Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü, kısmet bağlandığı durumlarda genel olarak bu işlemlere başvurulmaktadır. Kısmet açma çalışması için bir


Müslüman kardeşlerimiz bazen kendilerine eş bulma konusunda sıkıntı çekip zorlanabiliyorlar ve kısmet açma büyüsü başvurmak istiyorlar. Sadece eş bulma değil iş bulma ve insanın kaderinde belirli olmayan bazı konularda sıkıntı çekebiliyorlar. Bu durumda her Müslüman gibi akıllarına kısmetlerinin açık olmadığı, kısmetlerinin kapalı olduğu geliyor akıllarına. Bu konuda haksız sayılmazlar.

Kısmet açma büyüsü
Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Kapalı Olduğunda Neler Olur ?

Bir kişinin kısmeti kapalı ise her konuda zorlanabilmektedir. Yani eş bulma ve iş bulma dahil her konuda zorluk ve sıkıntı çekebilirler. Bu durum bazen Allah tarafından bize bir sınav mahiyetinde gerçekleşebilmektedir. Bazen ise kişinin kendi yaptığı yanlışlar ve dış etmenler sebebi ile gerçekleşebiliyor. Bazı durumlar vardır ki doğuştan kişinin kısmeti kapalıdır. Kendine çekim konusunda enerjisi düşüktür.Bu ve benzeri birçok sebeple kişinin kısmeti kapalı olabilir. Kendi yaptığı yanlışlar nedeniyle kısmetinin kapalı olmasının nedeni daha çok 3 harfli dediğimiz ruhani canlılar nedeniyle olur. Kişi yaptığı yanlış bir hamle ile cinleri sinirlendirebilir. Onlara karşı yapılmış bir yanlış olarak görebilir ve o kişinin kısmetinin kapanmasına neden olabilir.

Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar ile yıldızname bakımı yaptırırsanız tam olarak üzerinizdeki sorunun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.Bunun dışında günlük yaşantısında gerçekleştirdiği bir davranış yüzünden sıkıntı olmuş ve bu yüzden kısmeti kapanmış olabilir. Dış etmenler yoluyla kişinin kısmetinin kapalı oluşu büyüye bağlı olabilmektedir. Ya da haset bir çift göz kişini kısmetini bağlayabilir. Bağlama büyüsü altında yapılan işlemlerden biriside kişinin kısmetinin bağlanmasıdır. Yani kısmet bağlanmış olabilir. Bağlama büyüleri dışında kişinin kısmetinin bağlanması için birden fazla yöntem vardır.

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Medyumlar

Bunlar kişinin kısmetini bağlar ve iş, eş bulma konusunda yollarını kapatabilirler. Bazı durumlarda kişilerinin büyüklerine yapılan bir işlem bile o kişinin kısmetini kapatabilir. Kişinin annesine babasına ya da aile fertlerinden birine ya da ailenin tamamına yapılan bir işlem kişinin doğumundan itibaren onu etkileyebilir. Buda gene 3 harfli denilen varlıkların musallat olması ile aynı sayılabilir. Çünkü yapılan işlem kabaca budur. Bu sebepler dışında tamamen doğuştan gelen bir sebeple kişinin enerjisi düşüktür ve bu yüzden kısmet konusunda şanssızdır. Kısmetinizin kapalı olmasının nedeni enerjinizin doğuştan gelen sebeplerle düşük olmasıysa bu konuda da gene belirli kişiler çözüme ulaştırabilirler. Kısaca bahsedecek olursak kısmet kapalılığı konusunun birçok sebebi ve bu birçok sebebin farklı çözüm yolları vardır.

Kısmet açma büyüsü ilk olarak kısmet kapalılığının nedenini tespit edip bu sebebin ortadan kaldırılması ile gerçekleşir. Kısmet açma işlemi sizin kısmetinizin kapalılık nedenine bağlı olarak zorluğu artar ya da azalır. Bu kısmet kapalılığının sebebine bağlıdır. Eğer kısmetiniz bir büyü sebebiyle kapalıysa büyü bozularak kısmet açma işlemi yapılabilir. Ya da kısmet kapalılık nedeni enerji düşüklüğü ile bioenerji tedavisi ile bu sıkıntının üstesinden gelinebilir. Kısmet açma büyüsü yapan hocalar bu sıkıntıların hepsinin giderilmesinde sizlere yardım edebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

37
40 Paylaşım, 37 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir