Vefk Çeşitleri

Vefk çeşitleri hangi amaç için, kime yazılırsa yazılsın o işlem o kişiye özel ve eşsizdir. Aynı dinsel parça ve işlemi bulmak imkansızdır,


Vefk çeşitleri neredeyse her zaman değişmektedir. Kullanılan malzeme cinsinden tutun yazılan kağıdına hatta adınıza göre bile değişiklik göstermektedir. çünkü vefk ilmi kişiye özel olarak uzman hoca tarafından yazılır. Yazımında ebced hesabı kullanılır.

Vefk çeşitleri
Vefk Çeşitleri

Vefk İsimlendirilmesi Nasıl Yapılıyor?

Bu ilim ve bilgilerini bazı dini ve paranormal araçlarda kullanırlar. Nedir bu dini araçlar; Büyü, vefk, tılsım, iksir, muska başta olmak üzere birçok farklı diniz araç bulunmaktadır. Bugün ki konumuz hakkında çokta bir şey bilinmeyen ve bilinmesi gereken bir araç hakkında olacak. Bu araç vefk ve bugün ki konumuz vefk çeşitleri. isimler birçok farklı etmene göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin içerdiği kare miktarı ile isimlendirildiği durumlar vardır.

Mesela dört kare olan dörtlü, beş kare olan beşli, on iki kare olan on ikili vefk gibi adlandırılmaktadır. Ayrıca bulundukları gruba göre de farklı isimler almaktadırlar. içeriği neredeyse birbiri ile aynı olan iki çalışma grup farkından dolayı farklı amaçlara hizmet etmektedir. Bu gruplar elementsel gruplardır ve dört ana element ile anılmaktadırlar. Bunların yanı sıra bağlı bulunduğu yıldızsal oluşum ile anıldıkları durumlarda vardır.

Vefkin Sözlük Anlamı

Yapımı esnasında ebced hesabı kullanılmaktadır. Ebced hesabı hangi açıdan bakılırsa bakılsın aynı değeri vermelidir yani ebced açısından dengeli ve uyumlu olmalıdır. Vefk’in sözlük anlamı buradan gelir ve uyum demektir.

Vefk i̇lmi
Vefk İlmi

Vefk İlmi Çeşitleri

Birçok farklı amaç ve istek için yazılmaktadırlar ve çeşitlilikleri saymakla bitmez. Vefk ilmi çeşitleri hangi amaç için, kime yazılırsa yazılsın o işlem o kişiye özel ve eşsizdir. Aynı dinsel parça ve işlemi bulmak imkansızdır, buda çeşitliliğinin bir göstergesidir. insanların kafasında belirli bir işlemsel profil olmadığından ne işe yaradığını ve çeşitliliğini, bu işlemin sınırını birçok insan bilmemektedir (Böyle bir işlem için sınır söylemekte doğru değildir zaten) ancak sizlere genel kullanım alanları ve kalıplaşmış kullanım çeşitleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Yapılış amaçlarını ve çeşitlerini sıralayacak olursak; Kısmet açmak, zihin açmak, yapılan işlemi iptal ettirmek, bozmak, tensel ve her türlü çekimi oluşturmak, korumak, aşık etmek, ayırmak, birleştirmek, barıştırmak, evlendirmek, terfi almak gibi amaçlar başta olmak üzere vefkler a dan z ye her soruna çözüm olmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

29
1 Yorum, 33 Paylaşım, 29 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nişanlımla aram çok bozuktu durumu İsmail hocama anlattım bağlama büyüsü çalıştı çok şükür 20 günde etki gösterdi. Şuan aramız eskisi gibi. İsmail hocayı herkese öneririm işinde çok iyi.