Acı Biber Büyüsü Nedir?

Acı biber büyüsü en yaygın kullanımı insanların aşkın ızdırabına dayanamaması ve hayatta daha iyi bir çıkar yol bulamaması sonucu başvurduğu bir büyü çeşididir.


Genellikle çiftleri birbirinden ayırmak ya da tekrar birleştirmek için yapılan acı biber büyüsü, birçok farklı durumdan ötürü yapılabilmektedir. Kimisi giden eşini ya da sevgilisini geri getirmek için bu büyüye başvururken, kimisi de sevgilisinin kendisine bir daha asla yaklaşmaması, unutması için yaptırmaktadır. Bazen de üçüncü bir şahıs tarafından çiftlere yapılan bir büyüdür. Genellikle kırmızı acı biberlerle yapılan bir büyü çeşididir. Oldukça etkili bir büyü olup, Medyum ismail Aktaş gibi iyi bir medyum hocayla iletişime geçmek gerekmektedir. iletişime geçilen medyum iyi bir medyum ise kısa sürede etkili sonuçlar alınmaktadır. Öncelikle yaşanılan hikaye ve istenenler detaylı olarak medyuma aktarılmalıdır. Medyum aldığı bilgiler eşiğinde izlemesi gereken yolu tespit eder hangi amaç için nasıl bir yol izleyeceğine karar verir. Sonrasında büyüyü yapıp kişiye özel görevler verir.

Acı biber büyüsü
Acı Biber Büyüsü

Acı Biber Büyüsü Nedir ?

Acı biber büyüsü çoğunlukla aşık etme büyüsü, sevilen kişiyi bağlama büyüsü ya da sevilen kişiyi başka birisinden ayırıp kendisine çekme gibi amaçlarla kullanılır.Kişinin özgür iradesine bir müdahale içermesi ve belki de büyü olmasa asla yapmayacağı şeyler yaptırması sebebiyle çoğu kimselerce kara büyü olarak kabul görür. Ancak aşk çok kutsal ve insanları sınamak için Yüce Rabb tarafından insanlara verilmiş bir histir. Büyüde biz beşerilere bu hayat yolunda Yaratıcı tarafından uzatılan bir yardım elidir. Bu nedenle bilen kimseler tarafından yapıldığında ve hayırlı amaçlarla kullanıldığında kara büyü olmaktan çıkıp ak büyü olması mümkün bir uygulamadır.

Nasıl ki Allah kainātı yaratırken, günah ve sevapları derecelendirirken katmanlara ayırmışsa büyüler ve bu tarz ilmi uygulamaları da katmanlara ayırmıştır. Acı biber büyüsü de bu katmanlardan tehlikeli ve muhakkak acı biber büyüsü yapan hocalar tarafından yapılması gereken büyüler arasında yer alır. Biber kullanılarak yapılan tüm büyüler hata kabul etmeyen bilgisiz kişilerce veya kişilerin kendisi tarafından denendiğinde ters tepebilecek büyülerdir.

Ne Amaçla Yapılabilir?

Acı biber büyüsü en yaygın kullanımı insanların aşkın ızdırabına dayanamaması ve hayatta daha iyi bir çıkar yol bulamaması sonucu başvurduğu bir büyü çeşididir. Sevilen kişiden karşılık alınamaması durumunda yapılıp en fazla 14 gün içinde etkisini gösterir. Ve istenilen kişinin gözünün başka kimseyi görmemesi, büyüyü yaptıran kişinin duyduğu aşka denk hatta daha büyük bir aşkla bağlanmasıyla sonuçlanır. Etkisi eğer müdahale edilmezse ömür boyu süren bir büyüdür.Acı biber büyüsü eğer aşık olunun kişi başkasına karşı bir duygu besliyorsa ondan vazgeçirmek amacıyla da uygulanabilir. Bu uygulamayla da kişi ilk önce başkasına olan duygularından arındırılır ve içine o kişiye karşı bir tiksinme hissi gelir. Daha sonra büyüyü yaptıran kişiye büyük bir aşkla bağlanması sağlanılır.

Acı Biber Büyüsü Çeşitleri

Acı biberle yapılan aşk büyüleri çeşitleri vardır; kullanılan biber türüne, edilen duaya ve uygulamaya bağlı olarak çeşitlenebilir. Bazı durumlarda kırmızı acı biberin yakılması ve gereken dualarla yapılırken bazı durumlarda özel olarak bir araya getirilmiş yedi farklı kırmızı biberle yapılabilir. Bu sebeple yapılacak en doğru ve gerekli uygulamaya kişi kendi başına karar vermemelidir. Bunun için acı biber büyüsü yapan medyum ile görüşülmelidir. Yapılacak uygulamaya acı biber büyüsü yapan medyum karar vermelidir. Böylece en istendik sonuçlar elde edilir.

Acı biber büyüsü duası
Acı Biber Büyüsü Duası

Acı Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zıt iki durum için de kullanılan nadir bir büyüdür. Ayırmak ya da barıştırmak için oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Farklı amaçlarla kullanıldığı için farklı yapılış şekilleri vardır. Aynı zamanda içerisindeki bazı materyaller ve etmenler kişiye göre farklılık gösterir. Ben sizlere bu büyünün bir versiyonundan bahsedeceğim. Burada bahsedeceğim tüm etmenler farklılık göstermektedir ve size anlattığım bu tarifin hangi amaçla kullanıldığını söylemeyeceğim. Çünkü insanlar acı biber büyüsü yapan medyumlardan destek almadan bu büyüye kalkışabilir. Büyüyü ne için yaptığını bilmezse kişi mecburen bir medyumla görüşmek zorunda kalır.

