En iyi Medyum

En iyi medyum bulmak için biraz zaman harcamanız gerekecektir. Gerçek medyum yada uzman medyum arayışına girdiyseniz bunun bazı detayları vardır.


insanlar hayatlarının her döneminde sıkıntı çekerler, bu sıkıntıları atlatmak için herkes farklı bir şey yaparken kimileri dinlerine sığınarak din yoluyla bu konuya çözüm ararlar, bu şekilde çözüm arayan kişiler medyumlara başvurmayı tercih edebilmektedirler. Medyumlara başvurmayı düşünen kişi kendi şehrinde medyum arar örneğin; Ankara medyum, istanbul medyum, izmir Medyum gibi bunların yanı sıra en iyi medyum tarzı aramalar yapılmaktadır. Öncelikle şehir bazlı medyum arayışı boşa yapılan bir çabadır. Gerçek medyum yada uzman medyum arayışına girdiyseniz bunun bazı detayları vardır.

En iyi medyum
En iyi medyum

En iyi Medyum

iyi bir medyumun aynı şehirde olmasına ihtiyaç yoktur. işinde en iyi medyum şehir farkına, kilometrelerce farka aldırış etmeden insanların imdadına yetişebilmektedir. Bu yüzden şehir bazlı medyum araması, kendi şehrinizde ikamet eden medyum araması yapmayınız, bunun yerine en iyi medyum gibi aramalar sizi daha kesin sonuçlara götürecektir. Yazımızın bu kısmında medyum dedik ancak medyumların kim olduğundan ve neler yaptığından bahsetmedik. Dilerseniz gelin medyum nedir, medyum kime denir ve medyumlar neler yaparlar kısaca bahsedelim.

Medyum Nedir, Medyum Kime Denir?

Özel ilim ve yetenekler ile kendini geliştirmiş, dinine bağlı ve din insanı diyebileceğimiz bir kesim insanlardır. Bu özel ilim ve yeteneklerini insanların sıkıntılarını gidermek adına kullanırlar.

Gerçek Medyum

insanların sıkıntılarına bildikleri özel ilimleri kullanarak yardım ederler.Bu ilimler nelerdir; Havas ilmi, ledün ilmi, hüddam ilmi başta olmak üzere birçok ilmi kullanabilmektedirler.Yardım ettikleri sıkıntılar nelerdir; iyi bir medyum her türlü sıkıntı için insanlara yardım ederler, ancak insanlar genelde kendi müdahaleleri dışında gerçekleşen ve çözümü gene kendi ellerinde olmayan sıkıntılar için medyumlara başvururlar bu tür sıkıntılar genelde gönül ilişkileri ile ilgili olan sıkıntılardır. Yani, aşık etme, bağlama, geri getirme, ayırma, kısmet açma gibi işlemler.

Uzman Medyum

Bunları yanı sıra iş ile ilgili sıkıntı yaşayanlar bu konuda yardım alabilirler. işinde uzman medyum yardım edemeyeceği hiçbir şey yoktur.Ne ile yardım ederler; Bildikleri ilimleri ve kendilerine verilen bu yetenekleri bazı araçlar ile birleştirerek kullanırlar ve bu şekilde insanlara yardımcı olurlar. Bu yetenekleri ve ilimleri kullandıkları araçlar genel olarak dini, paranormal araçlar olsalar dahi bazı bilimsel araçlarda kullanabilmektedirler. Kullandıkları bilimsel araçlara örnek verecek olursak; Bioenerji, telekinezi, telepati, duru görü olmak üzere birçok farklı bilimsel araç kullanabilmektedirler. (Bu bilimsel araçlar kimi bilimciler tarafından tartışma sebebi ve sözde bilim olarak görülmektedir) Kullandıkları dini araçlar ise büyü, muska, tılsım, vefk, iksir gibi birçok araç vardır. Bu araçlar sayesinde istekleri yerine getirseler de bu araçları kullanmalarını sağlayan şey ilimleri ve yetenekleridir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

27
30 Paylaşım, 27 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir