Odkara Büyüsü Nedir ?

Odkara büyüsü geçmişten günümüze kadar gelmiş korkulan aynı zamanda merak edilen bir çeşit aşk büyüsüdür. Genel olarak bir kişiyi aşık etmek için kullanılsada


Odkara büyüsü hakkında internette fazla bilgi bulunmadığını fark ettim bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime odkara büyüsü hakkında bilgi vermem gerektiğini düşündüm ve bu yazıyı yazmaya karar verdim. Bu yazımda büyü hakkında bilgisi olmayanlar olduğunu düşünmem sebebiyle ilk büyü nedir anlatacağım sonrasında ise odkara büyüsü nedir, odkara aşk büyüsü etkileri, nasıl yapılır ve ne için kullanılır gibi konularda sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konumuza başlayım.

Odkara büyüsü
Odkara Büyüsü

Büyü nedir?

insanlar ömürleri boyunca mutsuzluklar yaşarlar. Bu mutsuzlukların sebebi bazen başka kişilerin iradeleri olabilmektedir. Nasıl yani diyebilirsiniz. Örnek verecek olursak terfi etmeniz, bir kişinin sizi sevmesi, bir kişinin sizi aldatması denilebilir. Bunları siz yönlendiremezsiniz. Bunlar sadece gerçekleşir ve bizim elimizden bunları engellemek için genelde bir şey gelmez. işte büyü bu durumda devreye girmektedir. Kendi iradeniz dışındaki iradeleri etki altına alarak istediğiniz duruma getirmenizi ve sizin daha mutlu, daha rahat olmanızı sağlayan işlemler, araçlardan birisidir. Büyü medyumlar ve büyücüler gibi bilgili kimselerce yapılmalıdır.

Odkara Büyüsü Nedir?

Geçmişten günümüze kadar gelmiş çok korkulan aynı zamanda çok merak edilen bir çeşit aşk büyüsüdür. Genel olarak bir kişiyi aşık etmek için kullanılsa da kullanım alanları ve kullanım şekli birçok farklılık göstermektedir. Özellikle de gönül ilişkileri konusunda. Ne amaçla nerede nasıl kullanılacağına odkara büyüsü yapan medyumlar karar verir. Bu büyünün ismi od ve karadan gelmektedir. Büyü yapıldıktan sonra yakıldığı için bu ismi almıştır. (Od eski Türkçede ateş demektir) büyü yapılıp yakıldıktan sonra kalan kara ile yapılan işlemlerde bulunması sebebiyle bu ismi almıştır.Büyünün aslına ve çıkış noktasına bakıldığında eski çağlarda Asya şamanlarının yaptığı görülmektedir. O zamanlardan bu zamana havasın gücünü de alarak ve dinimizde de yerini edinerek gelmiştir ve güçlenmiştir.

Odkara aşk büyüsünün etkileri

Her kişi üstünde etkisi farklı olmaktadır. Hasta olduğunuzu düşünün ve aynı hastalığın bir başka kişide daha olduğunu düşünün. Doktor ikinize de aynı ilacı yazmış olsun. ikinizde aynı ilacı kullanırsınız ama ikinizde aynı periyodda aynı dozda içmezsiniz ikinize de ilacın etkisi farklı olacaktır. Büyünün de bundan farkı yoktur aslında bu büyüyü yapan hocalar tarafından yapılan her büyü her insan için farklılık göstermektedir. Kimi kişide uykusuzluk yaparken, uyurgezerlik yaparken başka birisinde uyku bozukluğu ve kâbus görme olabilir. Bunun dışında kişilik olarak farklılıklar gözükebilir yani ayrıldığı kişiyle yeniden birleşmesi odkara büyüsünün etkileri içerisinde sayılabilir. Böyle bir şey yaşanmışsa odkara büyüsü etken olabilir bunu unutmamak gerek.

Odkara büyüsü nasıl yapılır

Az önceki hastalık konusundan ilerleyerek örneklendirelim gene. Bir hastalığınız olduğunu düşünün bu hastalığın adı farazi olarak söylüyorum kanser olsun. Kanser tedavisi için kimi kişiyi ameliyat ederler kimi kişiye kemoterapi verirler. Bu hastalığın nerede ne derece olduğuyla ilgilidir bunun yanı sıra tedavinin uygulanacağı kişiye de bağlıdır. Yani kimi kişinin yaşı oldukça ilerlemiştir ve kanser belirlenmiştir kanserin tedavisi için kemoterapi uygulanabilir düzeyde olabilir ancak kişinin yaşlılığı ve kemoterapinin kişinin sisteminde oluşturacağı hasar sebebiyle kemoterapi ile kişiyi tedavi etmek yerine kişiyi ameliyata almak daha doğru olacaktır ve bunun kararını doktor verebilir. Büyü içinde durum aynıdır odkara büyüsü yapan hocalar kişiler için büyünün yapılışında farklılık oluşturur.

Odkara büyüsü ne için kullanılır

Odkara büyüsü kişileri aşık etmek için kullanılır. Geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, muhabbet arttırma büyüsü olarak kullanılabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

38
1 Yorum, 41 Paylaşım, 38 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.