Büyü Bozma Yöntemleri

işinin ehli uzman medyum hangi durum ve koşul olduğu fark etmeksizin her türlü büyü bozma işlemini gerçekleştirir. Büyü Bozma Yöntemleri işlemlere göre değişir


Büyü bozma işlemi, size yapılan bir büyünün bozulmasını ya da yapılan büyünün etkilerini tersine çevirmenizi sağlayan işlemlere verilen genel isimdir. Bu işlem için ilk olarak hangi sıkıntıları çektiğiniz tespit edilmeli. Sonrasında bu sıkıntıların kaynağının gerçekten büyü olduğundan emin olmalı sonrasında ise hangi büyü ile bu sıkıntıları yaşamanızı sağladığı tespit edilir.

Büyü bozma yöntemleri
Büyü Bozma Yöntemleri

Tespit edilen büyü ile ilgili gerekli tedavi ne ise medyum tarafından o işlem yapılır ve büyü bozma işlemi gerçekleşmiş olur.Kimi durumlarda yapılan büyü işlemini terse çevirmek için büyünün etkisini terse çeviren işlemler yapılır. Yani büyü sahibine geri döner. Bazı durumlarda gene büyü etkisi ters çevrilir ve size yapılan büyünün beklendiği şekilde gerçekleşmesi değil tam tersi etki yapması sağlanmış olur. Medyumların yapılan işlemi ve diğer şeyleri bulmaya çalıştığı işlem bakım olarak geçmektedir.Yapılan bakım ile kişinin her türlü sıkıntısının kaynağı tespit edilir. Bu işlem her büyü için aynı değildir.

Büyü başlığı altında bahsettiğim gibi farklı büyü renkleri farklı büyü türleri her amaç için kullanılabilecek birçok farklı büyü olduğundan bahsetmiştim. Büyü bozma işleminin zorluğu ve farklılığı da buradan gelmektedir.Yani kişi size kara büyünün alt sınıflarından olan bir büyü ile aşk büyüsü yapmıştır. Bu büyü için yapılacak büyü bozma işlemi farklı kırmızı büyünün alt sınıflarından olan bir büyü ile yapılan aşk büyüsünün bozulması çok çok farklı olabilmektedir. Ama işinin ehli uzman bir medyum için hangi durum ve koşul olduğu fark etmez her türlü büyü bozma işlemini gerçekleştirir.

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma işleminin farklılığı birçok şeye göre değiştiği için size nasıl büyü bozulduğundan bahsetmeyeceğiz. Ancak büyü bozmada genel olarak gerçekleşen şeylerden bahsedebiliriz. Fiziksel olarak bir rahatlama hissedersiniz. Büyünün büyük yada küçük olması, hangi amaçla yapıldığı fark etmeksizin üzerinizde bir ağırlık olacaktır. Bu ağırlık büyünün büyüklüğüne göre değişmektedir.

Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız hemen uzman bir medyum ile görüşerek Büyü Bozma işlemi yaptırmak istediğinizi belirtiniz. Eğer üzerinizde bir ağırlık yoksa ve yine hayatınızın normal seyrinden çıktığını fark ettiyseniz bu durum Kırmızı Büyü grubuna giren bir büyü ile yapılmış olabilir.Her iki durumda da büyünün bozulmasını sağlayacak medyumlardan destek alabilirsiniz. Üzerinizdeki baskının, ağırlığın nedeni ise çoğu durumda büyünün gerçekleşmesini sağlayan şey ruhani varlıklardır. Medyum yaptığı işlemler ile bu ruhani varlıkları sizinle iletişime geçmesini hedeflerler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

38
41 Paylaşım, 38 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir