Gerçek Medyum – Gerçek Medyumlar

Gerçek medyum olup olmadığını anlamanın yolu bazen ona işleminiz hakkında sorular sormaktır Bu şekilde gerçek medyumlar sizi tatmin edecek cevaplar verecektir.


Günümüz dünyası çok acımasız ve affetmeyen bir yer. Ne yazık ki bu acımasız dünyada herkes kötülük peşinde. Özellikle bizim işimizde gerçek medyum olduğuna insanları inandırmak oldukça zor. İnsanlar, sahtekarlar tarafından dolandırıldıkları için gerçek medyumlar arayışına girişiyorlar.

Gerçek medyum - gerçek medyumlar
Gerçek Medyum - Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Her 100 senede bir dünyaya geldiği bir çok kaynakta açıkça belirtilmiştir. Tespit ettiği olayları yada sorunları şifalandıran kişi gerçek medyum olarak adlandırılmaktadır. Yukarıda belirttiğim özellikleri taşıyan kişiler gerçek medyumlar olarak tanımlanmaktadır. Elbette medyumluk sonradan ilimle öğrenilen bir şey değildir. Elbette her ilim sahibi yada el alarak büyü yapan hocalar en iyileri demek değildir. Bunu yukarıdaki özellikleri inceleyerek daha doğru şekilde ele alabilirsiniz. Eğer size 2020’de kim şampiyon olur diye bir soru yöneltiliyorsa ve içinizde bir cevap hissediyorsanız durugörü yeteneğiniz var demektir.

Yaptırmak istediğiniz işlemin yüzlerce farklı çeşiti emin olun vardır. Ama yukarıda da bahsettiğim gibi her işlem bir kapıdır ve bu kapıyı açacak anahtar yapılacak işlemdir. Size en uygun işlemi bulup uygulamak ise en iyi medyum sorusunun cevabıdır. Yani sizi en doğru sonuca en hızlı şekilde ulaştıracak olandır. Ücretsiz bakım yapan hocalar sizlere doğru cevap verseler bile birazcık şüphe ile yaklaşmanızı tavsiye ederim. Çünkü kimse kendi çıkarı olmadan hiç bir işlem yapmaz. Size iyi şekilde yaklaşsa bile biraz şüpheci olmanızda fayda var.

Gerçek medyum konusunu incelediğinize göre kime medyum nedir sorusu ilginizi çekebilir. Eğer gerçekten kime medyum denir diye merak ediyorsanız kime medyum denilir yazımı okuyabilirsiniz.

Gerçek medyumlar genelde İsmail hoca gibi vergi levhası olan medyumlardır. Resmi ve ruhsatlı medyumlar ülkemizde ne yazık ki çok az. Dolayısıyla gerçek medyum sayısı da az ama eğer işinizin olmasını istiyorsanız ve bu uğurda uğraş veriyorsanız seçiminiz ruhsatı olan resmi medyumlardan yana olmalı. Tabi buradaki ayırım yine size kalıyor. Çünkü bazı yıldız falı bakan kişiler kendilerini medyum olarak tanıtıyor.

Gerçek Medyum Anlama Yöntemleri

Gerçek medyumlar

Bir medyumun gerçek olup olmadığını anlamanın yolu bazen ona işleminiz hakkında sorular sormaktır. İşleminizin olup olmayacağı ile ilgili sorular hoca hakkında size bazı bilgiler verebilir. İşleminizle ilgili sorudan kastım şu, bir medyuma giderek hocam siz kara büyü yapıyor musunuz? Veya spesifik olarak hocam siz papaz büyüsü (başka bir kara büyü de olabilir) yapıyor musunuz? Diye sorduğunuzda size vereceği cevaptan bu medyum gerçek mi değil mi anlayabilirsiniz. Gerekli işlemi kendi seçmesi gene gerçek medyum olduğunun göstergesidir. Bir başka gösterge medyumların olmayacak işleme olmayacak diyebilmesidir.

Kendisini medyum olarak tanıtan bir çok kimse ne yazık ki bunu demiyor. Eğer bu işlem olmaz diyorsa o kişinin gerçek medyum olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü olacak işlem vardır, olmayacak işlem vardır. Ben her işlemi yaparım diyen zaten baştan yalan söylemektedir. Çünkü belki Allah nasip etmeyecektir. O kişi nereden biliyor kesin olacağını. Kimisi de gün konusunda kesin garanti vermektedir. Bunlar da ne yazık ki insanları kandırmaya yönelik çalışmalardır.

O kadar uğraş sonrası gerçek medyumlar yine karşınıza çıkmayabilir. Günlerce arama yaparsınız, saatlerce medyumlar ile konuşursunuz ancak yine de sonuç alamazsınız. Böyle bir durumda genelde başvurulan yöntem bulundukları şehirde medyum aramaktır. Elbette böyle bir yöntem bir çok kişiye daha güvenilir gelir. Ancak unutmamak lazım ki herkes ilim sahibi değil. Fal bakan kişi de kendisine medyum demektedir. Bundan dolayı sizin kıstasınız referansları olsun. Eğer çalışmayı düşündüğünüz hocanın referansları sağlamsa elbette güvenebilirsiniz.

Gerçek medyumlar hoca demek yaptığı işlemin kesin tutacağı anlamına gelmiyor. Çalıştığınız hoca gerçekten işlem yapmış olabilir ama Allah nasip etmemiştir ve işleminiz tutmamıştır. Kendi bulunduğunuz şehirde genel de böyle bir durumda ücret iadesi alamazsınız. Ancak internetten bulduğunuz hocadan ücret iadesi isteyebilirsiniz. Böylelikle vermiş olduğunuz para boşa gitmemiş olur. Gerçek vefk yazan hocalar yaptıkları işlemin arkasında dururlar. Size hangi işlemi nasıl yaptığını adım adım anlatırlar. Böylelikle hem o hocaya olan güveninir artar, hemde o hocanın gerçek olduğunu anlarsınız.

Gerçek Medyumlar Konusunda En Çok Sorulanlar

Medyum likos kimdir?

Kendisinin söylediğine göre 20 yıldır medyumluk hizmeti vermekte. Yıldız falı bakan aynı zamanda aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptığını iddaa eden kişidir. Bu bakımlarını ücretli olarak yapmaktadır.

Medyum Ömer Yazıcı Kimdir?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

48
1 Yorum, 51 Paylaşım, 48 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.