanmazdım. Tam umutlarımın tükendiği an hocam ile karşılaştım.