Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır ? Bu büyüyü yapan hocalar yardımı etmeli ve o şekilde yapılmalıdır. Zaten büyü ile arası olmayanların


Bu yazımda siz değerli okurlarıma bahsedeceğim konu geri getirme büyüsü olacak ilk olarak geri getirme büyüsü nasıl yapılır isterseniz kısaca anlatarak bir bilgi vereyim.

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır
Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri getirme büyüsü nedir, ne için kullanılır?

Geri getirme büyüsü aşk büyüleri içerisinde bir sınıfıdır diyebiliriz. Bu büyü yardımıyla kişilerin ilişkilerine dair tüm problemleri çözülür ve kişi bu problemin nasıl çözülme ulaşmasını diliyorsa o şekilde çözümlenmesiniz sağlar. Diğer tüm büyüleri bu büyü ile karşılaştırırsak yapımı en zor büyüler arasında üst sıralarda yer alacaktır. Yapımının zorluğu bir yana bırakıldığında çok fazla bilgi ve ilim gerektiren bir büyüdür. Bu büyüyü sıradan insanlar yapamaz. Geri getirme büyüsü nasıl yapılır diye sorduğunuzda ilim sahibi bir hocadan yardım alabilirsiniz.

Zaten büyü ile arası olmayanların kesinlikle büyüye kalkışmaması lazım orası ayrı bir mevzuu.Dünya tüm insanlık için imtihan merkezidir hepimiz imtihana tabi tutulur ve cennet için çaba gösteririz. Her insan farklı olduğu için her insanın yaşadığı sıkıntı da farklıdır (Temel olarak aynı sıkıntılar olabilir ancak yaşanmışlıklar yüzden gene de farklı sıkıntılardır diyebiliriz). insanların bu imtihanlar ile başa çıkma şekli kişiden kişiye değişir ancak bazen sorunlarımız için tefekkür eder Allah’a sığınır, bazen unutur, görmezden geliriz.

Yaşadığımız sıkıntılara nasıl cevap vermeliyiz?

Yaşanılan her sıkıntıya karşı her insan farklı cevap verse bile bazı sıkıntılar vardır ki o sıkıntılara verilebilecek cevap yoktur varsa bile sınırlıdır yapabilecekleri. Bu tür sıkıntılara örnek verecek olursak en barizi gönül ilişkileri ile ilgisi olan sıkıntılardır. Böyle sıkıntı yaşayan kişilerin yapabileceği bir şey yoktur sonuç olarak sevdiğinizin yakasına yapışıp beni seveceksin, bana geri döneceksin diyemezsiniz. Bu sebeple ilişkiler konusundan sıkıntı yaşayanların yapabileceği bir şey yoktur. Sevdiğiniz kişi sizin ona beslediğiniz duyguları size karşı beslemiyor olabilir siz bu durumu değiştirmek için o kişinin çevresini kullanabilirsiniz ancak bazen hatta çoğu zaman o kişiler bile size yardım edemeyebilir.

Bu sıkıntılarla cebelleşen kişi ne yaparsa yapsın boşa çıktığı için geri getirme büyüsü yapan hocalara başvurmayı düşünür. internet üzerinden bulacağı ve denk geleceği medyumların kendisini dolandırarak parasını alacağını düşündüğü için kendisi bu büyüyü yapabileceğine inanarak geri getirme büyüsü nasıl yapılır gibi aramalar ile interneti altüst eder. internette denk geleceğiniz bilgilerin %90’ının yanlış %10’unun eksik olduğunu unutmayın. Bu büyüyü yapmak isteyen kişilerin doğru işlemi bulması epey zordur. Doğru büyü bulunsa dahi kişiye göre büyünün yapımı farklılık göstermektedir. Kişiler bu konuda deneyimli değilse bu farklılıkları düzenleyemez ve kendisine sorun oluşturur.

Büyüyü Yapma Konusunda Kime Güvenilmeli ?

Bu konuda lafı çok uzatmadan konuşup kısa keseceğim. Biliyorum ki tüm medyumlar mesleği bilmeyen kişiler tarafından aynı kefeye konuyor ve Medyum eşittir dolandırıcı diye düşünülüyor. Ne yazık ki dolandırıcıların medyumluğa dadanması sebebiyle medyumluk mesleği ağza sakız edilmiş durumda. Gerçek medyumlar ile sahte medyumları ayırmak ise insanlar için oldukça zorlayıcı bir hal almaya başladı. internet yorumları okuyarak insanlar düzgün ve gerçek bir medyum seçtiklerini düşünüyorlar.

Olay bittikten sonra pişman oluyorlar ama artık olan olmuş oluyor. Bende siz değerli kardeşlerimin bu tuzağa düşmemesi için internet yorumlarına güvenmemenizi tavsiye edeceğim. Çünkü medyum yorumları yer aldığı o siteler düzenbaz medyumlar tarafından kendi pazar paylarını arttırmak adına ve diğer tüm medyumları karalamak için kullanılıyor. Güvenmeniz gereken medyumlar konusunda sizlere tavsiyem ise sertifika sahibi ve para iadesi yapan medyumlara güvenmeniz yönünde olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

53
56 Paylaşım, 53 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir