En İyi Cinci Hocalar

en iyi cinci hocalar yapacağı iş için mekânı önemsemez. Çünkü işi öbür dünya ile ilgilidir onun. insanlar en iyi cinci hocalar kimler ararlarken


insan oğlu dünyaya Allah tarafından sınanmak için gönderilmiştir. Her insan sıkıntılarla karşılaşır bu karşılaştığı sıkıntılar onun imtihanıdır. Her sıkıntının elbette bir çözümü vardır ve her insanın da bu yaşadığı sıkıntıları çözmek ve rahata ulaşmak için denediği farklı yöntemler vardır. Her insan birbirinden tamamen farklı, yaşadığı hayatlar bile uç uça farklıdır. Kendi iç dünyaları farklıdır, yaşadıkları ve sıkıntı çektikleri konular da o kadar farklıdır ki. Gene kişilerin bu sıkıntılara yaklaşımı bu farklılıklardan dolayı çok değişkendir. Ancak bazen insanlar sıkıntılarının çözümüne kendi çabalarıyla ulaşamaz. O zaman medyum ve dolayısıyla cinci aramaya girişir. işinde iyi cinci ve medyum bulmak içinse en iyi cinci hocalar gibi aramalar yaparlar. Benim bu makaleyi yazma sebebim de aslında tam olarak bu sebepten.

En iyi cinci hocalar
EN iYi CiNCi HOCALAR

En İyi Cinci Hocayı Nereden Anlarım ?

işinde gerçekten iyi cinci hocalar vardır. Bu şahıslara internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Şimdi isim verip reklam yapıyormuş gibi algılanmak istemem. Bu şahıslar hem yüz yüze işlemler yaparlar hem uzaktan işlemler yapabilirler. Çünkü en iyi cinci hocalar yapacağı iş için mekânı önemsemez. Çünkü işi öbür dünya ile ilgilidir onun. insanlar en iyi cinci hocalar kimler ararlarken internet yorumlarını göz önünde bulundurarak seçim yapıyorlar. Bu yorumların hiçbir değeri olmadığını belirtmek isterim. Çünkü birçok gerçek medyum ve cinci hoca olsa da medyumluk piyasası birçok sahte medyum ve cinci kaynamaktadır.

Cinci Medyum

Bu sahtekâr kişiler gerçek sahte demeden tüm medyumlara, cincilere çamur atarak değerlerini düşürür insanların gözünde kötülerler.Onlara olan inancı ve güveni düşürmek için yaparlar bu işlemi. Bunu da o kişilerden cayıp kendisine gelmenizi sağlamak için yapar. işte bu sahtekâr medyumlar o kadar adidirler. Siz değerli din kardeşlerim de durumdan bihaber o yorumlara inanarak seçimler yaparsınız. Yaptığınız seçimler sonunda zararlı çıkarsınız. Bu yüzden en iyi cinci hocalar araması yaptığınızda seçiminizi daha düzgün kişilerden yana kullanmalısınız. Şimdi biliyorum ki peki gerçek medyumları cincileri nasıl anlarım nereden bulurum diye soruyorsunuz. O konuda sizlere verebileceğim birkaç ipucu bulunmakta.

En İyi Cinci Hocalar Ve Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır ?

Para iadesi yapan medyumlar ve cinciler işlerine güvendikleri için böyle bir topa girerler. Eğer yaptıkları işlere güvenmeseler böyle bir şey yapmazlardı. Sizlere verebileceğim bir diğer ipucu ise ruhsatlı ve vergi levhalı medyumları seçmeniz yönünde olacak. Ruhsatlı medyum olmak ülkemiz koşullarında kolay değildir. Bu yüzden sertifika sahibi medyumlara güvenmeniz sizlere verebileceğim bir diğer tavsiyedir. Bunların dışında gerçek medyumları anlamanın pek bir yolu ne yazık ki yoktur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

35
7 Yorum, 38 Paylaşım, 35 Beğeni

7 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bana papaz büyüsü yapılmış hayatım zindana dönmüştü kaç hoca denediysem bu büyüyü bozamadılar İsmail hocayı buldum bi çok medyumun yapamadığını kısa bir sürede yaptı ve büyüyü bozdu rahata erdim.

  2. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

  3. Selamın aleyküm. Ben Almanyadan ulaşmıştım hocama evden dışarı adımımı atamıyordum birçok hocayla doktorla görüştüm gerek ev tedavisi gerek telefon danışmanlığıyla ilgililerle görüştüm evin dış kapısına geldiğimde kriz geçiriyordum çıkamıyordum dışarı. İnternette detaylı araştırdım ve ismail hocamı buldum o kadar güzel yorumlar almıştıki insanlardan. Aradım anlattım derdimi başta nasıl olacağı aklıma çok yatmamıştı hoca Türkiyede ben Almanyada. İyiki o adımı atmışım. Çok kötü büyü yapılmış muskaların yerine kadar söyledi hoca beni bu illetten kutardı Allah razı olsun hocamdan Almanyadan sevgi ve selamlar hocam.

  4. Yorumları okudum internette bayaa araştırdım artık karar verdim İsmail hocama bağlama büyüsü yaptıracağım ulaştım kendisine çok yoğun olduğu için haftaya alacak işlemimi hocam size güveniyorum inşallah sonucuda paylaşacağım burdan.

  5. Bu telefon numarası doğru mu? Ne zaman arasam meşgul çalıyor. Telefonu düşürmek için sürekli arıyorum.

  6. Karımla aramda bi soğukluk vardı boşanma evresine gelmiştik karşılıklı sakin bi konuşma bile yapamıyorduk internnette İsmail Aktaşa denk geldim biraz araştırdım güzel yorumlar vardı İsmail hocamla iletişime geçtim sağolsun çok ilgilendi içimi rahatlattı daha sonra işleme başladık işlemler kısa sürede işe yaradı etkisini gördük eşimle eski halimize döndük hocamızdan Allah razı olsun sayesinde o kötü günleri arkamızda bıraktık.