Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsü bir bağlama büyüsü aynı zamanda muhabbet eksikliği yaşayan kişiye yapılmış bir ayrılık büyüsü niteliği taşımaktadır. Yani kişiler aynı


Muhabbet eksikliği ve çiftlerin birbirine olan ilgi eksikliği aile içindeki mutluluğu azaltmaktadır. Muhabbet büyüsü yapan hocalar bu konuda yardımcı olurlar.

Muhabbet büyüsü
Muhabbet Büyüsü

Muhabbet eksikliğinin birçok sebebi olabilir.

Bu muhabbet eksikliği sebebinin tespiti uzman bir medyum tarafından gerçekleştirilir. Muhabbet eksikliğinin birden fazla nedeni olabilir. Bu nedenler büyü, ruhani bir varlığın size kafayı takması, kısmetiniz ile ilgili bir değişme, enerjiniz ile ilgili bir değişme muhabbet eksikliğine sebep olabilir.Muhabbet eksikliğinin nedenleri birden fazla olduğu için, kişiler bu konudaki sıkıntılarını medyumlara anlatırlar, medyumlar sıkıntının kaynağını bulurlar ve sıkıntının giderilmesini sağlarlar.

Muhabbet eksikliği eğer bir büyü sebebiyle oluyorsa medyum bu büyüyü tespit eder ve büyüyü bozarak muhabbet eksikliği sıkıntısını giderirler.Tabii büyü konusunda bahsettiğim gibi birçok farklı tür büyü vardır. Her bir büyü için farklı bir büyü bozma işlemi vardır ve medyumlar buna göre hareket ederler. Muhabbet eksikliğinin nedeni bir bağlama büyüsü ise medyumlar bu bağlama büyüsünü bozarlar ya da bağlandığı kişinin hedefini değiştirirler. Kısaca hedef şaşırtma diyebiliriz. Bağlanılacak kişi değiştirilir ve muhabbet eksikliği yaşanan kişiye bağlanılması sağlanır.

Muhabbet Büyüsü

Bu tür bir bağlama büyüsü aynı zamanda muhabbet eksikliği yaşayan kişiye yapılmış bir ayrılık büyüsü niteliği taşımaktadır. Yani kişiler aynı büyüyü kullanarak bağlama işlemi yaptığı gibi ayırma işlemi de yapabilirler. Medyumlar burada muhabbet eksikliğini gidermek için büyü bozmaya başvurabilir (Ancak bu sefer yapılacak işlemler daha farklı olacaktır) ya da muhabbet eksikliği yaşayan kişiyle aralarının daha iyi olması için çalışırlar.Ruhani bir varlığın sizle kafayı bozması durumunda muhabbet eksikliği olduğunda ise medyumlar ruhani varlığı yönlendirmeyi seçerler. Ruhani varlığın sizinle kafayı bozması dememiz, ruhani varlığın size aşık olması demektir. Bu sebeple partneriniz ile aranızı bozmaya çalışması diyebiliriz.

Bunun yanı sıra sizin yaptığınız bir yanlış yüzünden bu ruhani varlık size de dadanabilir. Az önce de belirttiğim gibi bu gibi durumlarda medyumlar ruhani varlığı yönlendirmeyi tercih ederler.Genel olarak yönlendirilebilir olan ruhani varlıklar bazı durumlarda yönlendirilmeye tercih etmezler. Amaçlarında tabiri caizse inat ederler. Bu durumda muhabbet büyüsü yapan medyumlar bir şey yapamaz.. Ancak emin olun ismail hoca sizi yüzüstü bırakmayacaktır. Ve bu durum için gerekirse o ruhani varlığın canını yakarak sizden uzaklaştırmaya çalışacaktır.

Tabii bu işlemleri yapmadan önce ismail hocanın muhabbet eksikliğinin asıl sebebini tespit etmesi gerekir.Muhabbet eksikliği yaşayan çiftlere bakım yapıldıktan sonra muhabbet büyüsü yapan medyumlar gerekli işlemlerin ne olduğuna karar verirler. Bu kararı sıkıntı yaşayan çiftlere iletiler. Çiftler tarafından ona alındığında gerekli işlem yapılır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

32
1 Yorum, 35 Paylaşım, 32 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.