Bioenerji Nedir ?

Her insanın bir enerjisi ve bu enerjinin de bir frekansı vardır. Bioenerji negatif ya da pozitif enerjiden etkilenebilmektedir. Bu iki farklı enerjinin ayrımı


İnsanların hayatını devam ettirmek için enerji almaya ihtiyacı vardır. Bu enerjinin adı bioenerji olarak bilinmektedir.Hayat döngümüz tamamen bundan ibarettir. Enerji almak, enerji harcamak üzerine, bunun nedeni de aslında tamamen enerjiden oluşmamızdır. insan vücudu kocaman bir enerji kaynağı, nükleer bir reaktör gibidir. Bu enerji ruhumuzu ve bedenimizi besleyen bir enerjidir. insan vücudunda, bu enerjinin toplandığı ve depolandığı bölgeler vardır, bu bölgelere çakra ismi ve toplanan enerjiye bioenerji denilmektedir. insanların yaşantılarını devam ettirmeleri tamamen bu enerji ile doğru orantılıdır.

Bioenerji nedir - nasıl tedavi edilir
Bioenerji Nedir – Nasıl Tedavi Edilir

Bioenerji Nedir ?

Kişide enerjisel ya da çakrasal bir değişim olursa sıkıntılar oluşur. Ruhsal değişimler, bedensel ağrılar çakra, aurada ya da enerjide oluşan değişimlerden kaynaklanmaktadır.Kişi gün içerisinde her türlü iletişime geçtiği kişiyle enerji değişiminde bulunur. Günlük yanından geçtiğiniz kişinin bile enerjisi sizi etkileyebilmektedir. Yaşadığınız stres, iş yerinizde ya da günlük hayatınızda kurduğunuz diyaloglar sizin ruh enerjinizi değiştirebilmekte bu yüzden insanlar depresyon yaşamaktadırlar. Eğer sürekli olarak patronunuz ya da müdürünüz tarafından baskı görüyorsanız bu negatif enerji oluşturur ya da iş yerinizde mutsuz insanlar size negatif enerji aktarımı oluştururlar.

Bioenerji Bozulması Nasıl Tedavi Edilir ?

Bioenerji negatif ya da pozitif enerjiden etkilenebilmektedir demiştim üstteki paragrafımızda. Bu iki farklı enerjinin ayrımı frekanslar yardımıyla yapılmaktadır. Her insanın bir enerjisi ve bu enerjinin de bir frekansı vardır. Enerjinin titreştiği frekans başka frekanslar tarafından değişime uğrar bu sebeple kişi enerjisinde bozulma yaşar ve bu şekilde sıkıntı ortaya çıkar. Bu ilmin uzmanları kişinin enerjisini bozan frekansı tespit edip kişi için o frekansın sesini kısar. 

Daha spesifik anlatmak gerekirse gerçek ses dalgalarında her canlı farklı ses (frekans) aralığını duyar, köpekler daha keskin bir şekilde sesleri algılarken, insanlar bu seslerin büyük bir kısmını duymazlar. Uzmanlarda bu mantıkla ilerleyip kişilerin enerji alanını bozan kişilere karşı enerjisel algısını kısıtlarlar ve bu şekilde tedavisi yapmış olurlar. Bu tedavinin uygulanması için kişiler ile aynı ortamda olmaya gerek yoktur. Her insan farklı bir titreşime sahip olduğundan uzmanlar tarafından hangi frekans kime ait, kimin enerjisi kimi etkiliyor tespit edebilirler.

Aşk Ve Ruhsal Enerji

insanların birbirine âşık olup bir ömür sürmeleri gene bu enerji ile alakalıdır. İki kişinin frekansı birbirine yakınsa aşk denilen o güzel duygu ortaya çıkar. Zamanla kişilerin enerjileri birbiri ile eşitlenir ve kalpleri aynı atmaya, düşünceleri bir olmaya, bir zihni paylaşmaya başlarlar ya da enerjilerindeki farklılıklar sebebiyle ikisinin de ruhsal dengesi bozulur ve sonuç ayrılık olur. Yani aşkta bu enerji ile orantılıdır.

Bioenerjiyle Eğitim

Bu konuda eğitim veren resmi bir kurum bildiğim kadarıyla bulunmamaktadır. Bioenerji ve reiki eğitimi veren bazı kuruluşlar vardır ancak içerikleri hakkında bilgim olmadığı için sizlere çok yardımcı olamıyorum. Ancak enerjinin her türlüsünü yönetmeyi bilmek gerekir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

31
1 Yorum, 34 Paylaşım, 31 Beğeni

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben medyumlara ve yaptıklarına inanmıyorum ama var mı hocaya işlem yaptıran birisi yardımcı olsun.