Daha fazla uzatmadan tarifimize başlayalım.Büyüye başlarken öncelikle acı biberleri közde pişirmeye başlamak gerekiyor. Bu sırada ise kişinin bilgiler ile yazılmış kişiye özel acı biber duası okunmaktadır. Duası yapılan biberler bir yerde bekletilir. Dua sırasında niyeti akıldan geçirmek de önem taşıyan konulardan biridir. Kaliteli ve etkili bir medyum hoca ile oldukça etkili sonuçlar verdiği bilinen bu büyü tılsımlı büyülerdendir. Uzun yıllardan beri kullanıldığı için günümüzde de sıklıkla tercih ediliyor. Tarih kitaplarında da acı biber duasına ve acı biber büyüsüne sık sık yer verilmektedir.

Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Eğer bilgisiz kişilerce uygulanmaya çalışılırsa büyü ters tepebilir ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Büyü dualarının okunuşunda bir med hatası bile çok şeyin değişmesine sebep olabilir. Bu nedenle bilgili bir medyum tarafından tertil ve tecvide büyük önem verilerek yapılmalıdır.Eğer kişi kendisine acı biber büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsa da büyüyü bozmak için mutlaka bilgili bir medyuma danışmalıdır. Kendi başına karar vermemelidir çünkü yapması kadar kaldırması da meşakatli bir büyüdür. Sizde acı biber büyüsü yapan hoca arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acı biber büyüsü yapan hoca seçerken yapacağınız seçime dikkat etmek gerekir. Çünkü günümüzde internet çok kötü bir yer haline geldi. Etraf dolandırıcı ve şarlatanlarla doldu taştı. Gerçek bir medyum bulmak gerçekten çok zor bir hale geldi. insanlar gerçek medyum bulmakta bulsa dahi bu şarlatanlar sebebiyle inanmakta sorun yaşıyorlar. Gerçek medyum anlamanın yolu vergi levhalarının ve ruhsatlarının olup olmadığıdır. Sonrasında ofislerinin nerede olduğu gittiğinizde bulup bulamadığınız önemli bir etmendir. işleminizi yapmadan, başlamadan önce sizden vekalet alıp almadığı gene medyumların gerçekliğini tespit etmeniz konusunda bir başka etmendir.

Biber Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir ?

Bir büyünün etkisi yapılan işleme göre değişiklik gösterir. Yapılan işlem derken hangi amaçla yapıldığına göre değişiklik gösterir. Örneğin aşık olduğunuz kişinin kendine aşık etme için yapılan işlemlerin süresi ile kişi üzerinde etki etmek için yapılan işlemlerin süresi farklıdır. Elbette bu sürede kişilerin yıldız ve vasıflarıda önemlidir. Ancak bu zamana kadar yapığım işlemlerde 14 gün sonrasında sonuç almışlığım vardır.

Eğer biber büyüsünün yapılma amacı sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlamaksa bunun için kırmızı biber büyüsü etkisini daha çabuk gösterecektir. Ancak içinizde ufak bir şüphe dahi varsa etki süresini etkileyecektir. Bu yüzden biber büyüsü kaç günde etkisini gösterir sorunun net bir cevabı yoktur.

Acı Biber Büyüsü Yapanlar

Yaptığınız araştırmalar sonucu acı biber büyüsü yapan kişileri arıyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Acı biber büyüsü yapacağını söyleyip hiç bir işlem yapmayan bir çok hoca vardır. Burada dikkat etmeniz gereken durum hangi işlemde nasıl bir biber kullanılacağını bilmektir. Eğer sevgi, sohbet, aşk için bir işlem yaptırıyorsanız burada tatlı biber kullanılması gerekir. Tam tersi, sevgiliden ayırma gibi, araya nifak tohumları ekmek gibi işlemler için acı biber büyüsü yapılması gerekir.

Acı biber büyüsü yapanları araştırdığınızda bu bilgiyi göz önünde bulundurarak sorular sorabilir, aklınıza mantıklı gelmemesi durumunda işlem yaptırmaktan vaz geçebilirsiniz. Kaç adetle yapılacağı bu durumda çok önemli değildir. Çünkü hoca istediği şekilde büyüyü yapabilir.

Unutmamak lazım, büyü yapan hoca nasıl isterse işlemi o şekilde yapabilir. Acı biber ile sevgi ve muhabbet artırma işlemi de yapabilir. Çünkü herkesin işlemi ve durumu farklı olabiliyor. Eğer aşık etmek istediğiniz kişinin sevdiği başka birisi varsa burada tatlı biber işe yaramayacaktır. Bunlarıda göz önünde bulundurmanız gerekir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

41
7 Yorum, 45 Paylaşım, 41 Beğeni

7 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

  2. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

  3. Ailemin yaşadığı onca şeyi yaptığınız işlemler olmadan atlatamazdık. Çok teşekkür ederiz hocam.

  4. Karımla aramda bi soğukluk vardı boşanma evresine gelmiştik karşılıklı sakin bi konuşma bile yapamıyorduk internnette İsmail Aktaşa denk geldim biraz araştırdım güzel yorumlar vardı İsmail hocamla iletişime geçtim sağolsun çok ilgilendi içimi rahatlattı daha sonra işleme başladık işlemler kısa sürede işe yaradı etkisini gördük eşimle eski halimize döndük hocamızdan Allah razı olsun sayesinde o kötü günleri arkamızda bıraktık.