Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Şu anda ortalıkta dolaşan sahtekâr medyumlardan dolayı geri getirme büyüsü yaptırmak isteyen kişi medyumlara güvenmez ve kendisi evde yapmaya çalışır.


Geri getirme büyüsü konusuna giriş yapmadan önce hayatımızın ne kadar farkındayız bunu belirtmek isterim. Biz insanoğlunun aldığı her nefes cennet ve cehenneme gideceğimiz günde cennette mi cehennemde mi olacağımıza karar verdiğimiz bir sınavdır. Şimdi düşünebilirsiniz bunun kararını biz mi veriyoruz diye. Evet, biz veriyoruz. Hayatımızda sürekli olarak sınanıyor.

Geri getirme büyüsü
Geri Getirme Büyüsü

Bu imtihanda vereceğimiz kararlar ve yapacaklarımız bizim cennette ya da cehennemde olmamızı sağlar. Bunun kontrolü de sadece bizim tarafımızdan gerçekleşir. Kısaca cennet mi cehennem mi hangisinde olacağımıza verdiğimiz kararlarla biz seçeriz. Ancak her birimizin yaşadığı sıkıntı farklıdır. Kimimiz aşk hayatımız ile imtihan edilirim kimimiz sağlığımız ile imtihan ediliriz. Ne ile imtihan edileceğimiz ise sadece ve sadece Allah’ın bileceği bir iştir. Kime ne sıkıntı vereceğini, o kişinin o sıkıntıya nasıl cevap vereceğini bir tek Rabbimiz bilir.Her sıkıntı farklı, her insan farklı olduğu için bize verilen imtihana karşı verilen tepkide değişiklik gösterir.

Gönül ilişkileri ile imtihan edilen kişi ayrılıkla imtihan ediliyorsa unutmayı da deneyebilir, ancak bundan ne kadar başarılı olunduğu ise tartışmalı bir mevzudur. Bu yüzden kişi hem sorunundan kurtulmak hem de mutlu olmak için geri getirme büyüsü yaptırmayı deneyebilir. Şu anda ortalıkta dolaşan sahtekâr medyumlardan dolayı da büyü yaptırmak isteyen kişi medyumlara güvenemez ve kendisi evde bu büyüyü yapmak için geri getirme büyüsü kullanılan malzemeleri araştırmaya girişirler.

Bende siz değerli kardeşlerime bu konuda bilgi vermeye çalışacağım. Öncesinde geri getirme büyüsü nedir açıklama yaparak konuya girmek istiyorum sonrasında geri getirme büyüsü kullanılan malzemeler hakkında sizlere tecrübemi aktaracağım. Lafı kalabalığı yapmadan konumuza giriyorum.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Olaya derinlemesine bakıldığı zaman bu büyü bir aşk büyüsü çeşididir. Bu yüzden aşk büyüsü de diyebiliriz. Bu büyü isim olarak geri getirme büyüsü olsa bile kullanıldığı tek işlem giden kişiyi geri getirmek değildir. Gönül ilişkisi ile ilgisi olan neredeyse her konuda yardımcı olmakta ve istenilen amaca ulaşılmasını sağlamaktadır.

Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler

Bu konuda sizlere bir şey demem ve içeriği hakkında bilgi vermem doğru olmayacaktır. Çünkü her insan ilişkisi birebir aynı değildir. Tam da bu yüzden geri getirme büyüsü yapan hocalar ile görüşmek daha doğru olacaktır. Çünkü bu büyü belirli bir kalıp ile yapılmamaktadır. Kişiden kişiye birçok farklılık bulunmaktadır. Geri getirme büyüsü yapan hocalar bu farklılara uygun hazırlıklar yaparak kişileri isteklerine ulaştırmaktadırlar.

Eğer kendiniz bu büyüyü yapmak için malzeme arayışına girdiyseniz bu büyüyü tek başınıza yapamazsınız.Çünkü bu farklılıkları ilminiz olmadığı için siz bilemezsiniz doğal olarak içeriğinde ne olması gerektiğine de siz karar veremezsiniz. Bir şekilde hangi malzemeler gerektiğini ve nelerin sizler için uygun olduğunu öğrendiniz ve bu malzemeleri kullanarak büyüyü yapmaya başladınız. Kullanacağınız ruhani varlığın yönetimini düzgün gerçekleştiremezseniz sizler için ağır sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sebepten geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşmek benim sizlere tavsiyemdir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

52
1 Yorum, 55 Paylaşım, 52 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.