Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Ayrıldığınızda tekrar birleşmek için çözüm bulamadığınız durumlarda geri getirme büyüsü yapan hocalar ile görüşebilirsiniz.


Geri getirme büyüsü yapan hocalar en çok başvurulan büyü yapma yöntemlerinden birisidir. Geri getirme büyüsü sizden ayrılan bir kişiyi size geri getirmek ve sizinle tekrar birleşmesini sağlamak amacıyla yapılan işlemlere verilen genel isimdir.Hayat bu her şey olabilir. Sonuç olarak her şey insanlar için. Ayrılıkta insanlar için olan bir başka şeydir. insanlar birleşirler, birbirlerini severler, sonra bazı nedenlerle birbirlerinden ayrılabilirler. Ayrılık tabii ki kolay bir şey değildir. Kimi ayrılıklar vardır ki yıllarca unutulmaz ayrıldığınız kişi.

Geri getirme büyüsü yapan hocalar
Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Ve kimse bir ilişkiye başlarken ben bundan ayrılacağım diye başlamaz ilişkiye. Ama sonuç olarak bir şekilde ayrılır insanlar. Ayrıldıklarında tekrar birleşmek için kendileri çözüm bulamaz ise geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşürler.insanlar ayrıldıkları insanları unutamaya bilirler. Bu gayet doğaldır. Onunla tekrar birlikte olmak ve eski mutlu günlerine geri dönmek isterler. Ama bir kere kişi sizden ayrılmıştır. O anda sonra yapabilecekleriniz kısıtlıdır. Sizden ayrılmış bir kişiye ne yapabilirsiniz ki zaten en fazla? Gidip boğazına bıçak dayayıp beni seveceksin, bana geri geleceksin diyemezsiniz. Bunu yapamazsınız, yapsanız dahi bu size yarar değil zarar getirecektir.

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Kişi sizden ayrıldıktan sonra yapabileceğiniz şeylerden birisi aranızı düzeltmeye çalışmaktır. Aranızı kendi çabalarınızla düzeltemezseniz bir medyuma başvurmanız gerekir. Kişinin sizden ayrılmasının sebebi sizin kişisel hatalarınız veya onun yaptığı bir hata sebebiyle olabilir. Ancak bunların yanı sıra başka nedenlerde olabilir. Sadece farazi konuşuyorum. Sevdiğinizin çevresindeki bir kişi sevdiğinize aşıktır ve sizin ilişkiniz onun yoluna taş koyuyordur. Sizin aranızı bozmak için oda bir medyuma başvurmuş ve büyü veya benzeri bir işlem yaptırmış, bu şekilde aranızın bozulmasına sebep olmuştur.

Sevdiğinize aslı olmayan şeyler söyleyerek aklını çelmiştir veya ruhani bir varlık (üç harfliler, cinler) sevgilinizin aklını çelmiştir veya ona göz koymuş aşık olmuştur. Bu sebeple ilişkiniz bitmiştir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar yaptıkları araştırma sonucu ayrılığın asıl nedenini tespit eder ve ayrılık sebeplerini ortadan kaldırarak sevdiğinizin size geri dönmesini sağlarlar.Bunlar geri getirme büyüsü şeklinde, geri getirme vefki şeklinde yada havas ilminin neredeyse her dalının kullanıldığı geri getirme tılsımıyla yapılabilir. Buna işlemi yapacak medyum karar verir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar Farklı büyülerin farklı varyasyonlarıyla kişileri geri getirebilirler veya diğer yöntemlerde de aynı şekilde farklı varyasyonlar ile kişiyi geri getire bilirler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
53 Paylaşım, 50 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir