Kiriş Büyüsü Nedir? Bağırsak Büyüsü

Kiriş büyüsü genelde bağlama üzerine yapılır. Yani kişiyi kendine bağlanmasını isteyen kişiler kıskanan ve onu başkalarıyla paylaşmak istemeyenler yaptırır.


İnternette dolaşırken kiriş büyüsü hakkında yeterli bilgi olmadığını fark etmemin üzerine sizlere bahsetmem gerektiğine karar verdim. Bu yazımda ele alacağım başlıklar -bilmeyenler olması ihtimaline karşın- büyü nedir, kiriş büyüsü nedir, nasıl bozulur, kaç günde etki eder olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konuya giriş yapalım.

Kiriş büyüsü
Kiriş Büyüsü

Gerçek Büyü

insanlar ömürleri boyunca sıkıntılar yaşarlar. Tabiri caizse insanları yaşantısı sıkıntılarla cebelleşmekle geçer. Kimi zaman bu sıkıntılar bizim kendi çabalarımızla çözümleyebileceğimiz türden olamayabilir. Çünkü sıkıntının çözülmesi için bizim irademizle yapabileceğimiz bir şey yoktur ve sorunun çözülmesi, mutluluğumuz bir başkasının iradesine bağlıdır. Bu iradeyi gidip kendimiz değiştiremeyiz sonuç olarak çamura şekil verir gibi bir insanın ne yapacağına ne diyeceğine şekil veremeyiz. Ancak mutluluğumuzda müdahale edemediğimiz bu iradeye bağlıdır.

Geriye yapacak tek bir şey kalır medyumlara başvurmak.Medyumlar kişilerin iradeleri müdahale edebilen doğaüstü canlıları yönetebilen dini olarak üstün, ilim sahibi bilgili kimselerdir. Medyumlar bu ilimler ve kendilerine bahşedilen özel yetenekleri sayesinde kişilere başkasının iradesini yönlendirmekte yardımcı olurlar bunu yapmak içinse doğaüstü metafiziksel araçlar kullanırlar bu araçlardan birisi de büyüdür. Medyumlar büyüler yaparak kişilere istedikleri şeyi elde etmelerinde yardımcı olurlar.

Kiriş Büyüsü Nedir ?

Genel olarak gönül ilişkilerini düzenlemek adına kullanılan kiriş büyüsü genelde bağlama üzerine yapılır. Yani sevdiğinin kendisine bağlanmasını arzulayan kimseler sevdiğini kıskanan ve onu başkalarıyla paylaşmak istemeyenler kiriş büyüsü yapan medyumlara başvurur ve bu işlemi ister. Onlar için birebir işlemdir. Bu işlem sonucu sevdiğinizi bildiğiniz avucunuzun içine alırsınız.Hem kara büyü hem ak büyü olarak yapılabilmektedir. Yani bir kişinin erkekliğini bağlamak, bir kişiyi sevdiğine bağlamak, bir kişiyi evine bağlamak, bir kişinin dilini bağlamak için kullanımı yaygındır. Kiriş büyüsüyapan hocalar tarafından yapılan kara büyü olan versiyonu ise kedi bağırsağı büyüsü olarakta bilinmektedir.

Kedi bağırsağına belli büyülü kelimeler söylenerek düzenli okumalar yaparak düğümler atılır bu şekilde büyünün temelleri atılır diyebiliriz. Sonrasında düğümlenmiş bağırsak belirli bir madde ile kaplanarak sıradaki adıma geçilir. Bu belirli madde bazen toprak, bazen kan, bazen belirli bir hayvan dışkısı olabilmektedir. Bu maddeye bulandıktan sonra yapılacak adımsa kiriş büyüsü yapan medyumun belirleyeceği şeye göre yapılır. Yapılan işlem duruma göre bir evin kirişlerine bağlanır duruma göre bir mezara gömülür. Bu adım medyum tarafından belirlenir.

Kiriş Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Bozulması en zor büyülerden birisidir. Kiriş büyüsü yapan hoca araştırması yaparak büyüyü yapma konusunda uzman kimseyi bulmak gerekir. Büyüyü yapmakta uzman olan kişi bozma konusunda da uzman olacağı için sizleri bu dertten kurtarabilirler. Büyünün bozulması için işinin ehli kimse büyünün nasıl yapıldığını öğrenir sonrasında büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlığı ikna etmeye, bağlamaya daha da olmazsa öldürmeye çalışır (bu kara büyü olan versiyonu için). Bu süreç oldukça tehlikelidir.

Bilinçsiz kimselerce yapılmamalıdır. Bazı durumlarda medyum büyünün nerede olduğunu bularak büyünün bulunduğu yere gider ve büyüyü bulunduğu yerden alarak yok eder. Ancak bu yok etme işlemi her zaman yapılan bir işlem değildir. Özel dualar eşliğinde yapılan bir büyü bozma işlemidir. Kendi başınıza böyle bir şey yapmaya kalkışmamanızı tavsiye ederim.

Kaç Günde Etki Eder?

Bu tür sorulara net bir cevap vermek doğru değildir çünkü büyünün tutması, tutmaması ya da kaç günde tutacağı birçok etmene bağlıdır. Büyüyü yaptıran kişinin sabır, yaptıran kişinin iradesi, yapılan kişinin iradesi, kiriş büyüsü yapan hocanın gücü ve yeterliliği büyünün kaç günde tutacağını etkilen etmenlerden sadece bazılarıdır.

Bağırsak Büyüsü

Bağırsak Büyüleri genellikle hayvan bağırsakları ile yapılır ve kişileri birbirine bağlamayı amaçlar. Bağlama büyüleri bağırsak bağlama büyüsü, kişiyi kendine bağlama büyüsü, dil bağlama büyüleri gibi amaçlarla da yapılabilmektedir. Hem kötü hem iyi amaçlarla kullanılan büyüler arasında yer alır.

Bağlama büyüsü olarak oldukça güçlü olan bu büyü büyü çeşidi olarak bakılıp sınıflandırıldığında kara büyü sınıfına konulabilecek bir büyüdür. Bağırsak büyüsü bağlama amacıyla yapılan büyüler arasında belki de en güçlülerindendir. Bağlama büyüsü olarak seçilebilecek ene mantıklı büyülerden birisi olsa da yapılacak. Büyüyü büyünün nasıl yapılacağının seçimini işinin ehli medyum hocalara bırakmakta fayda olacaktır.

Bağırsak büyüsü hakkında merak ettiğiniz ne varsa yaptırmak istediğiniz bir çeşit bağırsak büyüsü varsa Medyum İsmail Aktaş hoca ile iletişime geçerek ondan sıkıntı yaşadığınız her konuda destek alabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

58
5 Yorum, 62 Paylaşım, 58 Beğeni

5 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir

  2. Her kapının bir anahtarı vardır biz Allah’ın izniyle o anahtarı bulacağız dediniz dediğiniz gibi de anahtarı bulup sonuca ulaştırdınız beni Allah sizi cennetine koysun hocam.

  3. medyumlar büyümü yapar fal bakar mı veya tarot yıldızname bu tarz uyum bakımlarından hangilerini gerçekleştirir