Büyü Yapan Medyum

Büyü yapan medyum bulsanız dahi ona tam kalbiniz ile güvenmeniz oldukça zordur. Bu sebepten sertifikalı medyumları bulmanız ve işlemlerinizi onlara


Günümüz şartları sebebiyle insanlar birçok sıkıntı yaşamakta bu sıkıntılarından çözümü farklı yollarla aramaktalar. Bazı insanlar sorunları ile yüzleşirken kimisi sorunlarından kaçmayı yeğler. Herkes bir şekilde sorun yaşar ve dediğim gibi her insanın sorunlar ile başa çıkma şekli farklıdır. Kimi kişiler ise dinlerine sığınarak sorunlarından arınmak ve kurtulmak isterler. Kimisi dua eder, kimisi tespih çeker, kimisi adak adar, kimisi ise büyü, muska, tılsım, iksir, vefk gibi yöntemlere başvururlar. Burada devreye medyumlar girer ancak insanlar medyumlara güvenemediği ve düzgün medyum bulamadığı için büyü yapan medyum aramaya başlarlar.

Büyü yapan medyum
Büyü Yapan Medyum

Büyü Yapan Medyum

Bu konuda sizlere yardım etmeye çalışacağım ve büyü yapan medyum arayışınıza son vermeye çalışacağım.Öncelikle hepinizi anlıyorum ki bu dönemde medyum bulmak medyumlara güvenmek oldukça güç. Çünkü son zamanlarda ortaya medyumluk denen bir piyasa çıkmış ve bu piyasa sahte medyumlar ile doldurulmuş durumda. Doğal olarak o kadar seçenek olunca insan hangisine güveneceğini kimi seçeceğini bilemiyor ve büyü yapan medyum diye arayışa girip gene sahte medyumların açtığı medyum yorum sayfalarında düzgün medyum aramaya girişiyorlar. Diğer rakiplerini piyasadan atmak için bu tür yöntemlerle ismini karalayıp kişiye çamur atarak kendi pazar paylarını arttırmaya ve insanları daha çok dolandırmaya çalışıyorlar.

Sahte Medyum Hocalara Dikkat

Ben siz değerli kardeşlerimin böyle bir şey yaşamasını hiç istemem.Günümüz koşullarında para kazanmak oldukça zor olduğu için kimsenin parasını çöpe atmasını istemem. insanlar asgari maaş alıp bununla evlerini geçindirmekte, üstüne para biriktirmekte, sonra bir kişi çıkıp yaşadığın sorunları bitireceğim deyince inanıp elindeki, avucundakini her şeyini ona vermekte. Elindekini avucundakini bütün biriktirdiğini tek bir laf üzerinden feda etmekte. Bu Allahtan korkmaz kuldan utanmazları Allah’a havale etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden ve siz değerli kardeşlerimize Allahtan sabır diliyorum.

Büyü Yapan Medyum Nereden Bulabilirim ?

Büyü yapan medyum bulsanız dahi ona tam kalbiniz ile güvenmeniz oldukça zordur. Bu sebepten sertifikalı medyumları bulmanız ve işlemlerinizi onlara yaptırmanız gereken en doğrusu olacaktır. Bu medyumların sayfalarındaki yorumlara bakarak başarılarını görebilirsiniz. Kendi çevrenizden aldığınız tavsiyeler ile medyumlara başvurabilirsiniz. Bunların yanı sıra para iadesi yapan medyumlarla çalışmanız sizler için en mantıklı ve iyisi olacaktır. Bu taktikler dışında büyü yapan medyum bulmak için pek bir taktik ve yöntem ne yazık ki yok

Bahsettiğim tavsiyeleri dikkate alarak bulduğunuz medyumlardan yarar göreceğinizi düşünmekteyim. Diğer türlü denk geldiğiniz medyumlar sizler için biraz soru işareti oluşturmalıdır. Ancak söylediğimi kesinlikle yanlış anlamayın. Sertifikası olmayıp üst düzey medyumluk yapan nice insan bulunmakta bu sektörde. Kendisi bazı sebeplerde dolayı sertifika alamamış ancak üst düzey bilgiye sahip medyumlar vardır. Lütfen söylediklerim yanlış anlaşılmasın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

33
36 Paylaşım, 33 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir