En Etkili Aşk Büyüsü

En etkili aşk büyüsü arasında Keldani büyüsünün büyük payı vardır. Bu büyünün yapılışı kişinin doğduğu gün yapılırsa etkisi ölene kadar devam etmektedir.


Aşk büyüsü denince akla gelen ilk şey, yoğun duygular beslediğiniz kişinin size karşı ilgi duymamasını ortadan kaldırmaya yönelik yapılan büyü uygulamasıdır. Ancak böyle bir durumda yapılması gereken şey, aşk büyüsü değil, bağlama büyüsüdür. Bu büyü aşk büyüsüne oranla daha kolay yapılani daha zahmetsiz olan bir büyü çeşididir. Ancak aşk büyüsü, büyüler arasında en zor yapılanı ancak yapıldıktan sonra etkisi ancak büyü bozulunca geçebilecek kuvvette olanıdır. En etkili aşk büyüsü, yapan kişinin bilgi ve becerisine göre kesin ve doğru bir çözümdür.

En etkili aşk büyüsü
En Etkili Aşk Büyüsü

Yukarıda söylediğimiz yanlış anlaşılmasın, bağlama büyüsü de etkisi kolay kolay sona ermeyen bir büyüdür. Anadolu’da eski çağlardan günümüze gelen en etkili aşk büyülerini, Medyum ismail AKTAŞ, Tahran üniversite’sinde okuduğu yıllarda, bir seminer kapsamında anlatmış ve jüri beğenisini toplamıştır. Doktora aşamasında hazırlamış olduğu “Eski Türklerde ve Süryani Halkında Büyü Gelenekleri” adlı teziyle doktor ünvanını almıştır.

Aşk Büyüsü Türleri

En etkili aşk büyüleri, kendi içlerinde gruplara ayrılmaktadır. içerisinde kullanılan malzemelere göre değişen büyülerin isimleri de gelenekten geleneğe değişiklik göstermektedir. Süryanilerde “besmi” adı verilen aşk büyüsüne, Keldanilerde “Lagash” adı verilmişti. Uygulama ve hazırlanış aşamaları, birbirine çok benzeseler de etkileri farklılık göstermektedir. Besmi adı verilen Süryani büyüsünde aşık olunan kişinin evinin önünden alınan toprak parçası, kurban kesilmiş bir koçun kanına bulanır ve yüzülen derisinin üzerine bu kişinin adı yazılırdı.

O dönemlerde soyadı kavramı olmadığı için genelde kişinin isminin başına sülale adı, boy adı veyahut baba adı bin mahlası ile eklenirdi. Ve bu kanlı toprak, aşık olan kişiye ait bir eşya ile yakılırdı. Büyü etkisini hemen gösterir ancak, büyü kolaylıkla bozulabilirdi.

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

En etkili aşk büyüleri arasında Keldanilerin büyüsü büyük payı omuzlamaktadır. Bu büyünün uygulanışı, aşık olunan kişinin doğduğu gün yapılırsa etkisi kişi ölene kadar devam etmektedir. Doğduğu günün gecesinde kesilen koçun kanı kişinin evinin bahçesi varsa bahçesine yoksa evinin yakınında bir yere dökülürdü. Dökülen yerden alınan toprak parçası, koçun iç organlarına sürülür ve bu organlar dağa bırakılırdı. Aynı gece organları yiyen kurtlar, inanışa göre aşık olunan kişinin adını ulurlardı. Bu ve bunun gibi bilgiler, yazılı olmayıp, kulaktan kulağa gelerek, son 200 yılda yazıya döküldüğü için değişiklik gösterebilir. Ancak bugün hala yerli halk tarafından uygulanan büyü çeşitleridir.

Bugün işleyeceğimiz konu en etkili aşk büyüsü yapma olacak ancak öncesinde aşk büyüsü nedir ufak bir giriş yapmak ve bu büyü hakkında bilgi vermek istiyorum.

