Celb nedir?

Celb kelime anlamı olarak çağırmak davet etmektir. Havas ilmine dayanan ve havas ilminin mihenk taşlarından biri olan celb vefk, muska dahil olmak üzere


Celb hakkında konuşmak istediğimde birçok kardeşim celbin ne olduğunu bilmediğini ve daha önce duymadığını söyledi. Bende bu sebepten ötürü sizlere celb hakkında bilgi vermem gerektiğini düşündüm.internette araştırma yaptığımda bu işlem hakkında ne yazık ki yeterli bilgi verilmiyor ancak ben bu yazımda celb nedir yapmak günah mı, büyü müdür ve nasıl yapılır konularını sizlere alt başlıklar halinde anlatmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

Celb nedir?
Celb nedir?

Celb nedir?

Kelime anlamı olarak çağırmak davet etmektir. Havas ilmine dayanan ve havas ilminin mihenk taşlarından biri olan celb vefk, muska dahil olmak üzere havas ilmi ile yapılabilecek her tür işlemi yapmamızı sağlamaktadır (Aşk ve bağlama için, muhabbet için, geri getirme için ve evlilik için yapılabilinir. Bunların yanı sıra aşk vefki, bağlama vefki, geri getirme vefki gibi vefk çeşitleri de merkez alınarak yapılmaktadır).Genel olarak birisini ya da bir şeyi çağırmak için kullanılan ve bu anlamı taşıyan işlemleri gönül ilişkileri ile yapılması amaçlanan her şeyi yapmak için başvurulması gereken yegâne işlemlerdendir.

Ancak bu işlemin sizin için doğru olup olmayacağına celp yapan medyumlar karar vermelidir. Çünkü hastalığı aynı olsa da insanlara farklı ilaçlar, farklı dozda verilmektedir. Kişinin amacı içinde farklı işlemler farklı şekillerde verilmektedir. Güçlü bir işlem olması nedeniyle insanların üzerinde oluşturacağı etkiler ve potansiyelin olan büyük sorunlara neden olabileceği düşüncesiyle pek başvurulmayan bu işlemdir genelde acil olması gereken durumlarda kullanılır. Daha uzun bir sürece yayarak bu işlemin yapılması tavsiyemdir. Bir iş acil olsun diye yaptırmak sorunlara sebebiyet verebilir. Allah’a şükür ben yaptığım işlemlerde böyle bir sorun yaşamadım ancak diğer celp yapan medyumlar yaşayabilir.

Yapmak günah mı?

Havas temel ve esas alınarak yapılan bir işlem olduğu için günah değildir. Havasın genel işleme şekli dua üzerinedir diyebiliriz. Yani havas güçlü dua etme yöntemlerini insanlara öğretir. Muska, tılsım, vefk ve celb bu konuda insanlara katkı sağlar. Kısaca güçlü dua şeklidir diyebiliriz. Allahtan bir şeyler istemek, ona dua etmekte tabi ki günah değildir.

Büyü müdür?

Hayır, celb, medyumlar tarafından yapılıyor diye günah olmaz. Sonuçta kara büyü değildir. insanların aklında bir algı var. Medyumların yaptığı bir işlem varsa bu günahtır diye. Öyle bir şey yok arkadaşlar. Medyumların her yaptıkları günah değildir. Kimse 3 5 kuruş için başka birisinin mutluluğu için öteki dünyasını riske atmaz. Siz bir medyuma ne amaçla başvurursanız başvurun. O medyum gerçek bir medyumsa yapılacak işlemin günahsız olanını kullanacaktır.

Nasıl yapılır?

Bu büyüyü yapan hocalar tarafından kişiye özel olarak yapılır bilgileri ve yapılış amacına göre farklılık gösteren sadece yapıldığı kişiler için etkindir. Yani bir tarifi görüp kendiniz için yapmaya kalkmayın ya da başkası için yapılmış celbi alıp kendiniz için kullanmaya kalkmayın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

25
8 Yorum, 28 Paylaşım, 25 Beğeni

8 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sizin hakkınız ödenmez hocam. Ailemin bir üyesi oldunuz bana bir abi bir baba oldunuz. Allah sizden bin kez razı olsun.

  2. Eşimin kumarla ilgili sorunları vardı. Varımızı yoğumuzu yemişti. Hocam sağ olsun bizi bu kumar illetinden kurtardı.

  3. İsmail hocamı bulana kadar asla inanmıyordum sorunumun çözüleceğine. İyiki tanımışım sizi İsmail hocam öz abim gibi yaklaştın ailemden biri gibiydin sıkıntımı sırtımdan aldın huzura kavuşturdun yıllarca boşu boşuna dövünmüşüm ağlayıp acı çekmişim çözümüm sizdeymiş. Sevdiğimle bizi kavuşturdunuz bu mutlu yuvayı bize nasip ettiniz Allah razı olsun hocam senden.

  4. Yaptığı işlemler ve yönlendirmeleri çok iyi bir medyum babacan tavrıyla güven veriyor. İyiki buldum sizi hocam. Geri getirme büyüsü çalıştık ve çok başarılı sonuç aldık Allsh razı olsun sizden hocam.

  5. Evliliğimiz bitme noktasına gelmişti eşim eve bile gelmemeye başlamıştı evliliğimizi kurtarmak için İsmail hocamdan yardım aldım. Sağolsun kaşık büyüsü yaptı eşim eve döndü çok mutluyuz kısmetse çocuk bile düşünüyoruz Allah razı olsun hocam senden.

  6. Siz olmasanız hayatım çok daha farklı olurdu beni ve ailemi çok müşkül bir durumdan kurtardınız hakkınız ödenmez hocam

  7. Ben yalnız kalmaktan çok korkuyordum. yalnız kalınca kafayı yiyecek gibi oluyordum onca tedavi gördüm işe yaramadı internette İsmail hocayı buldum sorunumu hemen çözdü yıllardır boşuna çekmişim bu işkenceyi İsmail hoca işinde çok iyi herkese öneririm.

  8. Selamın aleyküm arkadaşlar Medyum İsmail Aktaş Bağlama Büyüsünde çok iyi ben dahil iki arkadaşımında işlemini yaptı. Bi çok medyuma işlem yaptırdım hiç bir etki görmemiştim. İlk kez bu kadar iyi büyü yapan medyumla karşılaşıyorum. İsmail aktaş tarafından yapılan büyü anında etki ve çok iyi sonuç gösterdi. Herkese Medyum İsmail Aktaş Hocayı tavsiye ederim Allah razı olsun hocamdan.