Kırk Bir Dikiş Büyüsü Nedir?

Kırk bir dikiş büyüsü yapan hocalar tarafından işlem korunmaya alınmadıysa, kilit vurulmadıysa aynı sorun büyüyü yaptıran kişilerde de görülebilir.


Bu yazımda siz değerli kardeşlerime kırk bir dikiş büyüsü hakkında bilgi vermek istiyorum. internette araştırdığımda kırk bir dikiş büyüsü hakkında gerçeklerin bulunduğu detaylı bir yazıya ne yazık ki denk gelemedim. Bu sebepten ötürü bu yazımda konu alacağım konular ilk olarak büyü nedir (Büyü hakkında bilgisi olmayanlar için) sonra kırk bir dikiş büyüsü nedir, etkileri nelerdir ve ne için kullanılır olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu büyüyü daha detaylı anlatmaya başlayarak konumuza giriş yapalım.

Kırk bir dikiş büyüsü
Kırk Bir Dikiş Büyüsü

Kırk Bir Dikiş Büyüsü Nedir ?

Büyüler içerisinde çok eski tarihlere kadar dayanan kırk bir dikiş büyüsü islamiyet öncesinde ibraniler tarafından yapılan bir büyüydü. Zamanla islam’ın yaygınlaşması ve Havas ilminin insanlar tarafından bilinir hale gelmesi bu işlemi daha güçlü bir hale getirdi ve islam’ın bir parçası haline geldi. Kara büyü sınıfına giren bu büyü günümüzde bu büyüyü yapan hocalar tarafından yapılan ve intikam için, gönül ilişkilerini düzenlemek için kullanılır ve yapılan kişiye ruhsal, fiziksel tahribat vermek için kullanılabilir. Kara büyü dedik ancak bir yanlış anlaşılma olsun istemem. Kişiler için yapılan özel işlemlerle bu işlemde kara büyü oluşuna dair etmenler ortadan kaldırılır.

Etkileri

Bu büyünün birçok farklı etkisi vardır. Sizde “şu” sıkıntı varsa kesinlikle size bu büyü tesir etmiş diyemeyiz. Birçok farklı şekilde etki gösterebilmektedir ancak genel büyü belirtileri de bu büyünün etkileri arasında sayılabilecektir. Yani

  • Uyurken dişlerin ses çıkarması.
  • Aşırı yorgunluk.
  • Uyurgezerlik.
  • Uyku düzensizliği.
  • Kabuslar görmek ve kabuslarla uyanmak.
  • Sürekli üzerinde ağırlık hissetmek.
  • Enerji düşüklüğü.

Bu büyünün en bilinen belirtileri ve etkileri içerisinde sayılabilir. Kırk bir dikiş büyüsü yapan hocalar tarafından işlem korunmaya alınmadıysa, kilit vurulmadıysa aynı sorun büyüyü yaptıran kişilerde de görülebilir. Bu sebepten ötürü işinin ehli tecrübeli hocalar ile görüşmek şarttır.Belirtmekte fayda var ki sizde bu bahsettiğim sıkıntılar varsa kesinlikle üzerinizde büyü var ya da üzerinizde kırk bir dikiş büyüsü var diyemeyiz. Öncelikle bu sıkıntılarla ilgili bir doktor ile görüşmek daha faydalı olacaktır doktordan fayda alınamazsa medyumlara bu konuda bakım yaptırmak daha doğru olacaktır.

Ne İçin Kullanılır ?

Kırk bir dikiş büyüsü yapan medyumlarla görüşen kişiler genel olarak bu büyüyü intikam amacıyla kullanır. Her insanın intikam anlayışı farklı olduğu için birçok farklı intikam amacıyla kullanılır. Kişilere fiziksel ve ruhsal tahribat vermek, iki çiftin arasını bozmak ve ayırmak, kişinin erkekliğini bağlamak, maddi konuda kişiye sorunlar yaşatmak ve sıkıntıya sokmak, hastalıklar musallat etmek, kendine deliler gibi aşık edip aşkından deli etmek gibi birçok amaç için kullanılabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
1 Yorum, 50 Paylaşım, 47 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir