En Tehlikeli Büyü Kitabı – Necronomicon

Necronomicon esasen bir kitaptır. Ancak kitabı doğru şekilde yorumlayıp doğru bölgelerine erişenler için akıl almaz bir bilgi hazinesi bir güç kaynağıdır.


Necronomicon kara büyü ve gizli ilimler kitabı olarak milattan sonra 700 lü yıllarda yazılmış ve 906 sayfadan oluşmaktadır. Kitabı okuyanın gelecekten bilgilere ulaşabildiği ancak herkesin içerisinde ki bilgileri sindiremeyeceği, kaldıramayacağı bilinmektedir. Kitap hakkında size söyleyebileceğim şeyler kısıtlı zira dünya henüz buna hazır değil. Çünkü bu kitabın tamamını ele geçirmiş okumuş anlamış 20’nin üzerinde insan ya delirmiş ya da hipnoz olmuş şekilde hayatına devam etmiştir. Bunlar sadece kayıtlı bilgilerdir.

Necronomicon
Necronomicon

Necronomicon Nedir ?

Necronomicon esasen bir kitaptır. Ancak kitabı doğru şekilde yorumlayıp doğru bölgelerine erişenler için akıl almaz bir bilgi hazinesi bir güç kaynağıdır. Kitabın aslı ilk etapta insan sırt derisi üzerine yazılmıştır, daha sonra rahipler tarafından kopyalanmıştır. Kitabın aslının yakıldığı söylenmekte ancak bazı kaynaklara göre Hitlerin eline geçtiği ancak kullanamadığı hakkında duyumlar vardır ve ayrıca kitabın kopyalarından biride British museum de koruma altındadır. Fakat bu kitabın sayfalarının bazılarının eksik olduğu, bu eksik sayfalarının kökü çok eskilere dayalı ailelerde babadan oğla geçtiği bilinmektedir.

Bir nevi el verme gibi bu sayfalar nesilden nesile aktarılmakta, baba oğluna ilk etapta Rabb bilincini aşılamakta, daha sonra da elinde ki nüshaların gücünü evladına naklederek vermekte, gücü nasıl doğru kullanacağını anlatmaktadır.Aslen ailem Arap ırkından olup 500 yıl önce ilk iran da bu kitabın nüshalarına erişmiş o zaman büyük büyük dedelerimiz kullanırlarken hatalar yapıp yıldırmışlardır. Ancak zaman içerisinde kitabın nüshaları içindeki sırra mazhar olup babadan oğla nakledilmiştir. Tıpkı babamın bana yaptığı gibi.

Ne Kadar Güçlüdür ?

inanın öyle güçlü ki 30 yıldır hala tam manası ile doğru şekilde kullanmayı öğrenebilmiş değilim. Yani nüshaların tüm sırlarına hala vakıf olamadım ancak tabi her nesil değiştiğinde üzerinde ki bilgiler artmaktadır. Bende şu an oğluma nakletmekte ve onu yetiştirmeye çalışmaktayım. Diğer yandan da hala çözemediğim kısımlarını çözmeye çalışmaktayım.

Necronomicon ile Büyü Yapmak

Bu kitap çok ciddi büyü bilgileri içermektedir. Yapılan büyüler tabi ki sizin kullanım amacınıza göre türü değişmektedir ancak tahmin edildiği üzere genel anlamda kara büyü amacı güdülerek yazılmıştır. içerisindeki bilgiler ilmi konuda çok büyük bir bilgi birikimi içermesine rağmen okuyan ve bu güce sahip olamayacak güçsüz insanların delirmesine neden olabilecek bir kitaptır.

Bundan dolayı eline alan herkes okuyamayacak bir büyü bilgileri birikimidir. içerisinde büyülerin etkileri, büyü yapımı, büyü duası gibi bilgiler bulabileceğiniz bu kitabın kopyaları çok zor şartlar altında elinize geçebilir, ama bu bilgilere sahip olacak güçte değilseniz kesinlikle okumamanızı tavsiye ederim.Öncelikle Allahın izniyle sonra da çok çalışmakla bu kitabın çok azda olsa bir kısmının sırrına vakıf olabildim ve yeri geldiği zaman bu güçten faydalanmaktayım. Kendisi ile bire bir iletişim içinde bulunduğum kimseler bunu bilirler.

