Birleştirme Büyüsü

Birleştirme büyüsü yapan hocaların amacı ayrılan eşleri birleştirmektir. Ayrılan iki kişinin aralarındaki sıkıntı keşfedildikten bu sıkıntının doğuşuna


Birleştirme büyüsü adındaki büyüyü büyü yaptırmak isteyen veya biraz olsun büyüye ilgisi olan kişiler mutlaka duymuştur. internette bu büyüyü araştırdığında ise yeterli bilgiyi elde edemediğinizi fark etmişsinizdir. Hakkında yeterli ve doğru kaynakların olmaması can sıkıcı bir durum olduğu için sizlere bu büyünden bahsetmem gerektiği kanaatine vardım. Bu yazımda ele alacağım konular birleştirme muskası, ayrılan eşleri birleştirme büyüsü, yapılış amaçları, nasıl yapılır olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza giriş yapalım.

Birleştirme büyüsü
Birleştirme Büyüsü

Birleştirme Büyüsü

Birleştirme muskası olarakta bilinen birleştirme büyüsü geçmişten günümüze kadar gelmeyi becerebilmiş oldukça güçlü bir işlemdir. Birçok medyum tarafınca seçilen ve uygulanan bu büyü muska olarak anılması doğru değildir ancak içeriğinde ve yapılışında muskayı anımsattığı için birleştirme muskası denilmektedir. Yoksa işleyiş bakımından muska ile uzaktan yakından alakası yoktur.Yıllar önce gök tanrı inancındaki Şamanistler tarafından yapılan bu işlem Türklerin din değiştirmesi üzerine kendine islam’da da yer bulmuştur. Havas ilminin de gücünü katarak gök tanrı zamanında olduğundan çok daha güçlü bir hale gelmiştir. Genel olarak etkileri rüya aleminde görülür ve iki kişinin birbirini rüyasında görmesini sağlar.

Ayrılan Eşleri Birleştirme

Birleştirme büyüsü yapan hocaların amacı ayrılan eşleri birleştirmektir. Ayrılan iki kişinin aralarındaki sıkıntı keşfedildikten bu sıkıntının doğuşuna sebebiyet veren durum anlaşılmaya çalışılır bu durum büyü olabilir, bir musallat olabilir, iki kişinin arasındaki gerçek bir anlaşmazlık olabilir. Bunun tespitini yaptıktan sonra konuyu gidermeye ve tersine çevirmeye yönelik olarak bu büyüyü, muskayı yapar. Sadece ayrılan kişileri birleştirmek için değil birçok farklı amaç için kullanılır. Ne amaçla kime nasıl kullanılacağına sadece Medyum ismail Aktaş Hoca gibi işinin ehli gerçek medyumlar karar verebilir.

Yapılış Amaçları

Birleştirme büyüsünün yapılış amacı genel olarak iki kişiyi tekrar bir araya getirmektir. Ancak kişilerin durumuna göre modifikasyonlar sağlanarak ayırma, aşık etme, evlendirme gibi birçok farklı amaçla da kullanılabilir. Bunun yapılmasını sağlayan ise birleştirme büyüsü yapan medyumlardır. Medyumlar kullandıkları malzemeler, kullandıkları varlıklar yardımı ile kişilerin isteği ne ise bu konuda yardımcı olabilirler.

Birleştirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bu konuyu etkileyen birçok etmen bulunmakta. Örneğin büyüyü yaptıran kişi, büyü yapılan kişi, birleştirme büyüyü yapan medyum, büyünün ne amaçla yapıldığı, büyünün işlemesi için hangi varlık kullanılmalı gibi. Duruma göre olabilen şeylerden birisi kurban kesmektir. Kimi zaman kurban kesilip organları ile işlem yaparken kimi zaman böyle bir şey yapmaya gerek kalmaz. Kimi zaman belirli bir madde ile halledilebilirken kimi zaman birden fazla nesneye ihtiyaç vardır. Bu büyü yapılırken olmazsa olmazı ebced ve havastır bunlar bilinmeden yapılmaz bunlar olmadan yapmaya çalışan kişinin işlemi olmaz ve kişiye sorunlar çıkabilir. Bu yüzden işinin ehli iyi bir medyum ile görüşerek işleminizi onlara yaptırın diyorum.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

36
1 Yorum, 39 Paylaşım, 36 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sevdiğimin sevgisini siz olmasanız kazanamazdım hocam. Allah sizden bir değil bin kez razı olsun.