Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü yapılırken birçok önemli unsur vardır. Sadece iki kaşık bağlayım bir yere bu kaşıkları gömüyüm ile yapılan işlemin herhangi bir tesiri olmaz.


Bugün sizlere en etkili bağlama büyülerinden biri olan Kaşık Büyüsü hakkında bilgi vereceğim. Her insan hayatı boyunca sıkıntılar çeker herkes sıkıntılarını gidermek için farklı bir yöntem dener. Kimi insan sıkıntısını gidermek için dinine sığınır ve medyumlardan destek almayı seçer medyumların yaptığı işlemler büyü, vefk, muska gibi işlemlerdir. Bugün medyumların yaptığı ancak ismi çokta bilinmeyen bir büyüden, kaşık büyüsü işleminden bahsedeceğiz.

Kaşık büyüsü
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsünün Amacı

Kaşık büyüsü bağlama amacıyla kullanılan bir büyüdür, büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye bağlanarak ondan ayrılmaz tekrar tekrar âşık olur. Bu büyü genelde birlikte olan ve sevgili olan çiftler için yapılır. Büyü yapılan kişi büyük bir aşk ile büyü yaptıran kişiye bağlanır. Aşk büyüleri ve bağlama büyüleri arasında çokça tercih edilen bu büyüyü yaptıran kişi sayısı hiçte az değildir. Ancak kişiler yapılan büyüyü kaşık büyüsü olarak bilmezler.

Medyumlara başvuran kişiler aşk büyüsü veya bağlama büyüsü olarak istekte bulunurlar. Durumu düşünüp tartan medyumlar kişi için doğru büyünün ne olacağına karar verirler, bağlamak ya da aşık etmek için bu büyünün doğruluğuna karar verirlerse bu büyü kullanarak kişilerin amacına ulaşmasını sağlarlar.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün genel yapılış şeklini kabaca açıklamak gerekirse; Medyumlar bazı dualar ederek iki kaşığı birbirine bağlar ve bir yere gömerler. Kaşık büyüsü yapılırken birçok önemli unsur vardır. Zaten bu önemli unsurlar büyü için esas gerekli şeylerdir. Sadece iki kaşık bağlayım bir yere bu kaşıkları gömüyüm ile büyü işe yaramaz. Bu önemli unsurlar kaşık, (Tahta kaşık, demir kaşık) bağlanan malzeme, (ip, kuşak, bağırsak) bu malzemelerin batırıldığı sıvının içeriği, kaşıkların gömüldüğü yer, kaşıkların gömüldüğü zaman dilimi, kaşıkların baktığı yön ve kaşığa işlem yaparken, gömerken okunan dualar.

Büyü genelde kişilerin isimleri, anne isimleri gibi bilgileri kullanarak ebced hesabına uygun ve denge sağlanacak şekilde kaşığa yazılarak uygulanmaktadır. Onca önemli unsur olmasının nedeni ise bu büyünün kişileri ayırmak amacıyla da yapılıyor olmasıdır. Eğer yanlış bir işlem yapılırsa kişiler bir daha bir araya gelemez.

Kaşık Büyüsü Ayırmak Amacıyla Nasıl Yapılır?

Yukarda bahsettiğim unsurlar kaşık büyüsünde ayırma işlemi içinde geçerlidir. Değişen ufacık bir detay vardır. Bu detay sayesinde kişiler ayrılır ve bir araya gelmesi sonsuza dek engellenir. Buda kaşığın baktığı yönün ters olmasıdır. Eğer büyü iç içe bakıyorsa bağlama, aşık etme, dışa bakıyorsa ayırma amacı taşır. Tabi gene içeriğinde değişiklikler olur, yani normalde bir kişiyi birbirine bağlamak için edilen dua ile ayırmak için edilen dua bir değildir.

Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bu büyüyü yaptırıp bir süre sonra tekrar medyumlara başvuran ve büyünün etkisinin azaldığını söyleyen kişiler vardır. Bunun nedeni büyüyü bağlayan nesnede bir çözülme kopma ya da kaşıklar arasında oluşan boşluktur. Bu sebeple normal kişilerin bu büyüye kalkışması doğru değildir. Bir medyuma başvurarak bu büyüyü ondan istemek en doğru şey olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

31
3 Yorum, 34 Paylaşım, 31 Beğeni

3 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

  2. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.

  3. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.