Ölüleri Dirilten Kitap

Ayrıca uyarmak gerekir ki kitap çok güçlü büyüler içermektedir ve bundan dolayı da gizli güçleri kullanırken çok dikkat etmek gerekir. Unutmamak gerekir ki kitabın diğer adı ölüleri uyandırma kitabıdır. Şunu bilin ki kitabı okuyanların bir çoğu gizemli bir şekilde ölmüştür ya da delirmiştir. Biz soy olarak sadece bir kaç sayfaya sahibiz ancak ona rağmen benimde soyumda nedeni bilinmeyen intiharlar ani ve sırlı ölümler mevcuttur.

Soyumuz da bu kitap nakledilirken ilk önce çocuğumuzun iman gücünü yükseltiriz ki haşa Rabbine şirk koşmasın. Çünkü bu kitap çok güçlü bir büyü kitabıdır. Ayrıca her çocuğa bu ilmi bildirmeyiz, anlatmayız. Aile içerisinde bile bir sırdır bu ki bir diğerine anlatıp zarar vermesin diye.Değerli kardeşlerim size kitap hakkında nakledebileceklerim bu kadar. Dediğim gibi kitap değil sadece kitabın bir kaç sayfası ile ilme tabii oldum ve tamamının nerede olduğu bilememekteyim.

Necronomicon Gerçek mi ?

Mistik olarak ele aldığımız kitap bir çok isimle anılmaktadır. Arabın kitabı, ölü isimlerin kitabı yada ölüleri çağıran kitap olarak duymuş olabilirsiniz. Tamamı 906 sayfadan oluşan bu kitap cilt cilt ayrıldığı için farklı isimlerde kendiliğinden türemiştir. Her bir cilt 125 sayfadan oluşmaktadır. Bu kitabın tüm ciltlerini eline alan son kişi Spanheim başrahibidir. O da Allah’a tövbe haşa küfür olduğunu düşündüğü için kitabı yakmıştır. O zamandan beri tüm sayfalara ne yazık ki ulaşılamıyor. Hatta bu konuda Hitler çalışmalar başlatmış ancak hiç bir sonuca ulaşamamıştır. Kitapla alakalı sadece bazı ciltlere ulaşabilmiştir. Zaten bu da günümüzde kitaba sahip kişilerin gücünü kullanmasını sağlamaktadır.

İddia edilen, bu kitabı ele geçirmek isteyen Hitler sonuca ulaşamamıştır. Bundan dolayı bazı kimseler bu kitabın uydurma olduğunu düşünmekteler. Ancak Colombia üniversitesinin yapmış olduğu araştırmalar neticesinde bulunanlar bunu yalanlar cinstedir. Elinde kitabın ciltlerini barındıran kişiler Hitler’in eline geçtiğinde felaketler doğuracağını ön gördükleri için paylaşmak istemediklerini belirtmişler.

Necronomicon Büyü Kitabı

Rivayet o dur ki arabın kitabı, ölülerin çağrı kitabı olarak namını duyan Hitler tehlikeli bir yol seçmiş ve kutsal kitabın gücünü kullanmak istemiştir. Nostradamus’un ilgisi sonucunda kitabın bir kopyasını ele geçirdiğini duyan Hitler, kötü ruhlarla iletişime geçmek için bu kitabı istemiştir. Nostradamus’un yüzüklerinde özel semboller kullanılarak eskilerle ilişki kurduğunu düşünmekteydi. Hatta ona göre bu yüzüklerdeki ilk iki dörtlüğünde anlattığı metodunun kaynağı necronomicon’dan alınmış. Tevrat’ta yer alan bazı bölümlerin mitolojik kaynaklar arasında kesin benzerlikler olduğunu görmüştür.

Yaptığı araştırmalar sonucu sadece Al Azif ismine ulaşmıştır ve insan ırkının dünyadan önce başka bir yerde olduğu bilgisine ulaşmıştır. Kutsal kitabın sahibi o zaman geçmişe ve geleceğe hakim olur diye düşündüğü için necronomicon un peşinden gitmiştir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
5 Yorum, 59 Paylaşım, 56 Beğeni

5 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

  2. İyi günler ben sürekli hasta oluyorum 2 gün iyiyim 5gün kötü hem bedenen hem psikolojik olarak hocam bu durum için yapılabilcek bişey var mı?

  3. Arkadaşlar ben biraz çekiniyorum bu konuda hocaya işlem yaptıran var mı gerçekten tutuyor mu?

  4. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

  5. Hocam siz olmasanız bu zor zamanları nasıl atlatırdım bilmiyorum her zaman yanımda oldunuz size çok teşekkür ederim.