Derin Hocalar

Derin hoca, derin medyum yada derin hocalar halk tabiri ile bilinen medyumlardır. Eğer gerçek bir hoca arıyorsanız derin hocaları araştırınız.


Medyumları halk arasında derin hocalar olarak duymaktayız. Genelde derin hoca yada derin medyum olarak tabir edilir. Bu kişiler genelde insanların manevi sıkıntılarını giderirler. Yapmış oldukları özel çalışmalar insanların dertlerini giderir, bazı hastalıkları iyileştirir.

Derin hocalar
Derin Hocalar

Derin Hocalar

Medyum kelimesi biliyorsunuz paranormal bir şekilde olayları yöneten insanlara deniyor. Derin hocalar demek de bu işin en derinini bilen medyum demek. Medyumluk konusunda bütün ilme sahip olan kişilere denir. Eğer gerçek hoca arıyorsanız karşınıza çok fazla sonuç çıkabilir. Ama bu hoca dediklerimiz bir elin parmağını geçmez. Hele de Türkiye gibi bir yerde araştırma yapıyorsanız gerçek hocalara rastlama ihtimaliniz çok daha düşüktür. Çünkü bilemezsiniz hangisi gerçekten iyi medyum, hangisi gerçekten güvenilir medyum. Bunun için en çok tavsiye edilen medyum ile iletişime geçmeniz gerekir.

Gerçek medyum konusunda merak ettiğiniz sorular var mı? Peki bulduğunuz medyumların gerçek olup olmadığını merak ediyor musunuz? Gerçek bir medyum ararken nelere dikkat etmeniz gerektiğini gerçek medyum yazımda bulabilirsiniz.

Medyum hocalar gözlerindeki perde Allah’ın izni ile kaldırılmış üçüncü gözleri açık kalpleri açık ve her ihtimali görebilen kişilerdir. Bu yeteneklerini, bu görü yeteneklerini Allaha borçlulardır. Yetenekler nasıl Allah tarafından bahşedilmiş ise gene onun izni alınarak kullanılır. Şayet Allah yüce yaratıcı ve tek gerçek hakimimizdir. Doğuştan gelen yeteneklerden bazıları hüddamlar ile iletişim, ledün ilmi veya havas ilim adı altında geçmektedir. Ledun ilminin tamamı bir kişiye teslim edilemeyecek kadar keskin kuvvetli ve tehlikelidir.

Ledun ilmi tanımı için: https://tr.wiktionary.org/wiki/ilm-i_led%C3%BCn

Derin Hoca

Çoğunuz bu kelimeyi duymuşsunuzdur ya da belki sizde derin hoca diyorsunuzdur. Kelimenin anlamına bakıldığında normal bir hoca ile medyumun nasıl bir farkı olduğu ortaya çıkıyor. Yıldız falı bakan falcılar da kendilerine medyum demekteler. Ancak bu hocalar gerçekten aradığınız hocadır. Kişilere özel çalışmalar yaparak manevi sıkıntılarını giderirler. Derin kelimesi yüzeyden içeri çok inen anlamındadır. Gerçek bir hoca bulduğunuzda bu kelime tam anlamıyla ortaya çıkar. Yani derin demek yüzeysel olarak bilmek değil bu ilmin derinlerinde yüzmektir.

Derin Medyumlar

Derin medyum
Derin Medyum

İnsan doğası gereği birçok açıdan farklı ve gelişmiş bir yapıya sahiptir. İşte bu husus medyumluk ekseninde incelendiği zaman ortaya gelişmişlikten ziyade derinlik çerçevesinde gözlenir. Derinlik algısı medyumlukta bilgeliğin,  ilmin, bu ilimlerin insan için en faydalı biçimde kullanılması durumunu atfetmektedir. İşte bu durum, birçok insan tarafından alanında uzman olan her konuya vakıf olup insanların sorunlarına en kalıcı çözümleri sağlayan bu bireylere derin medyumlar denilmesini sağlar.

İnsanlar yaşamları içerisinde hiç istemedikleri sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bazen kendiliğinden oluşan talihsiz durumlar ile meydana gelebilir; bazen de insanların çevresindeki kötü kişiler tarafından yapılan büyüler ile ortaya çıkar. Ancak bu büyüler bozulmadan herhangi bir şekilde etkisinden kurtulmak mümkün değildir. Sıradan, doğuştan yetenekli olmayan cinci hocalardan destek almak da bunu çözmez.


Mutlaka doğuştan gelen yetenekleri eşliğinde derin medyumlar üzerinden yardım almak büyük öneme sahiptir. Bu kişiler insanların manevi sıkıntılarını gidermek için doğuştan gelen yeteneklerini kullanırlar. Çünkü hocalar bu konuda her iki taraf ile etkileşim içerisinde kalırlar ve gerektiği zamanlarda yardım alırlar.

Derin Medyumlar ve Derin Hocaların Vakıf Oldukları İlimler

İlim ile uğraşan sahip olduğu alanda çalışma yürüten insan her açıdan profesyonelleşerek diğer insanlar hatta kendi alanlarıyla ilgili faaliyet yürütenlerden bilgisel alanda üstün olmasında büyük etki etmektedir. İşte medyumluk ve hocalıktaki derinlik algısı bu eksende oluşmaktadır.

Toplum içinde olan medyumluk yapan bireyler kendilerini alanında tecrübeli olarak tanıtırlar. Nitekim hocaların öyle bir kaygısı yoktur. Çünkü ilimleri, bilgileri insana yaklaşımları, onların toplum tarafından, topluma sağladıkları faaliyetler nedeniyle bu şekilde bilinirler. İşte bundan dolayıda halkın içinde farklı bireyler olarak tanınır.

En genel manada insanın başına gelecek her türlü musibeti ve şerri çözerler. Havas ilmi, vefk, büyü, hüddam sahibi olma, gözle görünmeyenler ile bağlantı kurabilme, parapsikolojik sorunların çözümü, anatomi ve astronomi ilimleri ile birlikte kuran ilimlerine vakıf olma, muska yapabilme ve yaptığı her adımda insanların sorunlarına net çözümler sağlayan hocalar.

Derin Hoca Arıyorum

Türkiyenin her yerinde farklı medyumlara rast gelebilirsiniz. Kimisi falcıdır, kimisi hocadır. Gerçek bir derin hoca arayışına girdiğinizde yazdığım ve verdiğim bilgiler neticesinde sonuç alabilirsiniz.

İstanbul’da Derin Hocalar

Ankara’da Derin Hoca

En Derin Hocalar


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

27
1 Yorum, 30 Paylaşım, 27 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hocamı bir arkadaşım sayesinde öğrendim. Elinizi kaç kere öpersem öpeyim hakkınız ödenmez hocam. Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış.