Eşler Arası Sıkıntı için Medyum

Eşler arası sıkıntı için Medyum ilişkinizin neden bozulduğunu tespit eder ve sebebi ortadan kalkmasını sağlar. Bunlar az önce de bahsettiğim gibi büyü olabilir


ilişki süreci boyunca sıkıntı yaşamış olup şu anda eşler arası sıkıntı çözen hocalar ile görüşmek isteyebilirsiniz. Bu sıkıntılar bazen basit nedenlerden bazen çok komplike nedenlerden çıkabilmekte. Sonuç olarak kusursuz ilişki yoktur. Her ilişki bir yerden sonra kavga ile sonlanır. Sonlanır dedim ancak ilişkinin bitmesinden bahsetmedim. Yani ilişkinin herhangi bir kısmında çiftler kavga edebilir. Kavga sebebiyle çiftler birbirinden ayrılacak duruma gelebilir. Tabii bahsettiğimiz tek şey çiftlerin ayrılması değil, ilişki süreci boyunca yaşadıkları sıkıntılar. Bunların nedeni kişisel hatalar olabilir.

Eşler arası sıkıntı
Eşler Arası Sıkıntı

Eşler Arası Sıkıntı

Allahın sizlere denemek için kullandığı bir araç olabilir. Bunların yanı sıra paranormal sebeplerde ilişki sürecinin çetrefilli geçmesine sebep olabilir. ilişkinizde yaşadığınız bir sıkıntı sebebiyle canımız sıkılıyor olabilir. Bu konuda ne yapacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Burada devreye medyumlar giriyor.ilişkiniz anlayamadığınız bir nedenden bir anda bozulduysa eğer ilişkinizde bir sıkıntı yaşıyorsanız ve bu sıkıntının sebebi nedir diye açıklayamıyorsanız, bunun nedeni az önce de bahsettiğim gibi paranormal sebepler olabilir.

ilişkinin bozulma nedeni paranormal olaylar olmasa dahi veya siz öyle sez meseniz dahi bir medyuma başvurmanız da fayda vardır. Eğer bir kişi size büyü yapmışsa bu büyü sebebiyle partneriniz ile sıkıntılar çekiyor olabilirsiniz. Ruhani bir varlık tarafından ilişkiniz bozulmaya çalışılıyor veya Allah tarafından sınanıyor olabilir.

Eşinizle Arası Sıkıntılar için Yapılan Büyüler

Bir kişinin size hasetlik etmesi veya büyü yaptırması da ilişkinizin bozulmasına sebep olabilir. Eşler arası sıkıntıların sebeplerini insanlar tek başlarına anlayamayabilirler. işte bunun için bir medyuma başvurulması doğru olacaktır. Eşler arası sıkıntı için Medyum ilişkinizin neden bozulduğunu tespit eder ve bu sebebi ortadan kalkmasını sağlar. Bunlar az önce de bahsettiğim gibi büyü olabilir. Ruhani bir varlığın size ve partnerinize kafayı takması olabilir ya da kişisel hatalar olabilir. ilişkinize nazar değmiş olabilir, aranızdaki enerji bitmiş olabilir.

Bunların her birini eşler arası sıkıntı için medyumlar tespit edebilmekte. Sıkıntı ve sıkıntının kaynağı tespit edildikten sonra medyumlar bu sıkıntının giderilmesi için gerekli işlemleri yaparlar. Eğer bir kişi size büyü yaptırmış ise medyum kişi büyüyü bozar. Eğer ruhani varlık veya halk arasında geçen ismi ile üç harfliler (cinler) musallat olmuş ise ilişkinize daha doğrusu size veya partnerinize kafayı takmışsa, medyumlar onları bu amaçtan saptırmaya çalışırlar. Nazar değmiş ise gene bu konuda çalışmalar yaparlar.Kısaca ilişkiniz ile ilgili herhangi bir sıkıntı da hangi sebepten olursa olsun medyumlar tarafından çözülerek size yardım edilmeye çalışılır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
54 Paylaşım, 51 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir