Güvenilir Medyum

En iyi medyum arayışında olan kişilerin esas nedeni güvenilir medyum bulmak istemeleridir. Çünkü bir çok medyum ile çalışmış ve sonuç bulamamıştır.


En iyi medyum en güzel konuşan, en iyi şiir yazan medyumdur. Çünkü peygamber efendimiz Sallallahü Aleyhi ve Sellemin sahip olduğu özelliktir. Bilindiği gibi büyün peygamberlerin özel bir yeteneği olmuştur. Hz. Musa o zamanın insanlarına kendisini peygamber olarak göstermek için Allah C.C. özel yetenekler vermiş ve Hz. Musanın denizi ortadan ikiye yarmasını sağlamış ve kafilesinin kurtulmasına vesile olmuştur. En iyi medyum arayan kişilerin en çok aradığı özellik güvenilir medyum olmasıdır.

En iyi medyum - güvenilir medyum
En iyi Medyum – Güvenilir Medyum

En İyi Medyum Nasıl Bulunur ?

Peygamber efendimiz zamanında da edebiyat önemli olduğu için Allah tarafından böyle bir yetenek verilmiş ve islam aleminin en edebi içeriği olmuştur.Bir medyum sizlere işlem uygularken yine muskalar yazmaktadır. Bu muskalar ne kadar edebi değere sahip olursa etki etme şeklide o kadar derin olacaktır. Yani en iyi medyum en güzel okuyandır, en iyi medyum ilim sahibi olandır. Sizin için uğraşılmış olan eserler yada muskalar, medyumlar tarafından hüddamlar aracılığıyla yazılmış birer ebedi metindir.

O yüzden en iyi medyum en güzel şiir yazanıdır diyorum. Elbette metinler bir anda ortaya çıkmamakta, bazı işlemlerden geçmektedir. Çünkü bir düzen ve nizam içerisinde oluşturuyor medyumlar bu işlemleri. Bakınız vefk konusunda ve havas konusuna. Vefkde havasda birer ilimdir ve en etkili işlemleri uygulama yöntemleridir. Vefk yazımında nasıl bir düzen oluyorsa havas ilminde de medyum ebced hesabı yaparak işlemler uygulamaktadır.

Medyumların Yazdığı Muskalar

Medyum size özel olarak hazırlamış olduğu muskayı ne kadar düzenli bir biçimde yazarsa o kadar fazla etki almış olursunuz. Tabi burada sizinde bulunmuş olduğunuz durum önemli çünkü sizden istemiş olduğu görevleri başarılı bir biçimde yapmış olmanız gerekir. Eğer sizinde üzerinize düşenleri tam manasıyla hallettiyseniz Allahın izniyle zaten işleminizin olmaması için herhangi bir neden bulunmuyor. Ne işlemi yaptıracak olursanız olun, ister aşk büyüsü, ister bağlama büyüsü, ister geri getirme büyüsü. Büyünün adı ve anlamı ne olursa olsun yukarıda yazdıklarım düzgün olduğu müddetçe sıkıntısız olarak dualarınız kabul olacaktır.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır ?

Medyumlar tarafından bu kadar fazla büyü çeşidinin bilinmesi belki yukarıdaki yazılardan sonra aklınızı karıştırabilir, çünkü çok fazla büyü çeşidi bulunmaktadır. Nohut büyüsü, ceviz büyüsü, kaşık büyüsü, saç büyüsü, tırnak büyüsü, adet kanı büyüsü gibi çeşitler artarak devam etmektedir ancak oluşturulan muskalar yine bunların etkileri ile birlikte doğru orantılı olarak artmaktadır. Çünkü yanlış bir şekilde yazılan muskada büyü çeşidi ne olursa olsun herhangi bir etki görmemeniz söz konusu olabilir. Bundan dolayı işlem yaptıracağınız zaman ilim ve bilgi sahibi bir medyum arayışında olmanız sizleri sonuca ulaştıracaktır.

Güvenilir Medyum

Güvenilir medyum arayışında olduğunuz bu yazı sizlere rehber niteliği taşıyacak ve gerçekten iyi bir medyum bulmanızı sağlayacaktır. internette o kadar çok ben medyumum diyen kişi var ki. Medyum ya da cinci hoca diye arattığınızda sayısız sonuçla karşılaşacaksınız. Bazı medyumları öven, diğer medyum hocaları karalayan bazı medyum şikayet siteleri illa ki karşılaşacaksınız. Bunların yaptıkları şey kendilerini yüceltip diğerlerini karalamaktır. Çamur at izi kalsın mantalitesi ile kendileri ya da peşkeş çektikleri kişiler haricinde diğerlerini karalarlar. Bunlara güvenmemeniz konusunda sizleri katı bir şekilde uyarmak isterim.

Ancak merak etmeyin biz bu yazımızda sizlere garantili medyum bulmanız konusunda yol göstereci olacağız ve güvenilir medyum bulmanızı sağlayacağız.Her insan gibi sizlerinde derdi sıkıntısı olabilir, hayat bazen üzerinize fazla gelebilir, yüklenen yükleri kaldıramayacak durumda olabilirsiniz. Böyle bir durumda güvenilir bir medyum bulma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çünkü resmi ruhsatlı medyum olmaz ise karşınıza çıkan sonuçlar doğru olmayabilir. Ya da cinci hocalar olarak internette arama yaparsanız yine aynı şekilde resmi ruhsatlı olmayan birisine denk gelirseniz ve alacağınız sonuç hoş olmayabilir. Böyle bir durumda en kolay dikkat edebileceğiniz durum sitesinde yazan bilgilerin doğruluğunu sorgulamak.

Güvenilir Medyum Bulma Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenilir medyum arayışı içerisinde girdiğinizde aşağıda dört maddede belirttiğim özelliklere dikkat etmeniz sizlere gerçek medyum bulmanıza bir adım yaklaşmanızı sağlayacaktır. Her ne kadar burada bunları açıklasam da yinede yetersiz kalabilir.

  1. Eğer güvenilir bir medyum arıyorsanız yukarıda da belirttiğim gibi ilk olarak ilmi bilgisine bakın. Gerekirse telefonla ilmi bilgisini sorgulayın ve sizi tatmin edecek cevaplar vermesini bekleyin.
  2. işlem yaptıracağınız kişinin ofisi olmasından sizler ile yüz yüze görüşmekten çekinmemesine dikkat edin.
  3. Ruhsatlı, vergi levhalı olmasına dikkat ediniz. Unutmayın ki ruhsatı olmayan medyumlar gerçek olmama ihtimali yüksektir bu sebepten ötürü benim tavsiyem kesinlikle ruhsatlı bir hocaya başvurunuz.
  4. işlem yaptıracağınız kişinin referansları olmasına, ben bunları yaptım bunları başardım bunlarda benim şahitlerim, kanıtlarım diyebilmesine dikkat etmek güvenilir medyum seçiminde önemli etmenlerden birisi. Bu referanslar direk kendiniz erişemiyebilirsiniz. Bunlara kişinin kendi sitesinin yorumlarından, bazı medyum tavsiye forumlarından ve kişinin paylaştığı whatsapp konuşmalarından ulaşabilir, kontrol edebilirsiniz.

Yukarıda yazdığım başlıklara dikkat ederek güvenilir medyum bulma konusunu açıklamaya çalıştım. inşallah sizler için faydalı bir yazı olur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

31
34 Paylaşım, 31 Beğeni

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir