Aşık Etme Büyüsü

Medyum nasıl aşık etme büyüsü Yapar ? Uzman aşık etme büyüsü yapan hocalar ile konuyu tartışırsanız size yardım etmekten büyük mutluluk duyacaktır.


Aşık olmak dünyanın en güzel duygularından biridir. Ancak bazen tek tarafla olmakta bu durum. Platonik aşk olarak geçmekte, kimse tek taraflı aşık olmak istemez. Herkes kendi duygularına bir karşılık görmek ister. Ama işte başka birisinin size aşık olmasını gidip direk söyleyerek sağlayamazsınız. Yani beni seveceksin bana aşık olacaksın diyerek bir kişiyi kendinize aşık edemezsiniz. Platonik bir durumdaysanız yapabileceğiniz birçok şey var. Bunlardan biriside aşık etme büyüsü.

Aşık etme büyüsü
Aşık Etme Büyüsü

ilk olarak gidip aşık olduğunuz kişiye ilanı aşk edebilirsiniz. “Ben seni seviyorum sana onca zamandır aşığım duygularıma karşılık vermezsin ve aramızdaki arkadaşlık biter diye korktuğum için sana onca zamandır açılamıyorum.” Tarzı bir konuşma yaparak ona aşık olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Sizinle ilgilenmedi mi ya da bunu çoktan yaptınız ve olumlu bir dönüş sağlayamadınız mı? Böyle bir durumda ya onun acısı ile yaşamaya çalışırsınız yada bir aşık etme büyüsü yapan medyumlar ile görüşebilirsiniz.

Medyum Nasıl Aşık Etme Büyüsü Yapar ?

Uzman aşık etme büyüsü yapan hocalar ile konuyu tartışırsanız size yardım etmekten büyük mutluluk duyacaktır. Medyuma aşık olduğunuzu ve kişinin sizinle birlikte olmak istemediğini söyleyin. Medyum olan kişi konu ile ilgili bakım yaparak aslında sizinle neden beraber olmak istemiyor, bunun tespitini yapar ve uyguladığı bazı taktikler ile o kişinin o konudaki düşüncesini değiştirmeye çalışır. Bunun için aşık etme büyüsü yapan medyumlar ın kullandığı birçok yöntem vardır.Büyü yolu ile kişiyi size aşık edebilir.

Aşık etme büyüsü o kadar çeşitlidir ki uzman bir medyum her türlü büyüyü modifikasyon ile aşk büyüsüne çevirebilir. Yani kara büyü kapsamına giren bir büyüyü de aşk büyüsüne çevirebilir, sıradan bir aşk büyüsü de yapabilir. Yaptığı büyüye, kullandığı materyallere, büyü çeşidine göre kişinin size aşık olma derecesi değişir.Tabi kişinin iradesinin gücü de bu konuda bir değişkendir. Büyü dışında vefk ve vefkin üst sınıfı diyebileceğimiz havasın her alanını kullanabilir. Tabi buna bakım sonrasında karar verebilirler.

Bakım yapmadan medyumun bir işlem seçip yapması aşık edeceğiniz kişiye zarar verebilir. Onun için medyumun iyi bir araştırma yapması gerekir. Eğer iradesi yüksek bir kişiyse ve zorlu bir büyü yapılmışsa kişinin iradesi kırılmaz ve o kişiye zarar verir veya büyünün gerçekleşmesini sağlayacak varlık bu konuda kendini aşırı zorladığı için ona zarar gelebilir buda hoşuna gitmeyip herhangi birisine belki sevdiğinize belki size zarar vermesine neden olur. Aşık etme büyüsü sadece platonik aşıklar için değil, ayrılmış ama unutamamış kişiler içinde kullanılabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

35
5 Yorum, 38 Paylaşım, 35 Beğeni

5 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yaşı küçük bir insan olarak kendimi çok yaşlı hissediyordum. Hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak. Ailem bana çok çektiriyordu. Hocamla konuştuğumda aileme ve bana büyü yapıldığını onlatın büyü etkisinde olduğunu bende musallat olduğunu ondan bu şekilde davrandıklarını söyledi. Sonrasında çözümü için çalışmaya başladık. Şükür bütün sıkıntılardan kurtulduk. Hepsi de hocam sayesinde oldu. O olmasa kim bilir ben ve ailem ne halde olurduk.

  2. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

  3. Sevdiğim ile kavga etmiştik. Benden uzaklaşmıştı. Hocamın söylediklerini yaptım. Bana 3 gün sonra seni arayacak demişti. Gerçekten de 3 gün sonra aradı. Sorunlarımızı çözmek için konuştuk. 2 hafta sonrasında ise tekrar bir araya geldik.

  4. Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum İsmail hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?