En etkili aşk büyüsü nasıl yapılır?
En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

En Etkili Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü yapan medyumlar tarafından kişilere özel olarak hazırlanan ve kişilerin gönül ilişkilerine dair her türlü şey için kullanabileceği bir büyü çeşididir. ismi bu şekilde olması onun sadece aşk için kullanıldığı anlamına gelmemektedir. Aşk konusu dışında birçok konuya değinmekte ve sıkıntı yaşayan birçok insana gönül ilişkileri konusunda yardımcı olabilmektedir. Ancak yapımı oldukça zor ve bilgi gerektiren bir işlem olduğundan sıradan her insan yapamaz. Öncesinde işlemi yapmak için büyük bir bilgi birikimi gerekmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yapan medyumlar ile konuşulmalı ve konu hakkında onlardan destek almak şarttır.

Zaten makalemizin ilerleyen kısımlarında bu konuya değineceğim. Ancak asıl mevzuya girmeden önce birkaç noktayı daha anlaşılır kılmak için açıklama yapmam gerektiğini düşünüyorum.Dünya insanoğlunun sınandığı bir ortamdır. Ömrünü sürdürmeye devem eden insan yaşantısı sürecinde onlarca, yüzlerce sıkıntılar yaşar. Bu sıkıntılarla her insanın başa çıkış şekli farklılaşır tıpkı sorunların kişilere göre farklılaşması gibi. Bu sorunlarla başa çıkma şeklimiz, sınava karşı verdiğimiz tepkidir ödülümüzü de cezamızı da bu bağlamda elde ederiz.Sınavda bize gelen sorulara (yaşadığımız sıkıntılara) içimizden geldiği gibi cevap veririz. Bazen tefekkür eder Allah’a sığınırız, bazen sorunumuzu derinlere iterek görmezden geliriz. Kısaca yaşadığımız sıkıntılara kendimizce cevaplar veririz.

Gönül ilişkileri konusunda insanların büyük çoğunluğunun elinden bir şey gelmez sonuç olarak orada seçim yapabilme şansına siz sahip değilsiniz. Sevdiğinizin yakasına yapışıp beni seveceksin diyemezsiniz. Bu sebeple kendinizin yapacağı bir şey yoktur, belki yardım ile durumu değiştirirsiniz. Sevdiğinize yakın birileri sayesinde o yardımı alabilirsiniz ancak bazı durumlarda o kişiler bile size yardım edemez. Bu durumda kişiler en etkili aşk büyüsü nasıl yapılır gibi aramalara girmektedir.

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

insanlar sıkıntıdan kurtulmak için bu büyüyü yaptırmak isterler ancak kendileri ne yapacağını bilemez. internette bulacağı medyumlarında kendisini dolandırıp dolandırmayacağına güvenemez ve internette bir sürü farklı kaynağa giderek en etkili aşk büyüsünasıl yapılır araştırma yapar. Ama bu araştırma yapanların bilmediği bir şey vardır ki o kaynaklarda yer alan bilgilerin %70’inin yanlış %25’inin eksik olduğudur. Geri kalan %5 işe muallaktır yani kendisi bu işlemi yapmak isteyenlerin işlemi bulması oldukça zordur. Üstüne birde yazımızın başında belirttiğim gibi büyük bir bilgi birikimi gerekmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşmek ve konu hakkında onların desteğini almak şarttır.

Aşk Büyüsü Yapma Konusunda Kime Güvenilmeli?

Aşk büyüsü yapan hocalar içerisinde öncelikle para iadesi yapan medyumlara güvenilmelidir. Böyle yapan medyumlar güveni hak eden medyumlardır. Çünkü işlemine güvenmiyor olsa böyle bir şey demez. ikinci olarak sertifikalı medyumlara güvenmek sizler için en mantıklı tercih olacaktır. Bir diğer husus ise internet yorumlarıdır. Bu yorumlardan hangisine inanacağınızı seçmek önemlidir. Çünkü kendini medyum olarak tanıtan birçok insan ne yazık ki bulunmaktadır ve bu kişiler kendi Pazar paylarını arttırmak için her türlü pisliği yapmakta ve iyisi kötüsü demeden herkese çamur atmakta herkesi kötülemektedirler. Bu sebeple bu tür yorumlara aldırış edilmemesi gerektiğini, doğru yorumların olduğu siteyi bulmak gerektiğini belirtmek isterim.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

38
41 Paylaşım, 38 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir