Tütsü Nedir ? Tütsünün Faydaları

Bazı aşk büyüleri, ayırma büyüleri, soğutma büyüleri, şirinlik büyüleri, kısmet açma büyüleri ve bağlama büyüleri için tütsü kullanılabilir.


İnternette araştırma yaptığımda bu konu hakkında yeterli bilgi olmadığını fark ettim ve önemini siz değerli kardeşlerime aktarmak istiyorum. Bu yazımda tütsü nedir, ne işe yarar, kullanım alanları ve kullanım şekilleri, faydaları, tarihi, kimler kullanır, kimden alınır ve tavsiyeleri anlatarak sizleri bilinçlendirmek istiyorum. Lafı daha fazla uzatmadan yazımıza başlayalım.

Tütsü
Tütsü

Tütsü nedir?

insanlığın ilk çağlarından berri kullanılan tütsü büyülü çalışmaların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Negatif enerjileri uzak tutmak için kullanılan kullanım şekli genelde yakılma ile olur. Yakılarak oda belirli bir dumana maruz bırakılır ve yakıldığı bölgedeki kötü enerjiyi uzak tutmayı amaçlar. Yaptığı etki ise oluşturduğu koku ile ruhani varlıkları rahatsız etmek ve onları uzaklaştırmak üzerinedir.

Ne Amaçla Kullanılır ?

Kötü amacı olan ruhani varlıkları uzak tutmak için kullanılmasının yanı sıra büyülü ayinler içinde kullanıldığı durumlar vardır. Bazı ruhani varlıkları uzaklaştırırken bazıları etrafına toplar. Tütsü ile büyü yapan hocalar yakarak belirli büyülü sözler söyler ve belirli bir ritüelde ayin yaparak ruhani varlıkları ortama çağrılabilir sonrasında bu varlık belirli araçlar ile kontrol altına alınarak bir işlemi yerine getirebilir ya da bir kişinin himayesi altına girmesi sağlanabilir.

Kullanım Alanları ve Kullanım Şekilleri

Tütsünün büyü yapmak için kullanılması en yaygın yöntemler arasındadır. Bazı aşk büyüleri, geri getirme büyüleri, ayırma büyüleri, soğutma büyüleri, şirinlik büyüleri, kısmet açma büyüleri, bağlama büyüleri için varlık çağırılırken kullanılabilir. Ancak kullanım şeklinde farklılıklar gözükür. Kimi büyülerde direk yakılıp kokusu etrafa sindirilirken büyülü sözler söylenir, kimi büyülerde ise belirli sıvılara sokularak üzerine tutunan sıvıyı sıçratarak yapılır, kimi büyülerde sıvıya sokulur ve o sıvı ile belirli bir yüzeye belirli şeyler yazılır ve söylenir.

Kimi zaman tütsü bir sıvıya sokulur ve yanan bir başka bu sıvıya sokulan sıvı sıçratılır, kimi büyülerde önce yakılır sonra sıvıya söndürülür, kimi zaman parçalara ayrılır ve belirli bir sıvının içine konularak bekletilir tabiri caizse çözdürülür ve o sıvı ile işlem yapılır. Daha birçok şekilde kullanılarak büyü yapımında kullanılabilir.

Faydaları

Faydaları hem fiziki olarak hem de ruhani olarak vardır. Tütsünün yakılması vücuttaki sinirleri yatıştırdığı ve gevşettiği bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Daha rahat olan insan daha mutlu bir yaşantı elde edecektir. Ruhani olarak bir diğer faydası ise evdeki kötü enerjiyi uzaklaştırması ve bulunulan ortamı daha katlanılabilir daha iyi bir hale getirmesidir.

Tarihi

Tütsülar ile büyü yapan medyumlar çok uzun zamandır işlemlerinde kullanmaktadırlar. İlk görüldüğü düşünülen zaman Çin tarihi olarak düşünülse de durum daha farklıdır. Şamanizm tutun islam’a kadar neredeyse her dinde ile ilgili önemli şeyler bilinmektedir.

Kimler Kullanır

Tütsüyü genel olarak medyum hocalar, cinci hocalar, profesyonel medyumlar, ünlü medyumlar, dürüst medyumlar, güvenilir medyumlar, işinin ehli medyumlar büyü yapan hocalar olarak adlandırabileceğimiz gerçek medyum ismail Aktaş gibi hocalar tarafından kullanırlar.

Kimden Alınır, Tavsiyeleri

Tütsü birçok yerden elde edilebilen bir ürün olmasıyla birlikte herkesten alınmasını tavsiye etmediğim bir ürün. Sadece güvendiğiniz bildiğiniz kimselerden almanızı tavsiye ederim. Çünkü gerçekten istenilen etkiyi yaratacak gerçek verilmeyebilir. Bu konuda da büyük dolandırıcılık dönmektedir. Bu sebepten almadan önce gerçek medyum bularak gerçek medyum ile iletişime geçilmeli ve onun aracılığı ile alınmalıdır. Tütsü tavsiyesi olarak da direk gidin şu alın diyemem bu konuda telefon ile güvenilir medyum bularak görüşmek ve sorununuzu ona aktarmak gerekir sonrasında size konu ile ilgili önerecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

52
5 Yorum, 55 Paylaşım, 52 Beğeni

5 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hocam sizden Allah razı olsun yıllardır iş konusunda bi düzen tutturamamıştım. Dualarınızla ve işlemlerinizle çok şükür hayatım düzene girdi.